320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leeds United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Leeds United\'

    Algselt postitas Martin


    Algselt postitas runno


    Kuulge, lähme Ellan Roadile mängu vaatama.
    Ei saa, Leedsi saab läbi Tallinna, kuid sinna ma enam ei lähe.
    T.Savi: ärge minu käest küsige, palju Tln-Brüssel ots maksab, ma käin Trt kaudu
    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
    (Seinfeld, The Pitch)

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Leeds United\'

      Mina jah Aprillis plaanin minna. 16.04 peaks Loftus Roadil mäng olema ja siis ma kakerdaks niisama Inglismaal ringi ja jõuaks ehk veel mõnele mängule. Proovisin juba pileteid broneerida, aga EasyJet praegu veel aprill 2005 pileteid ei müü.

      League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Leeds United\'

        Eile oli mingi mäng muide.

        Leeds United 1 - 1 Millwall muide.

        Väravad lõid 43. minut Oster ja 86. penaltist keegi Morris muide.

        86/43=2 muide.
        League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Leeds United\'

          From the dark side:

          \"Sainsbury has bought Leeds United....\"

          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Leeds United\'

            Algselt postitas Martin


            From the dark side:

            \"Sainsbury has bought Leeds United....\"
            ja tüüpiline reply, mis sobib suht kenasti kajastama ka minu seisukohta:
            I am very very very very excited by this news, but at the same time, I refused to get excited. Do I make sense? No I don\'t.


            «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
            «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Leeds United\'

              Algselt postitas oku


              Mina jah Aprillis plaanin minna. 16.04 peaks Loftus Roadil mäng olema ja siis ma kakerdaks niisama Inglismaal ringi ja jõuaks ehk veel mõnele mängule. Proovisin juba pileteid broneerida, aga EasyJet praegu veel aprill 2005 pileteid ei müü.
              Pidupäev on käes! Kevad-suvine lennugraafik on väljas. Hiljemalt nädala jooksul tahaks pileti ära osta. Äkki teed oma plaanid ümber, nii nädala võrra hiljemaks, saaks koos Londonis rokkida
              Supplies!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Leeds United\'

                Kõik siis jälle mõneks ajaks selle asjaga või?

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Leeds United\'

                  Takeover, My Arse!
                  «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                  «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Leeds United\'

                    Gerald Krasnerile ka siis häid jõulupühi ja rahulikku puhkust....
                    http://www.teamtalk.com/teamtalk/News/Story_Page/0,7760,982_225645,00.html
























                    Võiks ju fantaseerida, et mehele tehti nii hea ettepanek, et võttis nädala puhkust

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Leeds United\'

                      neil on seal võibolla samasugune kord nagu mõnedes riigiasutustes, et pead mingi aja jooksul oma puhkuse välja võtma. muidu jääd lihtsalt ilma ja saad vist kerge kompenstsiooni. mina arvan, et me peaksime üritama härra Krasnerit mõista - ta on ju ka inimene ja vajab peale väsitavat tööd pisut puhkust. teenitud puhkust!
                      «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                      «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Leeds United\'

                        Uudis, mida me nii kaua oodanud oleme. Raha, mis oli klubi ülevõtmise peamiseks takistuseks, on lõpuks leitud. Ostjaks on Londoni ja Leedsi ärimeestest koosneb konsortsium. Kaasatud on ka tundmatuks jääda sooviv, kuid hetkel saareriigis resideeruv investor. Eriti rõõmsaks teeb Leedsi fännid asjaolu, et raha olemasolu on kinnitanud ka usaldusväärsed riiklikud institutsioonid.
                        «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                        «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Leeds United\'






                          [glow tcolor=yellow, fcolor=blue, size=4, strength=3]LETS GO FUCKING MENTAL!!![/glow]
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Leeds United\'

                            Kallikesed, äkki editikseme seda posti nüüd või midagi? Igatahes hetkel minu käsutuses olev arvuti läheb päris lolliks millegi tõttu...

                            Ja kuna ma ei viitsi pool tunnikest raginat kuulda ja oodata ja otsida uudiseid, siis tahaksin ka teada, et mis on faking mentaalseks minemise põhjuseks seekord?

                            Viimati vaadates oli igatahes kuningas Adami ja prints Richardi poolt juhitud Brighton Leedsist kõrgemal taas... Suhtleme ja arutame!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Leeds United\'

                              Algselt postitas skint


                              Kallikesed, äkki editikseme seda posti nüüd või midagi? Igatahes hetkel minu käsutuses olev arvuti läheb päris lolliks millegi tõttu...

                              Ja kuna ma ei viitsi pool tunnikest raginat kuulda ja oodata ja otsida uudiseid, siis tahaksin ka teada, et mis on faking mentaalseks minemise põhjuseks seekord?

                              Viimati vaadates oli igatahes kuningas Adami ja prints Richardi poolt juhitud Brighton Leedsist kõrgemal taas... Suhtleme ja arutame!
                              MC HAMMER ON TAGASI!

                              LETS GO FUC*ING MENTAL!!!

                              Ahjaaa, Sunderlandi peksime ka kasti. Just an average team that Sunderland...kohtunik muidugi viigistas täna, kuid õnneks enam rohkem eriti lüüa ei suutnud.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Leeds United\'

                                Teemavälisena uuriksin, et kas haamrionu hetkeline lahkumine oli seotud samalaadse diversiooniaktiga nagu spämmikunni ahistamine? Ja veel - et kas MC Hammeril on ka West Hamiga mingi seos või mitte? Need küsimused vajavad vastamist!

                                Tegelikult tahaks teada ka, et kuulu järgi oli mingi nooruk teil tegusid teinud? Oli nii? Ja mis mängus veel huvitavat toimus?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X