320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

English Premier League 2013/14

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    brutopalk miljonites eurodes äkki? tabel on ju sisuliselt eesti keeles


    juba cardiffi teemas läbihekseldatud
    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
    (Seinfeld, The Pitch)

    Kommentaar


      Vaatan siin oma ennustusi ja kohati masendav kui mööda ma nii mõnegi meeskonnaga olen pannud. Sunderlandi olen tabeli keskossa paigutanud näiteks ning algselt Soldadot parimaks ostuks nimetanud (hiljem muutsin pärast transfer windowit Öziliks, aga see on no-brainer)... Aga jah ainult hea, kui esineb üllatusi. Isegi kui need on tingitud mu enda vähesest teadlikkusest.

      Kommentaar


        Nii mõnigi asi peaks ikka korraliku kannapöörde tegema selle ülejäänud poolega ja mul pole väga sellesse usku. Näiteks: ajalugu on näidanud, et jõuludeks viimasel kohal olev klubi just väga suurt comebacki tihti tegema ei kipu...

        Muidugi teoorias on võimalik Sunderlandil liiga võita ja Arsenalil viimaseks jääda, aga noh natuke nagu usun sellesse, et nii suuri muutusi me teisel poolaastal ei näe.

        Näen, et hetkel esikuue seas olevatest meeskondadest keegi elab läbi suurema kukkumise. Ja näiteks keegi tagantpoolt tõuseb nii viis kohta ülespoole...
        Ja muidugi mikrotasandil igast positsioonid vahetuvad veel mitu mitu mitu korda omavahel. Aga suuremas pildis arvan, et sellist 10 kohalist tõusu või langust ei tule.
        Eeldan juba praegu, et eksisin kindlalt järgmiste asjadega:
        *RVP vaevalt parimaks väravakütiks saab
        *Sunderland küll tabele keskmikuks ei hakka järsku
        *Soldadost ei saa liiga parim ost
        *Manchester United ei tule esikohale
        *A. Valencia ei tee kohutavat hooaega (täiesti random pakkumine minult nii või naa)
        Ma loodan isegi, et eksin

        Kommentaar


          Fännide pooleteraraport, osa 1.
          Fännide pooleteraraport, osa 2.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Liigatabel on jõuludeks ikka väga lahe. Viis satsi kahe punkti sees ja tervelt kaheksa meeskonda reaalselt Euroopa kohtade konkurentsis. Aasta lõpuks hooaeg poole peal.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Tänase Õhtulehe spordikülgede aknalugu: "Inglismaa vutiliiga hõisaku – ta on endiselt Euroopa ägedaim!"

              Eilset päeva tabeli liidrina alustanud Liverpool langes õhtu lõpuks neljandaks, Manchester United tõusis võõrsil 0:2 kaotusseisust 3:2 võidule ning niigi erakordselt põnev tiitliheitlus sai juurde veel mitu nüanssi. Inglismaa jalgpalli kõrgliigale ei leidu endiselt vastast!

              Kommentaar


                Pool (peaaegu) hooaega läbi ...

                City võidab. Pellegrini on liigaga kohanenud, nende kehva võõrsilvorm ei tohiks jätkuda ning kodus jätkatakse samamoodi.
                Chelsea teine. Mourinho saab kindlasti oma tahtmise ning uus ründaja saabub jaanuaris.
                Arsenal kolmas. Kuna City kombel meeskondi purustada ei suudeta ning £30milkuseid vahetusimehi nagu Chelseal ei ole võtta kui asi jälle tihedamaks läheb.
                United neljas. Selg vastu seina mentaliteedi pealt tullakse järgi. Juba praegu on vahe 4. kohaga ainult 5 punkti.
                Liverpool viies. Hetkel sõidetakse küll väikestele molli ja suurtele antakse lahinguid ning euroopa kopsikuid pole ka segamas aga kuskilt peab kärisema hakkama.
                Tottenham kuues. Kui ei siis on ikka väga LOL.

