320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

English Premier League 2013/14

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
    Kindlasti, maitse asi, neid floppe oli hulgim, lähtusin loogikast lootus enne ostu vs reaalsus. Kui Fellaini ost ei pannud ühtegi ManU fänni rõõmust pasundama, et gamechanger on saabunud, siis Lamelast lootsid ma usun enamik Spursi fänne uut Bale'i. Ning ma räägin seda selle hooaja põhjal, kui vend vigastustest või mis iganes teda vaevab üle saab, siis võib ta muidugi veel lõpuks klubi jaoks hea ost olla.
    tõsi seda küll. Lamela on imelik juhtum üldse. Kui Tottenham peaks ta odavasse väljamüüki panema siis mul poleks midagi selle vastu, et teda Arsenalis proovida.
    Muidugi rõhuga sõnal odav. Mingi 10 milli piires oleks ehk riski väärt.

    Kommentaar


      Parim mängija: Suarez
      Parim ost: Fernandinho
      Suurim läbikukkuja: Cornelius - müstiline mees, kes toodi Kopenhagenist meeletute ootustega aga ei saanud vist kordagi platsilegi, enne kui saadeti sinna talvel laenule tagasi.
      Parim treener: Tony Pulis

      Kommentaar


        Algselt postitas JuriM Vaata postitust
        Suurim läbikukkuja: Cornelius - müstiline mees, kes toodi Kopenhagenist meeletute ootustega aga ei saanud vist kordagi platsilegi, enne kui saadeti sinna talvel laenule tagasi.
        Ta müüdi tagasi sinna mõne miljoni eest kuna omanikule ei meeldinud.
        Some say that Cafu's bedroom walls are full of posters of Flanagan

        Kommentaar


          Parim ost võiks vabalt ka Tšamakk olla - totaalsest nullist, kes oli kõigi poolt viimseni maha kantud, on saanud päris korralik müttaja. Ja Crystal Palace on hooaja esimese poole totaalsest relegatsioonist juba peaaegi esikümne klubiks kerkinud.

          Ning kehveim ost minu meelest on Anelka. Tüüp loputas ilmselgelt vana rasva juba kordi läbikurnatud riismeid. Lisaks see žestijant ja muud õnnetud asjaolud.

          Ülejäänud kaks auhinda ´pooli, mis muud.

          Kommentaar


            lugupeetavad, irvitagem ikka iseenda sügisese "tarkuse" üle ka.

            Algselt postitas vincent Vaata postitust
            Väravakuningas: van Persie
            Parim mängija: Hazard
            Suurim pettumus: Anelka
            Suve parim ost: Bony
            Suve viletsaim ost: Jovetic
            Esimese treenerina saab kinga: Hughton
            * mõistagi lagunes.
            * mitte kuigi palju mööda. aga igati nõus, et Suarez pani ülivõimsalt pluss nagu keegi juba märkis, siis tänavu m*nni ei mänginudki, seega sealt kiitus juurde.
            * polnud just suurim, aga kah enamvähem täppi, sest kahe värava jaoks teda kindlasti ei toodud. siia rubriiki sobib nüüd vaadates vist see Lamela hästi.
            * tahtsin algul kirjutada, et hea ost, kuid mitte parim. siis vaatasin üle, kes veel osteti ja... miks ka mitte? kannatab Erikseni ja Fernandinhoga minu arust täitsa vahvasti võrdluse välja.
            * vigasele mängijale üsna ebaõiglane seda tiitlit omistada, nii et saab andeks. küll aga on siin reaalseid kandidaate rohkem kui üks - van Wolfswinkel, Corneliust oleks isegi pakkunud (veel idiootsem keiss kui Lamela oma), Altidore, Fellaini, Pablo Osvaldo ka kindlasti. kullast mädali teenib minult aga kodanik Soldado, kes sai erinevalt nt Lamelast mängida sitta kanti, kuid pani reipasti lati alt läbi teate-ise-mis-molliga.
            * esimesena ei saanud, aga takkajärgi targana Norwichi käekäiku vaadates oleks ilmselt pidanud saama. ise alahindasin muidugi ka Paolo mental-faktorit.

            ning kui räägime suurimast feilist terve hooaja lõikes, siis nomineeriks lisaks eelmainitutele kindlasti ka talvise ülemineku Mitroglou -> Fulham.

            parima peatreeneri auhinna võtab Rodgers, aga Pulis ei jää palju maha. mõlemad suutsid keskpärasest s*tast täitsa korraliku sepiku küpsetada, heh-heh.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Algselt postitas malagar Vaata postitust

              Väravakuningas:RVP
              Parim mängija:RVP
              Suurim pettumus:Bale - kui Madridi läheb siis noh Joe Hart näiteks.
              Suve parim ost:Kurat teab - Arsenal pole nagu kedagi ostnud - ütleme, et Mannone
              Suve viletsaim ost:Fernandinho
              Esimese treenerina saab kinga: Hughes
              Njaa võtame siis ka Vincentist eeskuju.
              Väravakuningas läks rõõmsalt nihu nagu ka parim mängija. Harti pole mina piisavalt näinud see hooaeg aga ega ta vist nii õudne pettumus ka ei old. Fernandinho on vist pigem hea old ? Kah pole mängimas näinud.
              Suve parim ost - Noh Mannone vist on päris edukas Sunderlandis
              Ja Hughes raip on siiani pukis.
              Ptui peab järgmine aasta paremini proovima.

