320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leeds United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Võitsime ju. Kus on analüüs ja aupaugud?

    League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

    Kommentaar


      Möödunud laupäeval võitis 1919 aastal asutatud legendaarne Leeds United järjekordse mängu. Sellega venitati järjest võidetud mängude seeria ühemänguliseks. Heas hoos oli M.Smith, kes lõi värava.

      Marching on together!
      Jack of all trades, Master of nuns

      Kommentaar


        Oooooh, Max! http://www.bbc.com/sport/0/football/25407736
        League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

        Kommentaar


          Heheh, 4. jaanuaril saame telekasse vs Rotšdeil. Isegi eestikeelsete kommentaaridega.

          Mida mu silmad nägema peavad
          308

          Kommentaar


            Algselt postitas Markko Vaata postitust
            Heheh, 4. jaanuaril saame telekasse vs Rotšdeil. Isegi eestikeelsete kommentaaride
            Mida mu silmad nägema peavad
            See kõlab nagu kutse kohtingule. Ahjaa, häid jõule kõigile masohhistidele.
            League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

            Kommentaar


              konna või keda iganes ma parafraseerin, aga hing on rahul, et Leeds premieris ei mängi. Muidu peaks tõesti kannatades seda glamuuri jälgima
              308

              Kommentaar


                Väike mälestus:

                Kommentaar


                  Nii, kes tahab laupäeval öökullide mängu vaadata, kell 14:15?


                  Ja tavapärased aktsiapaberimängud http://www.leedsunited.com/news/arti...estment-update

                  Kommentaar


                    Mõned inimesed on juba huvi üles näidanud.

                    Üleskutse siis laupäevaks kell 14:15 Hella Hunti (kui nad muidugi näitavad)!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas gamer Vaata postitust
                      Mõned inimesed on juba huvi üles näidanud.

                      Üleskutse siis laupäevaks kell 14:15 Hella Hunti (kui nad muidugi näitavad)!
                      Üleskutse igati teretulnud. Ma kahjuks enne laupäeva ei saa oma osalemist kinnitada. 50-60.
                      League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                      Kommentaar


                        Antz pani mängu kirja, nüüd olge mehed ja minge kohale. Laud on gameri nimele broneeritud.
                        Supplies!

                        Kommentaar


                          Laenasime Hullist mingi Cameron Stewarti nimelise wingeri, kes on saanud istuda champions league mängu ajal vahetusmeeste pingil ja kelle arvel on erinevate meeskondade eest juba neli championship väravat. Iroonia taga peitub fakt, et oma ignorantsuses ei tea ma onklist muud midagi, kui see mis wikis kirjas. Esialgu laenule ja siis ostetakse ära.

                          Lisaks seovad kõlakad meid järgmiste meestega:




                          ja veel paremad ajad on tulemas: http://www.bbc.com/sport/0/football/25650831
                          League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                          Kommentaar


                            Kebe maandus eriti kiiresti http://www.leedsunited.com/news/arti...iday-for-jimmy

                            Kommentaar


                              Ma peangi kodus väiksemat põnni hoidma, nagu karta oli. Nii et vaatan mängu netist.
                              League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas oku Vaata postitust
                                Ma peangi kodus väiksemat põnni hoidma, nagu karta oli. Nii et vaatan mängu netist.
                                hea et ei tulnud. wtf?
                                League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X