320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leeds United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Neitsisaared, Kaimanisaared, Jersey, Nevis, Bahrein, Monaco. Vaene paljukannatanud tema majesteedi maksuamet.

    Kommentaar


      Jalgpalliga on kursis.


      Zlatan WHO? Mexes WHO?
      sigpic
      It's all about Football, Football and Nothing else.

      Kommentaar


        Kommentaar


          Just mentioning ....

          Kommentaar


            Algselt postitas gamer Vaata postitust
            Peded ei tahtnud meid eelmisel aastal, ei hakka manguma sellelgi.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              mina ei ole jalgpalli-trimmis
              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

              Kommentaar


                Oooh GaryGary....GaryGaryGaryGaryGary Speed!!!
                Täna siis Gary esimene surmaaastapäev. ER ümbrus sumiseb ja Bremneri samba juurde koguneb lilli, salle, särke. R.I.P. Speedo!
                sigpic
                It's all about Football, Football and Nothing else.

                Kommentaar


                  Algselt postitas elBiD Vaata postitust
                  Oooh GaryGary....GaryGaryGaryGaryGary Speed!!!
                  Täna siis Gary esimene surmaaastapäev. ER ümbrus sumiseb ja Bremneri samba juurde koguneb lilli, salle, särke. R.I.P. Speedo!
                  Boltonis mälestatakse ka seda legendaarset mängumeest!
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    elBiD-il siis kaks üheväravalist võitu, mis on mõnevõrra seksikam 3:7 kaotusest. samas, väravaid quidi kohta nägi vähem.
                    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                    Kommentaar


                      Kommentaar


                        Ei kurda. Hääl on ära. Sain õnneks mõlemale mängule North standilt kaasa elada/laulda/sõimelda. Pühapäeval Billy's Baris Becchioga natuke juttu puhuda ja lõunat süüa. Sai täna 11 minutit alates 11.minutist Gary Speedi valjuhäälselt mälestada. Mõlemal mängupäeval The Peacocksis meeldivalt aega veeta ja ilusaid ja koledaid laule lauda. Ei, super. Ei oskalski miskit rohkem tahta.. ja kui nüüd reaalselt mõelda, siis kurat, rohkem polekski vist võimalik. Ulme igatahes. Küll tuleb neid külastusi veel.

                        Uued kutid on mõlemad super. Tate on taga mega rahulik ja kindel. Thomase sugust välkpauku pole meie ridades vähemalt 6 viimast hooaega olnud. Sümpaatne vend. Sain juhuse tahtel ka talle käppa suruda enne tema debüüti ja tervitada ERi saabumise puhul.

                        Saage mu ekstaasist aru. Eks teil vanadel tegijatel ole ka ju kunagi see esimene ja kõige magusam Leedsiskäik olnud.

                        Edit: Luciano lõi tegelt teise kolli veel, aga joonekohtunik andis suluseisu. Mnjah..
                        sigpic
                        It's all about Football, Football and Nothing else.

                        Kommentaar


                          rääkides leedsis käikudest, siis leidsin arvutis korda luues üles pildid, mis tehtud minu ainsal külastusel. meie baruto auks korraldatud jõukatsumist neil aga kajastatud pole.

                          Kommentaar


                            Kas laupaeval Uddersite vastu on mang teles ikka? Peale announcementi vahetati ju kuupaev 1.detsembri peale.
                            sigpic
                            It's all about Football, Football and Nothing else.

                            Kommentaar


                              Tundub, et laupäevast mängu teles ei ole. Mina ei suuda igatahes tuvastada, ehk telemaster gamer leiab kusagilt.

                              Ja õnne ER-l käimise puhul, tundub et sa tegid esimese korraga rohkem kui me kõigi eelmiste kordadega kokku. Muidugi kes ei ole Royal Armouries´s raudrüütlite vahel viina joonud, ei ole veel kõike teinud.
                              League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                              Kommentaar


                                Tundub et laupäevast mängu teles tõesti ei eksisteeri.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X