320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leeds United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hetkeseisuga üritaks peale tööd, miski 18-19:00 paiku Molly maanduda.
    sigpic
    It's all about Football, Football and Nothing else.

    Kommentaar


      kapifänni ei tule. millal järgmine kord telepilti on?

      Kommentaar


        Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
        kapifänni ei tule. millal järgmine kord telepilti on?
        esmalt teisipäeval bradford ja siis 21. augustil west ham

        Kommentaar


          Komöödiaväärtus garanteeritud.

          Kommentaar


            Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
            Komöödiaväärtus garanteeritud.
            eelmisel aastal visati vist guardian ka ukse taha, jääb veel the sun.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Ergutuseks: http://www.youtube.com/watch?v=5GU9I...layer_embedded
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Alates teisipäevast on Leeds taas võitmatu!

                Kommentaar


                  Puhh, ma täiega muretsesin, kuid õnneks on hooaja pausi ajal ja sõprusmängudega suudetud eelmise hooaja liiga üks kõige sitemaid kaitseid korda saada ja selles osas enam peast kinni hoidma ei pea. Kui nüüd rünnak ka tööle hakkaks, oleks meistriliiga vaid vormistamise küsimus.

                  Sänks, Bates ja Grayson.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Väravad siis kah: http://rutube.ru/tracks/4700320.html...e&bmstart=1000
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Wikipediast siis:



                      "He was cautioned by the Metropolitan Police in the summer of 2011 when he released striker Billy Paynter into the Beeston area of Leeds and Paynter ate 7 civilians. The civilians were Jack Lunn, Luke Backhouse, Scott 'Man united and Leeds fan' Cooper and 4 other young chaps, it is thought that when faced with an open goal, all of them scored while Paynter missed, which angered him and led to this siege, it is claimed he devoured their putrid flesh. Fans of Leeds United are still at a loss to why "Larry" continues to select Billy as, although he has proved himself to be a classy striker at other clubs, some of his efforts on goal have been nothing short of rancid."

                      Kommentaar


                        Täna kindlaid puppi minejaid on vä? Ja kuhu? Mul on 50-50 aga töötan, et protsenti kõrgemale saada.
                        League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                        Kommentaar


                          Mina olen olemas, Molly

                          Kommentaar


                            Algselt postitas gamer Vaata postitust
                            Mina olen olemas, Molly
                            Selge, katsun ka ennast kohale vedada, et võitmatu teekonna algusele kaasa elada.
                            League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                            Kommentaar


                              Jään koju ja vaatan telekast. Mollys on nutitelefoni vaja.

                              Vamos Ramon!
                              sigpic
                              It's all about Football, Football and Nothing else.

                              Kommentaar


                                Parker on mulle alati natuke Okut meenutanud, aga ainult selle vahega, et Oku on jalgpallurina kindlasti osavam.
                                Rossi üle on hea meel, olin ta juba ammu maha kandnud, aga peale väravat oli näha, kuidas tuju tagasi tuli. Ehk nüüd hakkab liigas ka paugutama.
                                Kui Nunezt poleks olnud, siis oleks Lloyd minu silmis mängu parimaks saanud.
                                Kõige kurvem on kogu selle asja juures see, et mängisime League 2 klubi vastu.
                                sigpic
                                It's all about Football, Football and Nothing else.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X