              Kommentaar


                Vaatan, et ma ikka jagan seda asja

                Algselt postitas zaz Vaata postitust
                Väravakuningas: Wayne Rooney (sinises särgis)
                Noh jah. Aga tõttöelda ei kahtle ma hetkekski, et Chelsea särgis oleks mees Suarezele julgelt konkurentsi pakkund

                Parim mängija: Gareth Bale
                Nii ongi. Aga ühes teises liigas.

                Suurim pettumus: Yaya Toure (uutest meestest Schürrle)
                Yaya polnd pooltki nii tujukas kui arvasin. Et hoopis võiks vabalt liiga parim olla hoopis.
                Sulgudes olev mees oligi vaat, et märtsikuuni selle "tiitli" suunas liikumas.

                Suve parim ost: Alvaro Negredo
                Mis see hinnasilt tal oligi? 7-8 milkut? Väga äss diil igatahes.


                Suve viletsaim ost: Willian (punases särgis)
                Willian osutus isegi mängumeheks ja Arsenali ta ka mitte ei sattunud. Aga kes siis oli see viletsaim diil? Ma nomineeriks Jesus Navase ehk hispaania Aaron Lennon'i või siis Mitroglu Fulhami reisi või siis Zaha ManUsse?

                Esimese treenerina saab kinga: Kui NUFC 2 esimest kuud lati alt läbi ei jookse, siis on Mark Hughes obv valik.
                NUFCi viimased 2 kuud (või rohkem?) on masendavad olnud. Aga ilmselgelt oli mõõna ette näha

                Mark Hughes väärib muidugi kuhjaga respekti. Mees kes suudab Arnautovici mängima saada ja igipõlise kaikasatsi vurritama paneb (ja toob Stoke top10sse ka!) ei saa sitt mees olla. Siit ka minupoolne aasta treeneri nominatsioon. Ok, Pulis väärib ka kindlasti äramärkimist.
                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                Kommentaar


                  Minu jaoks oli treeneritest suurim ebaõnnestuja Di Canio. Tundus, et suvel sai üsna vabad käed, et oma nägemuse järgi meeskond ehitada ja "oma" mängijaid sisse tuua aga näe, ikka läks käärima. Mis see saldo oligi? Viis mängu ja üks punkt?

                  Kommentaar


                    nii vaatab enda ennustused ka üle:
                    Väravakuningas: van Persie
                    Parim mängija: Fernandinho
                    Suurim pettumus: Walcott
                    Suve parim ost: Bony
                    Suve viletsaim ost: Negredo
                    Esimese treenerina saab kinga: Hughes
                    1) no suhteliselt mööda ikka
                    2) parim mängija pole olnud, aga üks ManCity tugitagasid küll
                    3) noh, jälle vale öelda vigastatud mängija kohta, et pettumus, sama kui nüüd võtta ajalooliselt, siis hetke oma on tal vaieldamatult kõige kehvem olnud Arsenali särgis, aga olid muidugi ka suuremad pettumused
                    4) no top 5 ostude hulgas kindlasti, kui mitte top 3
                    5) hooaja esimese poole suhtes täiega mööda, teine hooajapool on näidanud Negredot, keda mina Hispaania Liigas mäletan ja mispärast ma selle ennustuse tegin, kohmakas, aeglane ja mitte eriti osav.
                    6) täiega mööda, minu jaoks suur üllatus, kuna Hughes'i ei pidanud enne seda hooaega üldse pädevaks treeneriks.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust

                      3) noh, jälle vale öelda vigastatud mängija kohta, et pettumus, sama kui nüüd võtta ajalooliselt, siis hetke oma on tal vaieldamatult kõige kehvem olnud Arsenali särgis, aga olid muidugi ka suuremad pettumused
                      Keeleliselt ja sisuliselt veidi segane jutt, äkki täpsustad. Omalt poolt lisan statistika käesoleva hooaja kohta: 9 mängu algkoosseisus, 5 väravat.
                      Supplies!

                      Kommentaar


                        Parim mängija: Suarez, Sturridge, Gerrard
                        Parim ost: Eriksen, Bony, Fernandinho
                        Suurim läbikukkuja: Moyes, Soldado, van Flopswinkel
                        Parim treener: Rodgers, Pulis, Martinez
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Gerrardi asemel paneks ikka Yayayaya jujuju

                          Kommentaar


                            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                            Väravakuningas: Gareth Bale
                            Parim mängija: Gareth Bale
                            Suurim pettumus:RVP
                            Suve parim ost: Soldado
                            Suve viletsaim ost: Arsenali suve-akna viimane ost.
                            Esimese treenerina saab kinga:MARTIN JOL
                            Kahju et Bale minema läks, Briti saarte parim mängija.
                            Parim ost Soldado
                            Kes üldse oli Arsenali viimane ost? Özil? Igaljuhul not even close.
                            Jol sai vist teise treenerina kinga.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas zaz Vaata postitust
                              Mis see hinnasilt tal oligi? 7-8 milkut? Väga äss diil igatahes.
                              Rohkem nagu 20. 16+lisad 4 milku juures
                              "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                                Keeleliselt ja sisuliselt veidi segane jutt, äkki täpsustad. Omalt poolt lisan statistika käesoleva hooaja kohta: 9 mängu algkoosseisus, 5 väravat.
                                No olgu võibolla liialdasin, et ajalooliselt, aga viimase 4 aasta kõige kehvem tulemus küll:
                                10-11 - 28/9
                                11-12 - 35/8
                                12-13 - 32/14

                                Jah ma tean mängis vähem, aga lõppkokkuvõttes loeb ikkagi tulemus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X