320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leeds United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Martin Vaata postitust
    VÕITMATU!

    UNITED 2 (Scobbie og 36, Snodgrass 53), FALKIRK 0
    United: Rachubka (Cairns 63), Connolly (Bromby 46), Kisnorbo (Lees 63), Lees (Bruce 46), Parker (White 46), Snodgrass (N Turner 63), Clayton (Thompson 63), Brown (Howson 46), Sam (L Turner 63), Nunez (Gradel 46), Paynter (McCormack 46). Subs: Cairns, Howson, Bromby, Bruce, Gradel, L Turner, N Turner, White, Thompson, McCormack.

    Tundub, et ühtegi traialisti ei olegi kaasa võetud ega kohapealt leitud.
    League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

    Kommentaar


      Algselt postitas oku Vaata postitust
      Prooviks valged olla. Ma võtan endale ja Aifole. Mul peaks tegelt siniseid ja kollased (öäkk) ka paari mehe jagu olema, aga Wikipedias on nii kirjas: The club's most common nicknames are "The Whites" ....
      Pigem väljakul jah valged ja kes iganes meist väravas seisab saab mõne koledamat värvi särgi selga panna.


      Algselt postitas Martin Vaata postitust
      Kõige olulisem märkus: Kisnorbo on väljakul.
      Kõige olulisem on ikkagi Nunezi platsil olek.

      Kommentaar


        võtke mulle ka üks valge. eriti paadunud fännina on mul vaid sinine ja ..öäk.. kollane. talvel siis heastan senised eksimused.

        e: rünno sapiens on turniiril kohal!
        «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
        «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

        Kommentaar


          Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
          võtke mulle ka üks valge. eriti paadunud fännina on mul vaid sinine ja ..öäk.. kollane. talvel siis heastan senised eksimused.
          Tuleb välja, et mul ka pole, valget. Lisaks avastasin just enda õuduseks, et keegi on varastanud mu kollase Alan Smithi nime ja numbriga särgi. Olen endast väljas ja kavatsen selle kõik vastaste peal välja elada. Boywer-Mills-Smith-Brown stiilis.

          Aga helesinine särk on peaaegu sama hea.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            mul on 1 rünnolt saadud valge särk, millelt ta meeleheitehoos sponsori ära on kitkunud. võtan selle laupäeval kaasa, kui teil vaja peaks minema. ja kui vaja pole, siis panen ise mänguväliseks ajaks selga.

            Kommentaar


              Kuna Aifole on särk lubatud ja mina pole jalgpalli juba aastaid lähedalt näinud, siis usaldan kogu ründetöö Aifole ja lähen ise ikkagi Positivusele.

              Leeds United on võitmatu!
              David, David, Don't sell Rio!

              Kommentaar


                Et siis valged särgid kaasa ja enne 10t kohale.

                Kommentaar


                  Just nii
                  308

                  Kommentaar


                    Vōitmatu Leedsi meeskond oli peaaegu lōpuni vōitmatu ja nii teeniti Socceri turniiril neljas koht. Alagrupp vōideti 10 punniga ja tulemustega 1:0, 1:1, 1:0, 1:0. Edasi nii hästi ei läinud, kuid vōimas esitus ikkagi!

                    Ametlikud väravad: gamer kaks, martin ja konn üks. Ilusaim oli konn

                    a purakas.

                    Marco Viduka! Leeds! Ilusaimad poisid!
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Kuna ma võtsin eelmise nädalavahetuse töölt vabaks, spetsiaalselt turniiri jaoks, siis nüüd sain tööl aega veeta.

                      Vabandan kohale mitteilmumise pärast!
                      sigpic
                      It's all about Football, Football and Nothing else.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Martin Vaata postitust
                        Vōitmatu Leedsi meeskond oli peaaegu lōpuni vōitmatu ja nii teeniti Socceri turniiril neljas koht. Alagrupp vōideti 10 punniga ja tulemustega 1:0, 1:1, 1:0, 1:0. Edasi nii hästi ei läinud, kuid vōimas esitus ikkagi!

                        Ametlikud väravad: gamer kaks, martin ja konn üks. Ilusaim oli konn

                        a purakas.

                        Marco Viduka! Leeds! Ilusaimad poisid!
                        Leeds United on võitmatu!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Stok
                          5-1

                          5-1

                          Võitmatute alistamise tasu: kast õlut. Jee!

                          5-1

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Stok
                            Võitmatute alistamise tasu: kast õlut. Jee!
                            Kast õlut maksab päris palju, vanas rahas ligi 300 krooni ja seda me küll osta ei raatsi. Pakun kompensatsioonina välja, et ma võin tulla talvel baari Pool-Manku mängu vaatama ja olla teie poolt. Eeldusel muidugi, et ka kõik olulised Mankuonud on kohal, sest muidu pole ju kedagi mõnitada.
                            «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                            «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                              Kast õlut maksab päris palju, vanas rahas ligi 300 krooni ja seda me küll osta ei raatsi. Pakun kompensatsioonina välja, et ma võin tulla talvel baari Pool-Manku mängu vaatama ja olla teie poolt. Eeldusel muidugi, et ka kõik olulised Mankuonud on kohal, sest muidu pole ju kedagi mõnitada.
                              Kui ma nüüd väga ei eksi, siis grillimeister ostis neile meie alistamise eest kasti õlut. kui meie oleks võitnud, oleks endale saanud. meile sellest muidugi keegi midagi ei öelnud, vastasel korral oleks tulemus teistpidi olnud, sest meie meeskond oli vist ainus, mis turniiri ajal kogu aeg rahulikult promilliga jooke lasi.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Võitmatu Leeds on vahepeal võitnud (loomulikult!) veel kaks sõprusmängu:
                                MOTHERWELL 1 (Murphy 39), UNITED 2 (Bruce 68, Nunez 75) (http://www.leedsunited.com/news/2011...247585_2393585)
                                United: Rachubka (Cairns 85), Connolly (L Turner 74), Kisnorbo (Lees 66), Howson (N Turner 66), Bromby (Bruce 46), White (Parker 46), Clayton (Gradel 46), Brown (Thompson 52), Paynter (Nunez 62), Sam (Snodgrass 46), McCormack.

                                ROCHDALE 0, UNITED 1 (Gradel 30) (http://www.leedsunited.com/news/2011...247585_2396564)
                                United: Rachubka (Cairns 82), Connolly (L Turner 46), Bruce (Bromby 46), Lees, Parker (Samuel 46), A Trialist (Clayton 46), Brown (N Turner 69), Howson (Osbourne 61), Gradel (White 61), McCormack (Nunez 46), Paynter.

                                --

                                Viimasest mängust on ehk huvitav, et kolm katsetel olevat meest, kellest üks on endine Aston Villa kaitsja JLloyd Samuel. Ühe nimi oli Isaiah Osbourne (ka endine Villa) ja kolmanda A Trialist.
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X