320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leeds United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Leeds United\'


    Võtan ka selle pakkumise kaalumisele Üheasõnaga - peaasi, et pulli saab, vahet pole kus Muidugi tsill, grill ja õlts kõlab väääga ahvatlevalt Otsuse teen homme

    Aga siis veel selline teema, mis Rootsis käigu aeg mingil kaineks olemise hetkel üles võeti - Eesti LUFC supporterite oma lipp. Oleme juba suured inimesed, raha teenime ka aeg-ajalt - päris lahe oleks ju Elland Roadil või kusiganes käies ka Estonian Whites\'i lipp vardasse tõmmata :P Kas teeme kavandite võistluse?

    Originally posted by rohelineKonn


    minu nii kaugele tulek on pisut kahtlane. saage nüüd ikka aru, ma juba vanem mees. seeniorkonto ja Prostanol Uno. samuti pean valmis olema teatud mõõduka aja jooksul suht kainena Pelguranda jõudma.

    küll aga teen ettepaneku Smutt pealinna komandeerida. viiks ta loomaaeda, näitaks oleviste kirikut ja vabaduse kella, lipsaks läbi kadaka turult - teha kui palju. veel pidavat ka mingisugune paraad toimuma..
    League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Leeds United\'

      Originally posted by oku



      Võtan ka selle pakkumise kaalumisele Üheasõnaga - peaasi, et pulli saab, vahet pole kus Muidugi tsill, grill ja õlts kõlab väääga ahvatlevalt Otsuse teen homme

      Aga siis veel selline teema, mis Rootsis käigu aeg mingil kaineks olemise hetkel üles võeti - Eesti LUFC supporterite oma lipp. Oleme juba suured inimesed, raha teenime ka aeg-ajalt - päris lahe oleks ju Elland Roadil või kusiganes käies ka Estonian Whites\'i lipp vardasse tõmmata :P Kas teeme kavandite võistluse?

      Originally posted by rohelineKonn


      minu nii kaugele tulek on pisut kahtlane. saage nüüd ikka aru, ma juba vanem mees. seeniorkonto ja Prostanol Uno. samuti pean valmis olema teatud mõõduka aja jooksul suht kainena Pelguranda jõudma.

      küll aga teen ettepaneku Smutt pealinna komandeerida. viiks ta loomaaeda, näitaks oleviste kirikut ja vabaduse kella, lipsaks läbi kadaka turult - teha kui palju. veel pidavat ka mingisugune paraad toimuma..
      Asi sai minu arust juba ära otsustatud (kainuse kohalt jään eriarvamusele)
      algab suur kavandite võistlus
      ujee

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Leeds United\'

        Mina ka laupäeval kahjuks kuskil Vormsi saarel uitan.
        Nii et heameelega vaataks mängu koos Rünnoga videolt.

        Aga igal juhul hoidke mindki mängu käiguga kursis!

        Meelik

        David, David, don\'t sell Rio!
        David, David, Don't sell Rio!

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Leeds United\'

          Video ühisvaatamise võiks korraldada kõigile sobival ajal. Väga meeldiv oleks härrastega koos vutti vaadata.

          Muuseas, pre-season tourist on juba pool esimest päeva paberil Päevade sündmused on ka loeteluna kirjas, et midagi olulist meelest ei läheks. Kohe kui aega leian asun isuga asja kallale. Praegu olen veidi hädas, sest oma viletsa sõnavaraga ei oska ma kuidagi kirjeldada seba joobeastet, mis Rünnol esimesel õhtul oli
          League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Leeds United\'

            joonistada ma ei oska. küll aga võin soovitada välistamist väärt lahendusi.

            kutsun üles mitte kasutama põhjana riikide sümboolikat. stiilis \"leedsi värvides eesti vapp või union jack\" oleksid perverssused. samuti olen skeptiline sinimustvalge kombinatsiooni kasutamises.

            pigem võiks võtta aluseks kirja (estonian whites?) ja värvikombinatsiooni(valge-kollane- sinine) ja siis lasta mõnel jalgpalliga mitteseotud kunstnikul midagi visandada. eriti traditsioonides kinni olla ei tahaks.
            «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
            «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Leeds United\'

              Meelik-videot vaatame pühap. hiiupubis pärast kell 17.00 ARSENAL - MANCHESTER UNITED (Community Shield) lõppevat mängu s.o. 19 45.
              Oku-äkki sõnapaar \"totaalne mälu\" oleks abiks, pikantsed asjaolud jätame välja.
              Konn-ma pooldaks siiski traditsioonilisemat lahendust, neid lipukesi on juba 100 a üritatud disainida, ei ole mõtet väga jalgratast leiutada, oluline on sõnum, union Jack jääb küll ära, rahvusvärvide kasutamise poolt olen küll (iseasi kuidas see elusast peast kollasre ja helesinisega kokku sobib)
              Martin- jube hea pakkumine ja oleks kindlalt tulnud, kui oleks saanud. aga kutsu veel teinekordki.

