320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leeds United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Leeds United\'

    Ja nüüd on siis Mills läinud

    Selle eest on täna esimene sõprusmäng - Bodeni vastu. Eestlased on seal kohapeal vaatamas ja suht purjus vist suurema osa ajast Eile olid Leedsi treeningul kah.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Leeds United\'

      Anname siis siia ka väikse ülevaate.

      Leeds alistas Rootsis oma esimeses mängus kohaliku Bodeni 2:0. Väravad lõid kaks endist Boro meest. Esiteks Michael Ricketts peaga umbes viielt meetrilt pärast Duberry tsenderdust vasakult äärelt. Teise koti lõi siis 88. minuti paiku Brian Deane, kui paremalt äärelt andis tsenderduse Frazer Richardson.

      Mängu parim oli vististi endine ManU mees Pugh ja Carson oli väravas kah hea. Muidu oli meeskonna mäng suht kehva, kuid esimene mäng alles.

      Kohalikud Eesti-Leedsi fännid teevad igatahes väiksed joogid :P
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Leeds United\'

        Tere tulemast tagasi, Harpal Singh.

        2004/05 Squad Numbers

        1.
        2. Gary Kelly
        3.
        4. Clarke Carlisle
        5. Lucas Radebe
        6. Paul Butler
        7. Jermaine Wright
        8.
        9.
        10. Michael Ricketts
        11. Julian Joachim
        12. Danny Pugh
        13. Scott Carson
        14.
        15. Frazer Richardson
        16. Danny Cadamarteri
        17. Matthew Spring
        18.
        19. Eirik Bakke
        20. Seth Johnson
        21.
        22. Michael Duberry
        23.
        24.
        25. Aaron Lennon
        26. Matthew Kilgallon
        27. Martin Woods
        28. Jamie McMaster
        29.
        30.
        31.
        32. Harpal Singh
        33.
        34.
        35.
        36.
        37. Paul Keegan
        38.
        39. Simon Johnson
        40. Jamie Winter
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Leeds United\'

          selle meeskonna kõrval näeb villa meeskond välja mängjatest väga üleküllastatud

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Leeds United\'

            jah, vastab enamvähem ka mourinho ideaalile
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Leeds United\'

              oheh..
              pisut väsitavalt reisilt siis tagasi....
              Pikem lugu koos piltide ja juhtumistega peaks lähinädalate jooksul Oku poolt kuskile üles pandama. Sellepärast kirjutan ainult jalgpalliga seonduvast.
              Ega see nn. pre-season tour meeskonnast küll erilist ülevaadet ei anna. Esiteks kohtuti Rootsi tugevuselt teise ja kolmanda liiga võistkondadega, kellel küll hooaeg täes hoos praegu. Teiseks toimub väljakul pidev katsetamine meeste positsioonide vahetamise ja ka formatsiooni osas. Kolmandaks lõpetasid mehed Eirik Bakke sõnade kohaselt nädalase jooksutreeningutsükli (2X päevas) ja vähemalt tema olla tundnud end küllaltki väsinud. Ja neljandaks toimus pidev nn. trialistide jooksutamine- Näiteks mängiti u 10 min jooksul kõik rünnakud läbi vasaku ääre, kus Steve Guppy küll üldse kohe hakkama ei saanud.
              Treeningutest.
              Kõik treeningud olid avalikud. Toimusid 2X päevas - ka mängupäeva hommikul. Tempo oli suht intensiivne ja kestvus varieerus 1 ja 2 tunni vahel. Midagi radikaalset ei toimunud. Ikka joonejooksud, koer ja 5 a side. Aeg-ajalt treenisid kaitsjad ja ründajad eraldi samuti nn. põhikoosseis ja varu. Kaasas ei olnud väravahtide treenerit. Seetõttu treenis KB Scott Carsonit isiklikult.
              Mängijatest ei hakka siin kedagi esile tõstma, kuna rollid vahetusid jms. Võiks vaid niipalju, et trialistid v.a. Brian Deane olid nõrgimad.
              Eks 7 augustil paistab, mis juhtunud on.

