320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leeds United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Leeds United\'

    Originally posted by mikk

    See on siiski naljaks lootus...
    Ma ei saa täpselt aru, millist minu lootust sa kuskilt sealt välja lugesid. Kui pidasid silmas roosilisuse osa, siis 1. divisjon ja ka Premieri sabas virelemine peaks Leedsi suguse klubi jaoks pettumus olema, praeguse seisuga on Brightoni jaoks 1. divisjon väga hea saavutus, alles uue staadioniga saab Premieri eesmärgiks seada, praegune lahendus ei sobi isegi mitte esimesse divisjoni... Kui vaadata, kui lähedal oli Brighton 1997. aastal lõpule (mida te oskate rääkida klubist nimega Hereford?) ja võrrelda sellega, kus ollakse nüüd, siis on seis DPM-i jah-sõna korral väga hea. Seega on tendentsid praeguse seisuga vähe erinevad...

    Ja kui rääkida klubi suurustest, traditsioonidest jne, siis polegi ma kuidagi väitnud, et Leedsil neid pole... Aga samas on need olemas ka Shef Wednesdayl... Ja kui natuke kõrgemal tasemel anda klubil aega atra seada, siis võiks ka nt Pompeyt varsti suure staadioni ja paljude fännide, traditsioonide olemasolus süüdistama hakata. Southamptoni näol on ju näha, kuidas 70ndate läbimurdmine kõrgliigasse, seal püsimajäämine, nüüdne uus staadion jne on kasvatanud publikuhuvi tohutult ja hoolimata nende vähesest silverware\'ist peetakse neidki vaat et suurklubiks... Aga kõik siin maailmas on suhteline ja muutuv...

    Slightly OT...

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Leeds United\'

      Guardian pani viimasele tulemusele päris sobiva alapealkirja

      Leeds 2 - 2 Valencia
      Teenager Simon Walton scored on his debut for Leeds in this draw with Valencia. So he\'ll be sold soon, then.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Leeds United\'

        Nii. Tundub, et minul ei õnnestu mitte siia foorumisse pilte postitada.
        Pildid peaksid muidu kohe-kohe üles jõudma http://erki.lap.ee/leeds.zip

        Kui kellelgi on ideid, kuidas ja kuhu neid inimlikul moel üles panna, siis andku aga teada.

        Meelik
        David, David, Don't sell Rio!

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Leeds United\'

          Originally posted by meelik


          Nii. Tundub, et minul ei õnnestu mitte siia foorumisse pilte postitada.
          Pildid peaksid muidu kohe-kohe üles jõudma http://erki.lap.ee/leeds.zip

          Kui kellelgi on ideid, kuidas ja kuhu neid inimlikul moel üles panna, siis andku aga teada.

          Meelik
          Lingiga on täitsa bro, kuigi hetkel veel see ei tööta. Ootan huviga.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Leeds United\'

            Nüüd olemas...
            Fail on üle 100 Mega suur
            David, David, Don't sell Rio!

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Leeds United\'

              Väga hea, et fail nii suur on, siis ei näe igaüks, et me olime seal vahepeal üsna vintis
              League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Leeds United\'

                Pre-season on siiamaani üpris korralikult läinud

                Boden Away 0-2 Won
                F. 17 Pitea Away 0-1 Won
                F. 21 Mansfield Town Away 2-0 Lost
                F. 23 Oldham Athletic Away 0-0 Draw
                F. 24 Oldham Athletic Away Void
                F. 25 Valencia Home 2-2 Draw
                F. 27 Darlington Away 2-4 Won

                Nüüd saadi veel former tottenham ja chelsea v.vaht Neil Sullivan kah.. (free transfer nagu sel hooajal heaks traditsiooniks on saanud). Natuke vähem peab nüüd muretsema..eelkõige Scott Carsoni 0,5 sek hilinevate tiigrihüpete pärast..
                Küll poiss areneb

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Leeds United\'

                  Viimane sõprusmäng Hibsi vastu võidetu samuti - võrreldes eelmise hooajaga on sõprusmängude bilansis muidugi suur edasiminek 4 võitu, 2 viiki ja 1 kaotus.
                  7-dal paneme siis Derby kotti
                  League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Leeds United\'


                    Seda loodetavat kottipanemist võib siis Laupäeval Hiiu pubis kl. 14 15 vaadata. Samuti ka Coventry-Sunderland 19.35. Ise pean mõlemad mängud kahjuks videolindilt jälgima.

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Leeds United\'

                      rünno on maailmakunn!

                      nüüd hakkame me alatasa leedsi nägema. vähemalt sealt tagumiselt ekraanilt.
                      «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                      «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Leeds United\'

                        tulen ka vaatan kuidas siis leedsi algus div1s on.. ennekõike siiski juliani j\'d ja ian taylorit vaatama

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Leeds United\'

                          COME ON! LET US ALL SING FOR LEEDS UNITED!

                          Leeds - Derby - shown on Viasat Sport 2!

                          Ayeeeee.

                          MARCHING ON TOGETHER!

                          Kas ma võiks laupäeval Teid, härrasid, oma tagasihoidlikku koju kutsuda, et mängu vaadata ja grillida?
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Leeds United\'

                            Mina võtan söör Smutovi pakkumise raudselt kaalumisele. Mu tagasihoidlik otsus saab teatavaks enne reedet sõltudes nii mõnestki asjast ja inimesest. Tean samas, et Rünno ei saa tulla. Mida Konn, Meelik ja muud härrased mõtlevad?
                            League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Leeds United\'

                              Originally posted by oku


                              Mina võtan söör Smutovi pakkumise raudselt kaalumisele. Mu tagasihoidlik otsus saab teatavaks enne reedet sõltudes nii mõnestki asjast ja inimesest. Tean samas, et Rünno ei saa tulla. Mida Konn, Meelik ja muud härrased mõtlevad?
                              Kusjuures miks ainult LUFC. Võiks ju ka SUFC ja kui Brighton esimest korda teleekraanile saaks, siis võiks ju skinti ka kampa haarata, kuigi seda vist niipea ei juhtu.

                              Ehk graafik laupäevastel Viasat Sport 2 mängudel selline:
                              kell 14.15 Leeds - Derby
                              kell 17 samuti esiliiga mäng, kuid pole veel otsustatud, et mis
                              kell 19.35 Coventry v Sunderland

                              Ja kes pühapäevaks ära kukuvad, need saavad hommikusöögiks kell 14.15 Stoke v Wolves, et siis pärast Tallinna põrutada. Vahele tsipa grilli ja õlut ja ehk ujumist ja tsillimist
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Leeds United\'

                                minu nii kaugele tulek on pisut kahtlane. saage nüüd ikka aru, ma juba vanem mees. seeniorkonto ja Prostanol Uno. samuti pean valmis olema teatud mõõduka aja jooksul suht kainena Pelguranda jõudma.

                                küll aga teen ettepaneku Smutt pealinna komandeerida. viiks ta loomaaeda, näitaks oleviste kirikut ja vabaduse kella, lipsaks läbi kadaka turult - teha kui palju. veel pidavat ka mingisugune paraad toimuma..
                                «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                                «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                                Kommentaar

                                Working...
                                X