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Leeds United\'

                tore tore
                Leitud üles kolimise käigus kaduma läinud \"Leeds United Essential History\"- paks selline. Laenutada soovitajel helistada mulle.

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Leeds United\'

                  tore tore
                  Leitud üles kolimise käigus kaduma läinud \"Leeds United Essential History\"- paks selline. Laenutada soovitajel helistada mulle.
                  Kui tossudele järgi tulen ja ta ikka veel seal on, siia laenan
                  Muide, minu minek Tartusse võib tõepoolest tõeks saada, (*wink* Smutt) - kas tõepoolest siis keegi teine kaasa ei kipu? Ilmad pidavat ka ilusad olema ja ...

                  Ja Leedsi koduleht teatas päevad tagasi rõõmuga, et skandinaavia (NOR, SWE, DEN) toetajad on üles saanud oma kodulehe - www.luscos.com. Soomlaste foorumit ma juba kuskil eespool promosin. Et siis pärast lippu võtame kodulehe ette? Oleks veel vaja leida mees, kellel sitaks aega on
                  League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Leeds United\'

                    Originally posted by oku
                    Muide, minu minek Tartusse võib tõepoolest tõeks saada, (*wink* Smutt) - kas tõepoolest siis keegi teine kaasa ei kipu? Ilmad pidavat ka ilusad olema ja ...
                    Mina tantsin laupäeval. Või siis võtan Leedsi mänguks aja maha. Rsk. Linti igatahes ja kui ma siiski tantsin ning sina Tartus oled, siis saad koos mu emaga teleka eest ikka karjuda. Ukse taha sind ei jäta Vot selline see tööinimese elu on - kogemata tegin koosolekul suu lahti ja kohe karistati initsiatiiv ära.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Leeds United\'

                      Ma jõuan pühapäeval alles umbes 10-st õhtul tagasi linna. :\'(
                      Nuuks-nuuks!

                      Aga lipu osas pooldaks Konna ja jalgratast.

                      Meelik
                      David, David, Don't sell Rio!

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Leeds United\'

                        Nonii. Esimene võit taskus, clean sheet kah veel ja Derby ahjus.

                        Mehed:
                        Sullivan (6,5) - Seisis päris hästi ja tegi ühe korraliku tõrje ka. Samas jooksis paaril korral oma väiksest kastist välja ja pidid tagurpidi tagasi ukerdama, sest oli vahemaa või mille iganes valesti arvestanud. Samas kogenud vend ja suudab kaitseliini juhtida küll. Kuigi võrreldi Nigeli juhtimisoskusega, siis sinna veel ei küündi. Samas pole sajandeid mänginud, seega küll praktikaga paremaks läheb.

                        DEFENCE
                        Kells (7) - Sai esimesel minutil põlvega valusalt oimukohta ja oli totaalselt autis. Respect, et püsti suutis end ajada ja edasi mängida. Imelik oli see, et Viasat näitas algkoosseisudes tema kohale Crainey, kes üldse on vasakäär. Kuid see selleks. Suht normaalne esitus.

                        Butler (8,5) - Supetöö. Suutis isegi ründaja üle joosta ja juhtis kogu kaitseliini ülihästi. Lisaks sellele veel see maagiline pool-käärlöök. Who said that white guys can\'t jump! Ilus esitus, jääd enamat ootama

                        Duberry (5) - \"I am a little teapot\". Nuff said. Tõmmaku minema. Step up anybody else!

                        Kilgallon aka Killer (6,5) - polnud just paha, kuid väga näha ka polnud. Võitles suht lõpuni.

                        MIDFIELD
                        Richardson (8) - Come on, Leedsi akadeemia! Pennant who? Korralik töö, kuid arenemisruumi on palju-palju.

                        Walton (10) - Man of Match. Esituselt ehk mitte nii väga (kuigi vägagi kindlalt tegutses), kuid tema kaks käesignaali olid ikka tipphetked. Esiteks siis näitas Derby mängijale, kes nagu lapsuke maha kukkus, et too on homo vms ja saatis häälekalt veel ka kuhugi. Teiseks Leeds salute Radebele, kui ta Simon välja läks ja Lucas sisse tuli. Totaalne täkk.

                        Wright (7) - Hoidis palli, kontrollis ala. Suht kindel värk.

                        Pugh (8) - Muidu annaks punkti või pool vähem, kuid lootsin midagi palju hullemat. Tegelikult oli aga väga kindel ja tegutses vasakult vägagi hästi.

