320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leeds United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
    Mitu kolli tatiprits see hooaeg juba löönud on?
    4 vist,
    sigpic
    It's all about Football, Football and Nothing else.

    Kommentaar


      Algselt postitas gamer Vaata postitust
      (koos teatud koguse hea joogiga, kes teab see teab).
      see on nagu vulin minu kõrvadele. lagavulin
      «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
      «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

      Kommentaar


        Nüüd võib vist valged prillid eest võtta ja öelda, et me oleme ikka suht sitad see aasta. Play-offi piirist kipub jälle puudu jääma.
        League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

        Kommentaar


          Keegi kusagil foorumis tõi välja Leedsi mid-week win-draw-loss statistika...oli a'la 10%, 30%, 60%...rohkem nädalvahetuse tiim siis..

          Kommentaar


            Nämma - http://www.101greatgoals.com/gvideos/leeds-1-watford-6/
            Jaanuari ja araabia raha on vaja.
            League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

            Kommentaar


              Algselt postitas oku Vaata postitust
              Nämma - http://www.101greatgoals.com/gvideos/leeds-1-watford-6/
              Jaanuari ja araabia raha on vaja.
              samas võib rõõmustada, et kokkuvõtte klipp oli palju pikem, kui tavaliselt
              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

              Kommentaar


                Viimasest viieteistkümnest võimalikust punktist liigas oleme siis kokku kogunud tervelt ühe. Peale tänast imemist jäime veel järgmiseks nädalaks peale Rudy, Pearce'i, Browni ilma ka Varneyst. Järgmised kolm mängu on muidugi raske punkte oodata. Hooaja alguses plaanisin Leicester City ja Crystal Palace'i mänge vaatama minna. Nüüd, kui seis sitem, kui kunagi varem, olen siis tegemas oma esimest ER külastust. Kui keegi kampa lüüa saab või tahab, siis welcome. CP on laupäeval ja LC on teisipäeval. CP pilet on olemas, LC pileti ostan kohapealt enne Laupäevast mängu. Vähemalt McCormack on tagasi. Asi seegi. Tea kauaks Warnock pulti jäetakse?

                Komistasin ühe artikli otsa praegusest takeover dramast ja Warnock'i vaatenurgast sellele lootusetule olukorrale.
                sigpic
                It's all about Football, Football and Nothing else.

                Kommentaar


                  Algselt postitas elBiD Vaata postitust
                  Viimasest viieteistkümnest võimalikust punktist liigas oleme siis kokku kogunud tervelt ühe. Peale tänast imemist jäime veel järgmiseks nädalaks peale Rudy, Pearce'i, Browni ilma ka Varneyst. Järgmised kolm mängu on muidugi raske punkte oodata. Hooaja alguses plaanisin Leicester City ja Crystal Palace'i mänge vaatama minna. Nüüd, kui seis sitem, kui kunagi varem, olen siis tegemas oma esimest ER külastust. Kui keegi kampa lüüa saab või tahab, siis welcome. CP on laupäeval ja LC on teisipäeval. CP pilet on olemas, LC pileti ostan kohapealt enne Laupäevast mängu. Vähemalt McCormack on tagasi. Asi seegi. Tea kauaks Warnock pulti jäetakse?

                  Komistasin ühe artikli otsa praegusest takeover dramast ja Warnock'i vaatenurgast sellele lootusetule olukorrale.
                  http://www.independent.co.uk/sport/f...s-8326407.html
                  ausalt öeldes on sust natuke kahju
                  «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                  «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                    ausalt öeldes on sust natuke kahju
                    vähemalt on relegatsioonibättli pinge olemas
                    sigpic
                    It's all about Football, Football and Nothing else.

                    Kommentaar


                      Takeover stage 1 completed. Bates jääb chairmaniks hooaja lõpuni. Raha saab ehk ikka kulutada ja järgmise hooaja peale panustada. See hooaeg läks juba Birminghami mängust saati sügavamale sisse.

                      sigpic
                      It's all about Football, Football and Nothing else.

                      Kommentaar


                        einoh, nüüd peab natuke aega silmi hõõruma ja siis uuesti lugema. aga elBiDil saab olema privileeg esimesena kuulda, mis fännid asjast arvavad.
                        «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                        «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                        Kommentaar


                          nii. käisin vahepeal peldikus ja seal istutud aeg oli piisav mõistmaks, et keegi ei jäta kunagi pärast ülevõtmist ettevõtet juhtima selle endist eriti kahtlase taustaga ainuomanikku. samuti anta sellisele mehele presidendi tooli ... välja arvatud juhul, kui see mees on jätkuvalt ettevõtte omanike ringis. see ei pruugi olla tingimata halb, aga põhjatut optimismi sisendav samuti mitte.
                          «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                          «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                            nii. käisin vahepeal peldikus ja seal istutud aeg oli piisav mõistmaks, et keegi ei jäta kunagi pärast ülevõtmist ettevõtet juhtima selle endist eriti kahtlase taustaga ainuomanikku. samuti anta sellisele mehele presidendi tooli ... välja arvatud juhul, kui see mees on jätkuvalt ettevõtte omanike ringis. see ei pruugi olla tingimata halb, aga põhjatut optimismi sisendav samuti mitte.
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              pealkiri on armas.

                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar




                                Ei ole kindel, aga kas täna suletaske laenuaken? Igatahes täna liitus laenulepingu alusel klubiga Alan Tate Swanseast. Pearce on ju 3 mängu väljas oma punasega. Nii, et minu arust hea variant. Loodetavasti teikõuveri uudistega on ka vahepeal selja keeranud fännid teed staadionile üles leidmas. Mingi muutus võiks ju fännide poolepealt ka tulla.

                                edit: Vahepeal on veel laenule võetud West Bromi midfielder Jerome Thomas, ujee.
                                sigpic
                                It's all about Football, Football and Nothing else.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X