320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leeds United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Olen küll üldiselt rõõmsameelne inimene, kes näeb päikest ka Folgi välikäimlas, kuid sellele hooajale on küll hetkel väga keeruline optimistlikult vastu vaadata. Oleme hetkeseisuga nõrgemad, kui eelmise hooaja lõpus ja selle asemel, et lugeda klaviatuurikatte järele haarama panevaid kuulujutte peatsetest suurostudest, testime me selliseid mehi nagu Isaiah Osbourne, kes on parimal juhul ainult poolsitad.

    Üks vääriline nr 17 särgi kandja oleks hetkel küll enam, kui teretulnud.
    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

    Kommentaar


      Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust

      Üks vääriline nr 17 särgi kandja oleks hetkel küll enam, kui teretulnud.
      gamer näitas nädalavahetusel, et temast oleks nagu tolku. Hõk. Isegi number oli seljal õige. Hõk
      308

      Kommentaar


        Kommentaar


          Oih... Chelsea teetöölised negatiivis?
          Supplies!

          Kommentaar


            Mis kuradi mängijad need sellised on. Esimest korda näen. Aga vorm on ju seksikas.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Telehooaja algus siis:

              6.08 19:20 Southampton away (Championship)
              9.08 21.45 Bradford home (Carling Cup)

              Kommentaar


                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                Mis kuradi mängijad need sellised on. Esimest korda näen. Aga vorm on ju seksikas.
                Mees nummer üks on ju meite Paddy: http://rivalries.files.wordpress.com...ut_2403176.jpg

                Teine on Michel Brown, uus keskväljakunn.
                League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                Kommentaar


                  Algselt postitas gamer Vaata postitust
                  Telehooaja algus siis:

                  6.08 19:20 Southampton away (Championship)
                  9.08 21.45 Bradford home (Carling Cup)

                  Teine on ju suisa derby. Tuleb kohal olla.
                  League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas gamer Vaata postitust
                    Gamerile peaks need värvid üsna tuttavad olema.
                    Mulle meeldib. Rohkem, kui Paddy ilma peasidemeta.
                    sigpic
                    It's all about Football, Football and Nothing else.

                    Kommentaar


                      kas me mingit reisi ka planeerima? kes millal saaks ja mida näha tahaks, ma neid natuke koondasin: http://foorum.soccernet.ee/showthrea...=1#post1309173

                      Mul on muidugi 15-22 august just puhkus, kuid lubasin siis sõbral külas olla soomes. seega see jääb ära. kuid midagi järgmisse aastasse? Nt see:
                      March 2012
                      Sat 17 15:00 West Ham United H
                      Tue 20 19:45 Nottingham Forest H

                      Siis peaks nagu soe ehk ka olema ja otsustavad mängud.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Martin Vaata postitust
                        kas me mingit reisi ka planeerima? kes millal saaks ja mida näha tahaks, ma neid natuke koondasin: http://foorum.soccernet.ee/showthrea...=1#post1309173

                        Mul on muidugi 15-22 august just puhkus, kuid lubasin siis sõbral külas olla soomes. seega see jääb ära. kuid midagi järgmisse aastasse? Nt see:
                        March 2012
                        Sat 17 15:00 West Ham United H
                        Tue 20 19:45 Nottingham Forest H

                        Siis peaks nagu soe ehk ka olema ja otsustavad mängud.
                        Jap, need sinu poolt kunagi pakutud august ja oktoober ei lähe, aga see märtsi asi on hea. Mina olen käpp. Ma ei tea, mis marsruut oleks kõige parem, aga paar chekki 15-21.03 kuupäevadele:
                        1. Ryanair nii kaugesse tulevikku veel pileteid ei müü. Tallinnast saab muidu Manchesteri, Edinburghi ja East Midlandsi (Derby ja Nottinghami kanti)
                        2. EasyJet Tallinn-Liverpool edasi tagasi tuleks 52.60 EUR (tagasi 22.03.2012)
                        3. airBaltic Riia-Leeds tuleks edasi tagasi 378.48 EUR?! per nase.

                        Nii et minek on, piletitega tuleks oodata kuni RyanAir ka müüma hakkab.
                        League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                        Kommentaar


                          Märts sobib, paneme lukku. Mulle isegi natuke meeldib mõte sellest, et laenutame jälle valepidi käigukangidega autod ja külastame ümbruskaudseid pommiauke, ise mõõdukalt ilukilpide pärast muretsedes. Või näiteks viime Newcastlesse pagasnikutäie sütt.

                          A nii üldiselt oleks minu esimene eelistus Edinburghi kaudu minek, tahaks Frank Begbie monumendi juurde Saku Heleda viia.
                          «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                          «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                            A nii üldiselt oleks minu esimene eelistus Edinburghi kaudu minek, tahaks Frank Begbie monumendi juurde Saku Heleda viia.
                            Rahaliselt ilmselt soodsaim siiski easyjet ja liverpooli kaudu. Kogu transport, eeldusel et lennupiletid ostad miski kuuajase advance'ga ja rongipiletid (üks ots soodsaim £13.50, return ilmselt soodsamgi, rongifirmade soodukaid võib kah tsekata) nädal varem, jääb sinna saja eurtsi kanti... Edinburghi võid lennu mõnevõrra soodsama saada, aga rongiga kruttimist rohkem (3 tundi?) ja sellevõrra kallim. Lisaks veel see järeleproovitud oht, et Oku napsutab pikal rongisõidul mehemoodi (vana tallinn) ja muutub hiljem tülikaks
                            Jalgpallihaigla liige
                            Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                            Kommentaar


                              Jätkuvalt võitmatu! Ja märts on ka vast okei!

                              SHEFFIELD WEDNESDAY 1 (Prutton 8), UNITED 1 (Gradel 83 pen)
                              Sheffield Weds: Weaver, Buxton, Bennett, Prutton, Jones, R Johnson, Sedgwick, Semedo, Madine, Amond, J Johnson. Subs: O'Donnell, Beevers, Jones, Reynolds, O'Connor.
                              United: Rachubka, Connolly, Kisnorbo, Clayton, Bromby (Bruce 85), Parker (Bodor 12), Gradel, Brown (Osbourne 67), Paynter (McCormack 46), Nunez (Sam 46), Mendy (White 74). Subs: Cairns, Lees, N Turner, L Turner, Taylor, Thompson.
                              Referee: M Haywood
                              Att: 9,028

                              Kommentaar


                                Saime vähe coolima väravavahi. Tere tulemast Andy Lonergan, Prestoni kunagine aasta mängija!
                                League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X