                        FORWARDS
                        Ricketts (5) - Öeldakse, et Viduka ilma mänguoskuseta Kuid pole hullu, nagu ka Sullivan pole ta aastaid mängu saanud. Küll hakkab minema lõpuks. Võimalusi oli, palli jagas. Kuna ootan rohkem, saab sellise hinde.

                        Joachim (8) - Tegelik Man of Match. Superkiirus, kuid kahjuks ka supersittrealiseeriminemillekallaltulekspaljutöödt eha. Kuid see sellaks. Tegutses väga mõnnalt ees ja Ricketts - JJ tundus paarina ka töötavat. Nice.

                        Vahetusi ei hinda, Blackwell oli ka äss - mängu eel fännidega väga mõnus (surus kätt, rääkis ja näitas kohale tulnutele pöialt ja plaksutas - väiksed asjad, kuid vajalikud) ja tundub üldse ka asja jagavat.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Leeds United\'

                          Originally posted by Martin

                          ...ja kui Brighton esimest korda teleekraanile saaks...
                          OT küll, aga minu andmetel on esimese poolaasta Brightoni mängutest teles vaid 30. augusti sõit Walkers Stadiumile.

                          Mitte-OT: Derby mängis hästi, viik ei oleks ebaõiglane olnud, Sullivani tõrje lõpus oli hiilgav, poolajavile eel võeti ära Derby määrustepärane värav jnejne (ennetan: The ball was adjudged to have flown out of play before Johnson connected – TV replays suggested otherwise.). Aga selline jalgpall juba on ja arvestades Derby eelmise hooaja võõrsilvormi pidanukski kõik alla kolme punkti Leedsi jaoks pettumus olema...

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Leeds United\'

                            Originally posted by skint
                            Originally posted by Martin
                            ...ja kui Brighton esimest korda teleekraanile saaks...
                            OT küll, aga minu andmetel on esimese poolaasta Brightoni mängutest teles vaid 30. augusti sõit Walkers Stadiumile.
                            No miks siis ka mitte
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Leeds United\'

                              arvan siis ka üht-teist avamängust

                              esiteks väidan ma, et dubes ei ole päris nii sitt, kui martin arvab. aga see selleks. koosseis oli täpselt selline, nagu pre-seasoni põhjal järeldada võis. esimese mängu kohta õnnestus piisavalt kenasti. ainsana ei meeldinud mulle, et meie paremuselt teine keskpoolik on 16 aastane. säärased mängivad küll üksikuid ilusaid mänge, kuid terve hooaja wisede-morristega silmitsi seismiseks nii noored ei kõlba. teatud mööndustega võiks walton mänge pingilt alustada.

                              rickettsit peetakse sel hooajal leedsi edu võtmeks. vähemalt ajakirjanduses. olin väga skeptiline. eriti rõve oli vaadata, kuidas niigi paks vend rootsis burgerit ja koolajooki nautles. aga mis seal salata - laupäeval mängis paremini, kui ma lootsin. tervet mängu ta muidugi joosta ei jaksa, ning deano mängutulek teise poolaja keskel kujuneb sel hooajal ilmselt tüüpolukorraks.

                              mängu suurimaks üllatuseks pean paul \"secondslowestmanonearthafterianharte\" butleri sööstu, mille käigus ta palliga ründajast kiirem oli. seda ma tõesti ei lootnud hooaja jooksul näha.

                              tiimi tervikuna vaadates näib, et tegemist on suht normaalse divari satsiga, kes hea õnne korral võib võidelda üleminekumängude koha eest. tundub, et enamus positsioone on divari mõistes normaalsete meestega kaetud. probleemiks on muidugi keskpoolik. on naiivne loota, et wright ja spring pidevalt terved on. et siis loodetavast soetatakse keskele veel keegi. või vähemalt laenatakse kuni seth johnsoni paranemiseni. minu arvates võiks too mees terve olles divari keskväljade kunn olla.

                              eks ta ole.
                              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Leeds United\'

                                Originally posted by rohelineKonn
                                ainsana ei meeldinud mulle, et meie paremuselt teine keskpoolik on 16 aastane. säärased mängivad küll üksikuid ilusaid mänge, kuid terve hooaja wisede-morristega silmitsi seismiseks nii noored ei kõlba. teatud mööndustega võiks walton mänge pingilt alustada.
                                Springi tervenemine ta sinna viibki. Pingile siis arvatavasti. Radebe algkoosseisu on teine võimalus, kuid kaheldavam, kuigi ta suudab DM rolli täita küll.
                                Duberry liigub loodetavasti kiiremas korras pingile - Clark või Kilgallon keskele, kui KB kellegi vasakule äärele leiab (Southamptoni mehike nt.).
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X