                Ehk hooaja eelse ennustusega võrreldes vahetan poole peal ära 3-4 ja 5-6 koha omanikud järjestuses ja muu jääb samaks.
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Algselt postitas Õhtulehe jalkatoimkond Vaata postitust
                  Tänase Õhtulehe spordikülgede aknalugu: "Inglismaa vutiliiga hõisaku – ta on endiselt Euroopa ägedaim!"

                  http://www.ohtuleht.ee/558545
                  Kas ainult mulle tundub, et ma olen aastate jooksul lugenud Oti sulest lugusid:
                  "Inglismaa liiga on ägedaim, sest neil läheb Euroopas hästi"
                  ja kui ei lähe siis
                  "Inglismaa liiga on ägedaim, sest neil on tasavägiseim liiga"
                  ja kui pole siis
                  "Inglismaa liiga on ägedaim, sest neil mängivad maailma parimad mängijad"
                  ja kui pole siis
                  "Inglismaa liiga on ägedaim, sest neil on kõige kallimad mängijad"
                  ja kui pole siis
                  "Inglismaa liiga on ägedaim, sest nende liigast tuleb kõige rohkem mängijaid EMile/MMile"
                  jne

                  Peab ikka viitsimist olema. Ootan edaspidi ka kirjutisi "Inglismaa liiga on ägedaim, sest neil on kõige rahvusvahelisemad omanikud" või "Inglismaa liiga on ägedaim, sest neil on Aasias kõige rohkem fänne"

                  Kommentaar


                    Algselt postitas eika Vaata postitust
                    Kas ainult mulle tundub, et ma olen aastate jooksul lugenud Oti sulest lugusid:
                    "Inglismaa liiga on ägedaim, sest neil läheb Euroopas hästi"
                    ja kui ei lähe siis
                    "Inglismaa liiga on ägedaim, sest neil on tasavägiseim liiga"
                    ja kui pole siis
                    "Inglismaa liiga on ägedaim, sest neil mängivad maailma parimad mängijad"
                    ja kui pole siis
                    "Inglismaa liiga on ägedaim, sest neil on kõige kallimad mängijad"
                    ja kui pole siis
                    "Inglismaa liiga on ägedaim, sest nende liigast tuleb kõige rohkem mängijaid EMile/MMile"
                    jne

                    Peab ikka viitsimist olema. Ootan edaspidi ka kirjutisi "Inglismaa liiga on ägedaim, sest neil on kõige rahvusvahelisemad omanikud" või "Inglismaa liiga on ägedaim, sest neil on Aasias kõige rohkem fänne"
                    "Inglise liiga on ägedaim, sest ta on ägedaim" Pisut nagu Viasati reklaam kõlab see värk, huvide konflikti põle?
                    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                      "Inglise liiga on ägedaim, sest ta on ägedaim" Pisut nagu Viasati reklaam kõlab see värk, huvide konflikti põle?
                      Selle loogikaga ei saaks väga paljud inimesed huvide konflikti vältida. Väga far-fetched seose lõid praegu.

                      Minu teada on Järvela kirjutanud ka Hispaania ja Saksa liiga kohta ülistavaid arvamusi... Argumendid on aasta-aastalt muidugi kõikuvad.

                      Kord oli maailma parimate sümboolne starting-11 pea ainult Realist ja Barcelonast ja see oli piisav argument, et Hispaania liiga oleks maailma tugevaim liiga. Hoolimata sellest, mis meeskonnad taga pool teevad. Sama argument ka Dortmundi ja Bayerni finaali kohta. Samas mees nagu hindaks seda, et Inglismaal on jällegi konkurentsis väga palju meeskondi.

                      Muidugi "põnevus", "ägedus" ja "tugevus" eeldavad erinevaid argumente. Aga minagi ei saa sotti, mis seisukohta ta esindab, kuid ei ütle ka seda, et nagu oleks teda tohutult kallutatud Inglismaa liigat fännama.