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Leeds United\'

                deano, deano...
                «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Leeds United\'

                  oioioi
                  Guppy ja Hignett ongi saamas Lufc (Brian Deane ka). Ilmselt on tegemist vigastatute asendajatega

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Leeds United\'

                    HAHAHAHAHHAHAHAHA! Tragikoomiline. Lego.


                    Bakke blow for Leeds
                    by James Pearson
                    Leeds United have been dealt a massive blow ahead of the new season with the news that Eirik Bakke is out for a year due to injury.

                    The Norwegian international spent most of last term on the sidelines, missing the majority of action as The Whites slipped out of The Premiership.

                    Bakke went down in a heap during the club\'s tour of Sweden, although it was hoped he did not suffer serious knee ligament damage.

                    However, following a scan on his knee on Tuesday the club\'s worst fears have now been confirmed with one of the most influential players out of action for the foreseeable future.

                    \"It\'s a massive blow for Leeds United Football Club but it\'s also a massive blow for Eirik Bakke,\" said manager Kevin Blackwell to the club\'s official website.

                    \"He had bad luck with injuries last season and he was hoping to have a major influence this time around but it\'s not to be.

                    \"We all wish him a quick recovery.\"
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Leeds United\'

                      Originally posted by Martin

                      blä-blä-blä
                      Jajah, teile võib ju mõne mehe vigastus nalja teha, sest ju ostetakse paarisaja tuhande naela eest või meelitatakse free transferiga £20,000 nädalapalgaga mõni samal tasemel mees asemele...

                      \"Brian Deane, Steve Guppy and Craig Hignett are likely to join Leeds after manager Kevin Blackwell was given the funds to buy the trio. Blackwell met with the Elland Road board to discuss the financial implications of signing the tree triallists. Striker Deane, left-winger Guppy and utility man Hignett all played in the club\'s two-match tour of Sweden. Chief operations officer Shaun Harvey said: \"We are having discussions with the players to try and finalise terms.\" Harvey added: \"It is anticipated further additions to the squad will be made before Sunday\'s friendly against Valencia at Elland Road.\" All three players are likely to be offered one-year deals. Meanwhile Leeds are reportedly interested in signing Nottingham Forest goalkeeper Darren Ward.\"

                      \"Further additions by Sunday\" - mida see nüüd veel tähendab? kaua võib? Aaaa, ma unustasin, L££d$ ja väikeste reservatsioonidega ka L£ic£st£r, need on ju divari Ch£l$kid... või oot ... kas ei olnud vahe mitte selles, et ühel klubil on oma Roman, teisel aga hoopis pisikesed võlad? Kas Mark Kinsella on juba ka teie oma? Või ajan ma midagi sassi taas? No kes neid kõike kokku lugeda jõuabki enam...

                      Igatahes mulle tundub, et Leeds võtab päris suure riski pääsemaks Premierisse tagasi... Kui see esimesel korral ei õnnestu, siis võivad lood teil päris kurvaks minna, sest divar ja ligi £20,000 nädalapalgad kaua kokku ei sobi. Nagu seda on näidanud Bradford, Sheffield Wednesday, aga miks mitte ka Barnsley... kes mängivad ilusasti ja kenasti ning rahulikult League 1-s.

                      Palju õnne!

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Leeds United\'

                        Originally posted by skint
                        Igatahes mulle tundub, et Leeds võtab päris suure riski pääsemaks Premierisse tagasi... Kui see esimesel korral ei õnnestu, siis võivad lood teil päris kurvaks minna, sest divar ja ligi £20,000 nädalapalgad kaua kokku ei sobi.
                        Suht nutikas jutt. Ehk paned need mehed ka kirja, kes veel 20K saavad. Tubli. Ootan. Ja siis teise numbrina paluks mängijate kogu ostusumma. Aitähh jah. Mhmh. Suht tark jutt.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Leeds United\'

                          Seda ei tea ei sina ega mina täpselt, kes kui palju saab, aga julgeks arvata, et kuskile sinna 20 ringi saavad vähemalt Duberry, Kelly, Bakke, Johnson, Radebegi nähtavasti... ja uutest on kuskil 15+ ringis nähtavasti Ricketts, Joachim ja ma arvan, et ma võiks lubada oma kingapaelte ära söömist vms, kui Brian Deane, Steve Guppy, Craig Hignett, Wright, Pugh jne peaks alla 10 saama... ja neid on veelgi ja tuleb veelgi. Ja ikkagi arvan, et ma olen veel liigagi pessimistlik mängijate rahakottide suuruse suhtes...

