320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leeds United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Leeds United\'

    lisaks tuleb veel kokku leppida, kes ja millal hulgilattu lähevad :_)

    aga põhiliselt joome vist tõesti täna niisama õlut
    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Leeds United\'

      Ma ei tea, millele ma lootsin.
      F..k tõeliselt kurb uudis üle pika aja jälle
      http://www.leedsunited.com/article.asp?article=211889&blnFeedback=&Ti tle=Milner+Set+For+Magpies&navlid=newsroom

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Leeds United\'

        eks see oli jah selline tugev emotsionaalne tagasilöök. samas suhteliselt loogiline käik ning klubi tulevikku silmas pidades ka ainuõige. minu hinnangul on 5M tema eest päris hästi saadud.
        tegemist oli küll nö \"LUFC\'i tulevikuga\", aga hetkel on vaja siiski tegeleda olevikuga. selle raha eest on võimalik palgata esimeses divisionis läbilöömiseks vajalike jõhkardeid. ega Milner nüüd üks õige divari mängija polnudki - talendi raiskamine.
        niisiis usun ma isiklikult, et järgmisel hooajal on Leeds tänu sellele müügile ehk pisut tugevamgi. pikas perspektiivis muidugi mitte.

        aga nagu öeldakse,
        beggars can\'t be choosers
        «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
        «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Leeds United\'

          Suurem osa Leedsi fänne on diiliga väga rahul - arvan ka ennast sinna hulka kuuluvaks. 5 miljonit poisi eest, kellest võib- olla saab täht, on ikka väga kena summa.

          Nagu Leedsi foorumis keegi fänn mainis, siis on Milner suhteliselt keskpärane premieri mängija, kelle lahkumise pärast nutetakse 4 põhjusel:

          1)He\'s local
          2)He\'s youngest scorer in Premier league
          3)He tried hard
          4)He scored great goal against Chelsea

          Tegelikult on aga 5 milli ikka super.
          League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Leeds United\'

            \"I wanted to play alongside God\"

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Leeds United\'

              Originally posted by Magpie


              \"I wanted to play alongside God\"
              Igast asju on jah tore ette endale kujutada. Buying and buying ja teate küll, et kuidas see lõppeb.

              Ja toredad idikad (loe: Newcastle imbekatest fännid) võiksid uudistes õppida kasvõi jutumärke panema. Või punkte jne....

              Oleks nagu, hmmm, mis see sõna küll on, hmmm, USUTAVAM!
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Leeds United\'

                Originally posted by Martin
                Ja toredad idikad (loe: Newcastle imbekatest fännid) võiksid uudistes õppida kasvõi jutumärke panema. Või punkte jne...
                Mhmh...teie olete ju õige toredad.

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Leeds United\'

                  Originally posted by Magpie


                  Originally posted by Martin
                  Ja toredad idikad (loe: Newcastle imbekatest fännid) võiksid uudistes õppida kasvõi jutumärke panema. Või punkte jne...
                  Mhmh...teie olete ju õige toredad.
                  Leidsid Leedsi foorumi? Päris tubli. Mine ja puhka nüüd tsipa, aju väsib ehk muidu liiga ära.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Leeds United\'

                    Koostasin tsipa. Päris normaalne tundub. Mõnest kaitsjast (Duberry, Kelly) võiks veel lahti saada, poolikusse ja ründesse on mõlemasse ühte juurde vaja.

                    Scott Carson
                    Danny Mills - Paul Butler(c) - Lucas Radebe - Danny Pugh
                    Jermaine Wright - Eirik Bakke - Matthew Spring - Seth Johnson
                    Julian Joachim-Michael Ricketts

                    Vahetuses: Mark Wilberforce (GK), Matthew Kilgallon, Clarke Carlisle, Gary Kelly, Danny Cadamarteri

                    Kaitsjad veel: , Michael Duberry, Frazer Richardson
                    Poolikud: Martin Woods, Paul Keegan, Jamie McMaster, Aaron Lennon
                    Ründajad: Jamie Winter, Simon Johnson

                    Harte valikus pole, sest ta tõmbab niikuinii nahhui.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Leeds United\'

                      Originally posted by Martin

                      Harte valikus pole, sest ta tõmbab niikuinii nahhui.
                      Njaah, mees minevat ju sooja Hispaaniasse vms.

                      Üldiselt on siiski kurb, et nii suure võlaga klubi saab endale osta peaaegu uue koosseisu mehi, selle divisjoni kohta enam-vähem korralikud ka veel... Jajah, ei ole vaja nüüd seletama hakata, et Viduka ja asjade müügi- ja palgaraha jne...

                      Sõbralikult tuletaks siiski veel meelde, et Carling Cupi 1. ringis kohtute Huddersfieldiga, oma suurima rivaaliga nüüd vist...