                      Kommentaar


                        Ott on ajakirjanik, tema eesmärk ongi võimalikult palju intriige üles kütta, et saaks omale kanafilee lauale tuua. Milleks on üldse vajalik mingisugune liigade võrdlemine? Igaüks valib teda köitvate aspektide järgi omale selle sobivaima ja pole mitte kellegi teise asi. Mulle isiklikult on väiksest saati sümpatiseerinud Spurs, selle järgi kujunes ka jälgitav liiga. Eks meil kõigil ole ka teistes liigades sümpaatseid meeskondi, kuid lihtsalt ei ole seda aega, et ennast nende tegemistega kursis hoida. Mind köidavad PL juures kaks asja:
                        1. konkurentsitihedus;
                        2. PL on kohtumispaigaks erinevatele jalgpallikultuuridele ja inimestele (siia alla võib panna erinevate klubide väga erinevad mängustiilid, sellised klubiomanikud nagu Vincent Tan, Abramovich jne jne., ilmselt saate aru, milles point)

                        Samas ma saan väga hästi aru, miks köidab mõnda nt. Serie A või Bundesliga või kasvõi MLS. Igal liigal on oma võlu, ei tasu üldse mittemingisugust vaidlust aretada, lõpptulem on ikka suur ja ümmargune null.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Fouree Vaata postitust
                          2. PL on kohtumispaigaks erinevatele jalgpallikultuuridele ja inimestele (siia alla võib panna erinevate klubide väga erinevad mängustiilid, sellised klubiomanikud nagu Vincent Tan, Abramovich jne jne., ilmselt saate aru, milles point)
                          See on küll kõige kummalisem steitment.

                          Kommentaar


                            No ma ei tea, ma pole kindel, et see jälgitavuse teema ei ole hoopis tagajärg ? Eks pubid näitavad seda, mis populaarne, kanalid võtavad oma menüüsse ka ilmselt selle, mis nende potentsiaalsetele vaatajatele enim meeldida võiks.

                            Pigem lihtsama jälgitavuse juures ma tooksin välja ingliskeelse inforuumi. Internetis on rohkem arusaadavat informatsiooni saadaval (iseasi, kui palju sellest infost eniveis tarbime), põhilised fännifoorumid on ingliskeelsed jne. See omakorda mõjutab ka seda, milline info jõuab Eesti meediasse - ikka lihtsam on vahendada seda infot, mis tuleb inglise keelest. Ja mis mulle üsna meeldib, on see, et rohkem ingliskeelseid streame on saadaval, võrreldes teistele liigadega.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                              No ma ei tea, ma pole kindel, et see jälgitavuse teema ei ole hoopis tagajärg ? Eks pubid näitavad seda, mis populaarne, kanalid võtavad oma menüüsse ka ilmselt selle, mis nende potentsiaalsetele vaatajatele enim meeldida võiks.

                              Pigem lihtsama jälgitavuse juures ma tooksin välja ingliskeelse inforuumi. Internetis on rohkem arusaadavat informatsiooni saadaval (iseasi, kui palju sellest infost eniveis tarbime), põhilised fännifoorumid on ingliskeelsed jne. See omakorda mõjutab ka seda, milline info jõuab Eesti meediasse - ikka lihtsam on vahendada seda infot, mis tuleb inglise keelest. Ja mis mulle üsna meeldib, on see, et rohkem ingliskeelseid streame on saadaval, võrreldes teistele liigadega.
                              Nõustun täiega, inglise keel on ikka vaieldamatult populaarseim võõrkeel Eestis ja tõenäoliselt ka enamikus kohtades maailmas. Seda on lihtsam turundada ja seda on lihtsam jälgida. Mujalt liigadest on korralik ingliskeelne informatsioon saadaval pigem ikka ainult suurklubide kohta.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                                Nõustun täiega, inglise keel on ikka vaieldamatult populaarseim võõrkeel Eestis ja tõenäoliselt ka enamikus kohtades maailmas. Seda on lihtsam turundada ja seda on lihtsam jälgida. Mujalt liigadest on korralik ingliskeelne informatsioon saadaval pigem ikka ainult suurklubide kohta.
                                Kui inglise liigas müdistaks omavahel aastast aastasse ainult Manchester United ja Liverpool ja teised oleksid täielikud kotikud, siis ei vaataks seda liigat isegi inglise keele pärast nii palju inimesi (arvan).

                                Kommentaar

                                Working...
                                X