                          Ja kui sa tahad kuulda, et teie ostusumma on 0, siis enne hooaja algust ma seda ei ütle... signing on fee\'dest rääkimata...

                          Ja kui sa loogiliselt mõtleksid, siis saaks sa aru küll, et Leeds on üks kehvemini majandatavaid klubisid, see on fakt!

                          /me locuta est, causa finita est

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Leeds United\'

                            Originally posted by skint
                            ...ma arvan, et ma võiks lubada oma kingapaelte ära söömist vms, kui Brian Deane, Steve Guppy, Craig Hignett, Wright, Pugh jne peaks alla 10 saama... ja neid on veelgi ja tuleb veelgi. Ja ikkagi arvan, et ma olen veel liigagi pessimistlik mängijate rahakottide suuruse suhtes...
                            Võid sööma hakata. Head isu.

                            Ja kas natuke hapude viinamarjadena ei tundu? Ülejäänud palganumbreid (Radebe nt) ei hakka kommenteerima. Ka signing on feesid, mis on täiesti mõtteline suurus. Kulutused on null, nagu ka teil. Viide selle lõigu esimesele lausele.

                            Mis puutub halvasti finantseerimisse, siis mis pärast uute omanike tulekut nii halvasti siis finantseeritud on? Tõesti pakuks huvi. Võid loetleda ka.
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Leeds United\'

                              Ei tea, viinamarju pole viimasel ajal suurt söönud, eelistan pigem eestimaist - eelmisel nädalal sai kodumaiseid tikreid proovitud ja need olid hapud küll. Aga võib-olla on nüüd juba olukord nende karusmarjadega parem...

                              Aga ei, miks peaks siin midagi hapude viinamarjadega tegemist olema? Sest ei ole mõtet võrdlema hakata Taavetit ja Kooljatit, seda vähemalt mitte enne kui Fat John oma Jah-sõna ütleb... Ühel mahub staadionile ligi 40000, teisel alla 7000... nuff said! Ja isegi, kui meil oleks mängijatele sellist raha pakkuda... hmmm, kas nad valiksid Withdeani või Elland Roadi treeninguvõimalused? Raske valik... Igatahes seisab kõik Prescotti taga, kui ta ükskord lõpuks selle \"Yes\"-sõna ütleb, siis näen mina igatahes BHA tulevikku Leedsi omast roosilisemana, eriti, kui Leeds kohe esimese katsega Premierisse tagasi ei saa. Ja see tundub tõenäoline, tõenäolisem isegi kui Brightoni väljalangemine. Lisaks veel meie noorte edusammud... mmm, maasikad on magusad . Ja pealegi, nüüd on meil juba üks lisandus, Maaaaheeeeta Molalalalaalangooo...

                              Aga vaatame, kuidas 23. oktoobril yorkshirelastel Sussexi esindusklubi staadion meeldib...

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Leeds United\'

                                Originally posted by skint


                                , siis näen mina igatahes BHA tulevikku Leedsi omast roosilisemana, eriti, kui Leeds kohe esimese katsega Premierisse tagasi ei saa. Ja see tundub tõenäoline, tõenäolisem isegi kui Brightoni väljalangemine. Lisaks veel meie noorte
                                See on siiski naljaks lootus. Leeds ei pruugigi kohe ülesse tagasi jõudud, kuid me oleme siiski suur klubi, suure linna ainuke klubi, palju fänne, suur staadion, hea noortetöö, traditsioonid ja mis kõige tähtsam ambitsioon. Tegelikult rohkem kui praegused võlad kardan just klubi ambitsioonide kadumist, mingisusguse kartlikkuse tekkimist. Aga noh mälu on tavaliselt lühike ja halb unustatakse kiiresti.

                                Oleme ka varem mudas olnud ja muuseas oleme oma staadioni ka varem maha müünud, viimati vist 80te keskel, kuid mõni aasta hiljem olime meistrid.
                                Y R A

                                Kommentaar

                                Working...
                                X