320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leeds United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Leeds United\'

    Jep, Leedsi investeeritakse 200 miljonit. Saab paar meest osta. What else.

    Üldiselt on foorumites sõda lahti ning isegi lehed ründavad fänne laimukampaanias. Päris mõnna ja huvitav jälgida. Reaalajas käib asi.

    Homme nõuavad fännid (WACCOE punt) raadioeetris avalikku kohtumist Leedsi direktoritega. Ja muidu on ka tore.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Leeds United\'

      Siin pealinnas saab vaadatud CNNi oluliselt enam kui tavaliselt (sest muud kommunikatsioonid ei ole kuigi arusaadavad). Et lõpetada igav jutt oma igavast elust ütlen lühidalt, et CNN on endiselt veendunud, et Leeds on English Premier League club, sest nõndaviisi öeldi nii uudistes kui selline kiri jookseb aegajalt ekraani altservast läbi.

      Eksolnud ju vajalik informatsioon.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Leeds United\'

        Algselt postitas SleepWalking


        Siin pealinnas saab vaadatud CNNi oluliselt enam kui tavaliselt (sest muud kommunikatsioonid ei ole kuigi arusaadavad). Et lõpetada igav jutt oma igavast elust ütlen lühidalt, et CNN on endiselt veendunud, et Leeds on English Premier League club, sest nõndaviisi öeldi nii uudistes kui selline kiri jookseb aegajalt ekraani altservast läbi.

        Eksolnud ju vajalik informatsioon.
        Kell pole nagu palju ja aint ühe Saku Porteri jõin, kuid ausalt ei saanud aru. Ja tavaliselt oled sa üks selgema jutuga selle. Et Leeds pole müüdud? Muidugi pole. See 200 milli oligi nii poolnajaga öeldud, haige kuulukas. Või oli mingi muu varjatud agenda?

        Edit: meelega jätan oma jutu (alguses kirjutasin \"jutu\" asemel \"alkoholi\") alles. Sain ka aru nüüd, kooliharidus imeb vist.
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Leeds United\'

          Martinid,mida siis nn. current boardile õigupooest ette heidetakse? (peale totaalse rahapuuduse)?
          Mis loka-d arvavad?

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Leeds United\'

            Algselt postitas runno


            Martinid,mida siis nn. current boardile õigupooest ette heidetakse? (peale totaalse rahapuuduse)?
            Mis loka-d arvavad?
            Just name it (board tahab väidetavalt Elland Roadi maha müüa ja raha enda tasku pista ning SSi pakkumise tagasi lükata)

            Leedsis on väike kodusõda, kuid insiderid arvavad, et tehing läheb siiski 85% tõenäosusega läbi.

            Jälgi kõike siit... Võid mitu lehekülge ka tagasi kerida. Päris põnev on. Teemad ka lahedad. Takeoveri insider on põhiliselt Shadrach Dingle, seega jälgi tema tehtud teemasid.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Leeds United\'

              Panin foorumist pihta:

              as far as i know

              1) Nova are working towards an very VERY tight deadline imposed by the current board. hopefully they will meet his but its still in the balance.

              2) Nova and co have said that should they miss the deadline they will make any penalty payments to Petchy in order to give more time to complete the deal.

              3) The YEP has come out and accused WACCOE of a vicious hate campaign against the current board and said we are risking the deal and posting lies and libelous information

              4) CMAC has responded on Radio Aire saying we will talk to anyone - WACCOE has only been giving out the information we had - and told the current board to meet us and give us their side of things

              5) the current board have told us they will talk to WACCOE after the 1pm deadline, we hope this does not mean they will still be there.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Leeds United\'

                kui see kõik ükskord läbi on, siis kavatsen ma oksendada ühe tohutusuure tuunikalapitsa.
                selle sisse kirjutan näpuga: krasner you fuckin cunt, we know where your children live.
                kui kõik ei mahu ära, siis kirjutan kõigest: krasner you fuckin cunt


                ps. ükski endast lugupidav leedsi fänn waccoe\'t ei loe

                «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Leeds United\'

                  jeesus ja mina mõtlesin, et villa fännide vahel on lõhe - anti-ellis noorem generatsioon ja pro-ellis vanapässid.. mingid yep\'id, cmac\'id ja waccoe\'d.. ja leeds\'i board veel takkaotsa

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Leeds United\'

                    Poleks pidanud seda boardi lugema
                    lisaks veel
                    http://news.bbc.co.uk/sport1/hi/football/teams/l/leeds_united/3995041.stm
                    ja Sinu pildi allkiri

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Leeds United\'

                      Algselt postitas runno
                      http://news.bbc.co.uk/sport1/hi/football/teams/l/leeds_united/3995041.stm
                      ja Sinu pildi allkiri
                      See nõutav report oli väidetavalt vastus 100 leheküljelisele dokumendile, mis SSi juristidele kätte visati. Sellele pole väidetavalt võimalik reedeks vastata. Next stop: board müüb Elland Roadi.

                      ps. ükski endast lugupidav leedsi fänn waccoe\'t ei loe
                      Miks ja mida sa siis loed?
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Leeds United\'

                        Algselt postitas Martin
                        Miks ja mida sa siis loed?
                        seda, et miks ma tõesti ei tea. pealegi ei kirjutanud ma neid ridu kuigi tõsiselt. ilmselt siiski sellepärast, et nad on kõige hullemad lahmijad.

                        aga kuna ma waccoet ei loe, siis jääb mulle squareball ja nende nilb-irooniline huumor (siinkohal tervitused teistelegi ebaterve huumori austajatest foorumlastele).


                        aga see ülevõtmine läks... jah. isegi veel leedsilikumalt, kui ma kartsin. kusjuures ma olen üks vabariigi esipessimiste.
                        «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                        «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Leeds United\'

                          aga see ülevõtmine läks... jah. isegi veel leedsilikumalt, kui ma kartsin. kusjuures ma olen üks vabariigi esipessimiste.


                          Kas ma olen midagi maha maganud juba?

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Leeds United\'

                            Algselt postitas runno
                            Kas ma olen midagi maha maganud juba?
                            ametliku pressiteate saad ilmselt lõuna paiku. ilmselt sisaldab see sõnu: sainsbury, deal, collapse, petchey, loan, deadline, no option but, sale, elland road, liquidity crisis, administration, January, Wimbledon
                            «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                            «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Leeds United\'

                              Praegu ei jää siis miskit muud üle, kui loota, et kõik läheb nagu ühes heas ameerika filmis. (armageddon´vms)
                              Istung Jätkub

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Leeds United\'

                                Algselt postitas runno


                                Praegu ei jää siis miskit muud üle, kui loota, et kõik läheb nagu ühes heas ameerika filmis. (armageddon´vms)
                                peategelane saab lõpus surma?
                                «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                                «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                                Kommentaar

                                Working...
                                X