320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

English Premier League 2013/14

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mariotti Vaata postitust
    Kuna hooaeg on lõppu saamas peatselt ning jagatakse parimate mängijate auhindasid, siis võiks siin ka arvamust avaldada mõne kategooria osas sellest hooajast.

    Parim mängija:
    Parim ost:
    Suurim läbikukkuja:
    Parim treener:
    Parim mängija: Suarez
    Parim ost:Özil -oli nõrku hetki, aga üleüldine boost, mida meeskonnale andis loeb ka midagi.
    Suurim läbikukkuja:Moyes ja Fellaini
    Parim treener:Martinez või Pulis.

    Kommentaar


      Parim mängija: Yaya Toure
      Parim ost: Juan Mata
      Suurim läbikukkuja: Ricky Van Wolfswinkel
      Parim treener: Roberto Martinez

      Kommentaar


        Parim mängija: Suarez
        Parim ost: McCarthy
        Suurim läbikukkuja: Moyes
        Parim treener: 1. Martinez 2. Rodgers 3. Pulis

        Kommentaar


          Hetkel 3:2 Martinezele

          Aga kui nüüd ikka natuke mõelda, siis siin ei tohiks mingit küsimust olla, et parim treener raudpolt peaks Rodgers olema. Martinez teinud super hooaja, aga Rodgers on mõni gramm siiski veel suurepärasema hooaja teinud. Asi võiks siis tõsiselt arutelule tulla, kui Everton oleks CL koha saanud. Kõige lihtsam parimat treenerit otsustada on küsida endalt, et kumma tõenäosust oleksid hooaja alguses suuremaks pidanud: et Everton saavutab 5-6 koha või Liverpool on viimase vooruni kinni tiitlis.

          Kommentaar


            No selge see, et objektiivselt võttes peaks Rodgersi esikohale asetama, aga ei saa alati isiklikke eelistusi maha summutada.

            Kommentaar


              Parim mängija: Yaya Toure
              Parim ost: Fernandinho
              Suurim läbikukkuja: Erik Lamela
              Parim treener: Tony Pulis

              Kommentaar


                Üks legend on lõpetamas karjääri - http://www.bbc.com/sport/0/football/27193835.
                Selle mehe elulugu tahaks küll lugeda.
                League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                Kommentaar


                  Parim mängija: Suarez (täielik klass ja seda veel mitte täishooajaga)
                  Parim ost: Eriksen (kahjuks ka Tottenhami ainuke hea ost)
                  Suurim läbikukkuja: Lamela (täiesti müstiline mis vennaga juhtus)
                  Parim treener: Rodgers (Martinez ja Pulis kohe järel, aga Liverpooli mäng on nauditav nad on endisel tiitlikonkurentsis ning Meistrite Liiga koht kindel, mida veel tahta)

                  Kommentaar


                    Viskan enda kaks senti Lamela teemal. Pidada läbikukkujaks meest kes alguses ei saanud võimalustki (AVB all) ning seejärel läks katki, on minu meelest narr. Hooaja alguse poole sai ta platsile EL-is ja seal tegi häid esitusi. Läbikukkujaks peaks mina kedagi, kes on saanud võimalusi enda ootuste/hinna tõestamiseks. Aga kui neid pole antud siis ei saa ju ka feilida.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas zelee Vaata postitust
                      Viskan enda kaks senti Lamela teemal. Pidada läbikukkujaks meest kes alguses ei saanud võimalustki (AVB all) ning seejärel läks katki, on minu meelest narr. Hooaja alguse poole sai ta platsile EL-is ja seal tegi häid esitusi. Läbikukkujaks peaks mina kedagi, kes on saanud võimalusi enda ootuste/hinna tõestamiseks. Aga kui neid pole antud siis ei saa ju ka feilida.
                      täiesti nõus. Saab poiss terveks ja saab meeskonnas võimaluse, siis võiks alles hindama hakkata.

                      Kommentaar


                        See sama treener (muidugi ilmselt Baldini suure mõjuga) oli nõus sellise mehe oma satsi võtma ja tema eest üsna kopsakat hinda välja käima. Ju siis sai ka AVB aru, et mees ei vastanud ootustele/ei suutnud uue olukorraga nii ruttu kohaneda, kui paljud oleks ehk arvanud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas zelee Vaata postitust
                          Viskan enda kaks senti Lamela teemal. Pidada läbikukkujaks meest kes alguses ei saanud võimalustki (AVB all) ning seejärel läks katki, on minu meelest narr. Hooaja alguse poole sai ta platsile EL-is ja seal tegi häid esitusi. Läbikukkujaks peaks mina kedagi, kes on saanud võimalusi enda ootuste/hinna tõestamiseks. Aga kui neid pole antud siis ei saa ju ka feilida.
                          Ei tea, vaidlen ikka vastu, põhjused põhjusteks, vend on klubi kõige kallim ost ja reaalne kasu väljakul on see hooaeg nullilähedane olnud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                            Ei tea, vaidlen ikka vastu, põhjused põhjusteks, vend on klubi kõige kallim ost ja reaalne kasu väljakul on see hooaeg nullilähedane olnud.
                            sama võib Fellaini kohta öelda aga ainult selle vahega, et parukas sai mänguaega küll aga oli ikka kasutu.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas malagar Vaata postitust
                              sama võib Fellaini kohta öelda aga ainult selle vahega, et parukas sai mänguaega küll aga oli ikka kasutu.
                              Kindlasti, maitse asi, neid floppe oli hulgim, lähtusin loogikast lootus enne ostu vs reaalsus. Kui Fellaini ost ei pannud ühtegi ManU fänni rõõmust pasundama, et gamechanger on saabunud, siis Lamelast lootsid ma usun enamik Spursi fänne uut Bale'i. Ning ma räägin seda selle hooaja põhjal, kui vend vigastustest või mis iganes teda vaevab üle saab, siis võib ta muidugi veel lõpuks klubi jaoks hea ost olla.

                              Kommentaar


                                Parim mängija: Suarez(statistika räägib enda eest . lisapunkt brainfartide vältimise eest)

                                Parim ost: Eriksen , Fernandinho. ise hindan ka Bony kõrgelt, pluss Evertoni paljukiidetud laenutehingud

                                Suurim läbikukkuja: Loogiliselt oleks Lamela , Van Wolfswinkel , Osvaldo , Moyes , Pardjöö. pettumust valmistavaid tegelasi on muidugi rohkem (Chris Hughton erit, mäletan ennast mainimas,et mees ei ole õige mees asju edasi viima ja kahjuks tõestas , et mul on õigus)

                                Parim treener: Rodgers , Martinez , Pulis (olgugi,et täiesti ebasümpaatne) , Steve Bruce on ka normaalselt hakkama saanud.

                                Kokkuvõtteks: väga põnev hooaeg, draamat täis.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X