320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leeds United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Leeds United\'

    Kuulge, joodikud ja parmud.

    Mul on rõõmusõnum teile! Enne suve saabumist on mul 12 päeva puhkust veel üle. ELLAND ROADILE!

    Nüüd tuleb noortepäraselt: hei, kliffid, fak raisk, perse, teeme väikse tripi, noh, mitte laksu mõttes, tondid, fak put*i, kuid põrutame sinna posh becksi põrutamise maale, et seal totse veits rebida ja tongida ning klubile kaasa räppida, eh, neegrid, klifid. Teems siis ära vää?

    Aga ausalt ka. KÕIK reisiplaanid kohe siia! Ma lähen nii kaua fixtures listi uurima. Plau plau!
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Leeds United\'

      Algselt postitas eston#21


      kus rünno sapiens üldse on?? rK, sina nägid teda viimasena

      -201
      kuulsin temast viimati nii umbes pool kaheksa. helistasin talle nimelt, et ta minu poolt baarile tehtud külma arve kenasti ära maksaks. ta siiski arvas end juba liikvel olevat.

      selleks hetkeks oli rünno ja homo sapiensi vaheline lõhe juba sügavam kui see, mis Keskerakonna lagunemise põhjustas. võib tõdeda, et nende liikide totaalselt erisuunaline areng süveneb kiirsti.
      «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
      «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Leeds United\'

        Kurat, praegu valmis selle teema ajaloo vist kõige mahukam reisipakkumine
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Leeds United\'

          1 plaan
          19. veebruar Wigan Athletic (võõrsil)
          22. veebruar Brighton & Hove Albion (kodus)
          26. veebruar West Ham United (kodus)
          27. veebruar Widnes Vikings (kodus)
          05. märts Millwall (võõrsil)

          2 plaan
          2. aprill Wolverhampton Wanderers (kodus)
          3. aprill POWERGEN CHALLENGE CUP FOURTH ROUND (ei tea kus)
          5. aprill Sheffield United (kodus)
          6. aprill Coventry - Nottm Forest
          9. aprill Watford (võõrsil)

          Nii poisid, ma nüüd natuke selgitan teile, sest te olete lollid nagu lauajalad ja ei saa niikuinii mitte millesti aru.

          ESIMENE PLAAN!
          Esimese plaani võib põhimõtteliselt vist kõrvale visata, sest see ei paku erilist erutust isegi Evelin Sepale. Rääkimata siis näiteks Okust või Rohelisest Konnast. Keskerakonnalikult lõhenenud Rünnot ma siinkohal ei
          maini.

          KÜLL AGA!
          Pöörake tähelepanu teisele plaanile. Esiteks plussid. Teine aprill on minu sünnipäev ja ma saan 23-aastaseks. Ma tänan. Kiiduavaldused ja õnnesoovid palun saata meilile. Küll aga tähendab see seda, et:
          1) saame pähe, ikkagi pidu ja oku lõhestub
          2) teeme viigi, ikkagi pidu ja rünno lõhestub kah
          3) võidame, pidu nii, et oleme kõik lõhestunud
          Seega Wolvesi mäng igati taskus.

          Edasi on päev peaparanduseks (4. aprill) ja siis kohe Sheffield otsa. Kes oleks meie divaris vihatum, kui see persekukkunud punt? Igatahes pidu! Ja siis asuksime tagasiteele. Võimalik oleks peatuda Coventry mängul, kuid võib ka kohe Londonisse, et seal siis Watfordi vaadata (vahe mingi paarkümmend kiltsa). Ja siis pidu ja koju.

          Nii! Lennuplaanid!
          By Easyjet. Otse Tallinnast (persekukkunud linn muide - toim.).
          Sõidame Londonisse 1. aprillil, lennk väljub kell 12:05, kohal 12:55.
          Tagasi Tallinna 10. aprill , lennuk väljub 6:45, kohal 11:40.
          Maksumus ühe kärsa peale kokku: €67.17 (tänaste EP kursiga 1050 krooni ja 95 senti).

          Nüüd te kindlasti imestate ja küsite - aga kuidas me Londonisse saame? Ei maksa karta! Londonis on säga nimega Mark (Rünno teab) ja läbi tema saaks raudselt orgunnida jube odava reisi Leedsi by train mängupäeval ja ehk ka nii, et tagasi pärast Sheffieldi loputamist. Kui see ei sobi, siis tuleb ise teha. Mis pole ka teab mis kunst.

          Näiteks sõidab Leedsi mingi 5 rongi päevas, võtsin jaanuari näitel, sest nii pikalt neil ette pole: 12:05, 12:30, 13:05, 13:30, 17:15. Järelikult sõidaksime viimasega ja Leedsi hotell oleks juba kinni pandud. 20:40
          jõuaksime jumalate linna.

          Üks pilet on 18.50 (edasi-tagasi), mis on Eesti rahas 411 krooni ja 60 senti.

          Kokku träveli peale siis 1463 krooni. Mis ütlete klifid?

          Lennuplaan 2!
          See on täielik masterplan. Ma ise ka erutun. Sõidame välja Tallinnas! LAEVAGA!
          JUHUUUU! Mõelge, mis läbu Ja Stockholmi! Sealt vrummmm! lennujaama ja
          lennukiga SCUM UNITED linna.