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Leeds United\'

                        Originally posted by skint
                        Njaah, mees minevat ju sooja Hispaaniasse
                        Keda kotib, peaasi, et kaob. Saab vasakääre ehk korda.

                        Üldiselt on siiski kurb, et nii suure võlaga klubi saab endale osta peaaegu uue koosseisu mehi, selle divisjoni kohta enam-vähem korralikud ka veel...
                        Tasuta saamine pole päris ostmine. Kuid see selleks. Ei hakka parem seletama jah.

                        Sõbralikult tuletaks siiski veel meelde, et Carling Cupi 1. ringis kohtute Huddersfieldiga, oma suurima rivaaliga nüüd vist...
                        Sõbralikuks mainiks, et ka Premis polnud Leedsil rivaale. Ainuke suurlinna klubi, kus üks meeskond kõrgseltskonnas oli. Ja Bradford, raisk, kukkus ka alla. Sõbralikult mainides.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Leeds United\'

                          Dubs jääb. Ei tea kas nutta või naerda - divarisse peaks ta tase ja kogemused piisavad olema, iseasi kuidas tal need palganumbrid on.

                          Martin, mis me sulle Ruootsist toome?

                          AHjaa - sinu meeskonna komplekteerimisega olen nõus. Võib-olla paneks Killa Chiefi asemele. Teine on nii vana juba ja läheb kergesti katki. Või paneks Killa kaitsesse ja Lucase keskele selle Springi asemele?
                          League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Leeds United\'

                            Originally posted by oku
                            Dubs jääb. Ei tea kas nutta või naerda.
                            Mina topiks ta reservi ja jätaks sinna mäganema, paks värdjas. Aga arvatavasti saab tast kapten. Elu juba Leedsis kord selline.

                            Martin, mis me sulle Ruootsist toome?
                            Muidu võite kotte imeda, kuid ühe Leedsi salli võtaks küll, kui seal on. Talv on ju lähenemas. Muidu tehke tublisti pilte ja minge ikka meeskonna treeningutele ka!
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Leeds United\'

                              kui meelest ei lähe siis hakkama sulle ülepäeviti mõnitavaid lühisõnumeid saatma



                              aga meeskond näeb tõesti divari kohta täiesti norm välja. kusjuures mina ei jaga teie skeptitsismi Doobsi suhtes ja arvan, et esimese 11 hulka mahub ta küll. samuti on tegemist liiga kohta igati tibens mängijaga, kes on piisavalt suur ja selle juures piisavalt käbe. et siis Radebe asemele Doobs.
                              samuti kasutaksin Seth Johnsonit keskel. Järjekordselt on tegemist mängijaga, kes pole minu arust päris nii sitt, kui rahvas räägib. muidugi pole ta nii hea, et oma palk välja teenida, aga samas on ta praeguse Leedsi mõistes siiski kvaliteetmängija. samuti moodustavad nad Bakkega sellise kena AMRC-DMLC kombinatsiooni.
                              vasakusse siis kasvõi seesamune Spring (kellest ma midagi ei tea), Pugh, Lennon või isegi Simon Jognson. samuti on usutav, et Kev sinna siiski veel kellegi soetab.

                              Millsi jäämisesse muideks ei usu, kuid talle on ka divari tasemel igati sobilikud varuvariandid.

                              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Leeds United\'

                                Kuna see vasak pool on natuke kahtlane, siis on arvatud, et KB mängib ehk 5-3-2 süsteemi, mis minu peas oleks umbes selline (ehk Mills ja Pugh tõusvad ääred, sellises DM vormis. Millsi asemel muidugi ehk ka Kelly, kuigi Millsi energiat kasutaks pigem ära):
                                Scott Carson
                                Danny Mills - Paul Butler(c) - Michael Duberry - Clarke Carlisle- Danny Pugh
                                Jermaine Wright - Seth Johnson - Eirik Bakke
                                Julian Joachim-Michael Ricketts
                                Vahetuses: Mark Wilberforce (GK), Lucas Radebe, Gary Kelly, Matthew Spring, Danny Cadamarteri

                                Kaitsjad veel: Matthew Kilgallon, Frazer Richardson
                                Poolikud: Martin Woods, Paul Keegan, Jamie McMaster, Aaron Lennon
                                Ründajad: Jamie Winter, Simon Johnson

                                Johnsoni osas olen RoheliseKga nõus. Duberry osas jään eriarvamusele, eriti pärast tema väljaütlemisi ja nõudmisi. Ei taha teda näha, kuid arvatavasti pean leppima. Küll aga tahaks näha noorte (Kilgallon, Richardson, Lennon, Winter) esiletõusu. Seega võiks paksust neegrist ja Mills-Kelly ühest lahti saada küll. Winteri jaoks peaks päris huvitav hooaeg tulema, nagu ka Lennoni jaoks. Ehk murravad läbi, kuid natuke edukamalt, kui üks Eesti nõme partei.
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X