          Võimalik värk:
          sinna: 1. aprill Stockhol - Scumcity, väljasõit 07:55, kohal 09:15.
          tagasi 7. aprill Scumcity - Stockhol, väljasõit 09:55, kohal 13:15.
          Hind (1 inimene): 2 023 EEK

          PLUSSID JA MIINUSED!
          Teeme siis teine plaan ja rongiga? Mõnus! Kes tulevad?




          P.S. Need, kes tahaks teada, mis sitt on Poweragen või siis Widnes, neil ei
          maksa vaadata kaugemale ega mujale, kui lihtsalt meie ööbimiskoha aknast
          välja. Jah, see on rägbi, kuid ega Leedsi saa ju ilma selleta külastada.
          Samas Poweragen pole veel loositud, kuid ehk joppab.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Leeds United\'

            Mõtlesin, et peaks veelkord rõhutama.

            [glow tcolor=blue, fcolor=blue, size=5, strength=5]Kokku träveli peale siis 1463 krooni.[/glow]

            See, kuidas te joote ja magate, see on ju niigi köömes.

            WHAT SAY YOU! I CALL YOU TO SEE LEEDS! WHAT SAY YOU! (credits to LOTR, extended)
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Leeds United\'

              Ma vastan õhtul kui töö on läbi. Või homme. Olen erutunud küll natuke

              Veidi jama on see, et lubasin sõbraga 16.04 minna mingit mängu vaatama, aga Smuti plaan on ka pandav. Eriti kuna siis jõuan ka mina üheks oluliseks sünnipäevaks eestimaale tagasi.

              Kui konn ja rünno ja meelik (rohkem Leedsi fänne vist eestis enam pole) ka midagi kostavad, siis erutun ma ehk veel rohkem.

              Gwrni võib ka ju alati kaasa võtta :P
              League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Leeds United\'

                Algselt postitas oku
                Gwrni võib ka ju alati kaasa võtta :P
                Käivad jutud, et Tembuu ka erutus.

                Saabki rongis rahus LOTRi kaarte taguda ja viskit (praegune sposo või Strongbow siidrit) rüübata
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Leeds United\'

                  Algselt postitas Martin
                  Kes oleks meie divaris vihatum, kui see persekukkunud punt?
                  sheepshaggers from wales?


                  aga tegelikult tahtsin nentida, et mul võib ajaprobleem tekkida. sellest tulenevalt oleks vaja pisut lühendatud versiooni. ma süvenen sellesse õhtul.
                  «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                  «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Leeds United\'

                    Algselt postitas Martin


                    Algselt postitas oku
                    Gwrni võib ka ju alati kaasa võtta :P
                    Käivad jutud, et Tembuu ka erutus.
                    Eks ta ole nii jah, et noor keha süttib kergesti Piisab vaid mõnest õigest sõnast......

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Leeds United\'

                      Algselt postitas Martin

                      Nii! Lennuplaanid!
                      By Easyjet. Otse Tallinnast (persekukkunud linn muide - toim.).
                      Sõidame Londonisse 1. aprillil, lennk väljub kell 12:05, kohal 12:55.
                      Tagasi Tallinna 10. aprill , lennuk väljub 6:45, kohal 11:40.
                      Maksumus ühe kärsa peale kokku: €37.98 (tänaste EP kursiga 845 krooni ja 10 senti).
                      Leedsi toetajad lennujaama makse maksma ei pea?

                      Airfare per adult or child
                      Infants under 2 years fly free, sat on an adult\'s lap €38.18(per person)
                      Taxes and charges per adult or child €22.99(per person)
                      Total amount due for 1 adult €61.17
                      An additional booking fee of €6.50 may apply, depending on your method of payment
                      Supplies!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Leeds United\'

                        Algselt postitas Martin
                        Maksumus ühe kärsa peale kokku: €37.98 (tänaste EP kursiga 845 krooni ja 10 senti).
                        lisaks kehtib Leedsi toetajatele küllaltki huvitav euro/krooni vahetuskurss ...

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Leeds United\'

                          Algselt postitas vandersell
                          Leedsi toetajad lennujaama makse maksma ei pea?
                          Algselt postitas SleepWalking
                          lisaks kehtib Leedsi toetajatele küllaltki huvitav euro/krooni vahetuskurss ...
                          Ei maksa siin paanikat tekitada! Eksole!

                          Kusjuures ma rõhutaks, et minu vigade kombinatsioon on täiesti geniaalne! Ehk põhimõtteliselt ei muutu midagi. Damn I am good.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Leeds United\'

                            nad on lihtsalt kadedad
                            «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                            «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Leeds United\'

                              Ei ole, lihtsalt asjaga kursis
                              Supplies!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Leeds United\'

                                Üldiselt jäi summa samaks. Seletagu need punased ja koledad inimesed, mis nad ise tahavad.

                                Kuid Oku! Sa selle hotelli nime ei mäleta, kus me ööbisime? Jubedalt oleks vaja, päris hea koht oli. Ma oskan sinna nüüd ju jala ka minna See oli üks vahva matk muidugi.
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X