320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ole Gunnar Solskjaer says the match delegate for the loss to Sheffield United says Manchester United were on the wrong end of two key decisions.


    Mõttetud refid, tõsiselt loodan, et järgmise 5 aasta jooksul see debiilne kohtunike süsteem värskenduse saab.
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
      www.bbc.com/sport/amp/football/55893555

      Mõttetud refid, tõsiselt loodan, et järgmise 5 aasta jooksul see debiilne kohtunike süsteem värskenduse saab.
      Kas kõik, mida Mart Helme räägib, on ka kuld? Kõik põhineb Ole jutul, et mida delegaat talle väidetavalt ütles.

      Kommentaar


        Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
        Kas kõik, mida Mart Helme räägib, on ka kuld? Kõik põhineb Ole jutul, et mida delegaat talle väidetavalt ütles.
        Linnukas on lihtsalt kannul, et ma mõjutasin kohtunikke, et õllekasti mitte kaotada.

        Kommentaar


          Debiilikud
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            miks kohtunike süüdistad debiilsete reeglite järgimises?

            Kommentaar


              Nagu oleks küsitud, et täpselt sama olukord teises mängus. Vähemalt joon on sama, meeldiv.
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                Debiilikud
                nõus täiega

                Kommentaar


                  Siin tuleks siiski sõimata reegleid, mitte kohtunikke. Kui üks kohtunik hakkaks ise reeglitest erinevaid otsuseid tegema, siis 99% kohtunikke käituks ikkagi kirjapandu järgi ning mingi klubi fännid hakkaks vinguma, et aga nende vastu ei antud punast, ebaõiglus!!!

                  Aga jah, ma vist oleks ka närvis kui Eganile vms. oleks selline punane antud koos vastaste penaltiga.

                  Kommentaar


                    Dean tundus ka selline "kas ma tõesti pean?"-näoga olevat.

                    Kommentaar


                      Ma ei tea kas mul oli sitt kvaliteet Sport3 peal, aga see oli ka naljakas kui Cavanile kasti joone peal tehtud viga vari arust tegelt ikka pennal ei peaks olema.
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                        Ma ei tea kas mul oli sitt kvaliteet Sport3 peal, aga see oli ka naljakas kui Cavanile kasti joone peal tehtud viga vari arust tegelt ikka pennal ei peaks olema.
                        Üllatav jah, üks-ühele Fabinho-McBurnie olukord Sheff Utd-Liverpooli mängust. Ilmselt kohtuniku loogika oli, et Cavani pani jala joonele siis kui viga oli juba tehtud vms.

                        Kommentaar


                          Ma nüüd peast ei ütle, kas Dean vilistas kohe penalti ära ? Selles suhtes, et Greenwood lõi suht kohe palli võrku, seal edu mängimata jättes võttis siis ju värava ära ja lõpuks ei antud penaltit ka , mis oli selline natuke nii ja naa. Martiali olukord oli täiesti kummaline minu jaoks. Selle asemel, et tagant kohe jalad alt visata oli reaalselt võimalus ju värav lüüa. Seda enam ,et kui sa penaltit ise niikuinii lüüa ei saa, mida sa seal siis pikali viskad. BT kaamerad püüdsid kinni ,et Bednarek , kui riietusruumi kõndis, väitis , et Martial oli öelnud talle, et ta ise ei arva, et see viga oli.
                          "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                          Kommentaar


                            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                            miks kohtunike süüdistad debiilsete reeglite järgimises?
                            VVD lubas.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Eile oli küll paar rohkem kõneainet ja mängu muutvat olukorda aga vähe on tähelepanu saanud Southamptonilt ära võetud värav, kus VAR tõmbas suluseisujoone labakäest. Mängu see värav suurt muutnud ei oleks aga üpris suur eksimus taaskord siiski.
                              FC Flora

                              Kommentaar


                                Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                                Eile oli küll paar rohkem kõneainet ja mängu muutvat olukorda aga vähe on tähelepanu saanud Southamptonilt ära võetud värav, kus VAR tõmbas suluseisujoone labakäest. Mängu see värav suurt muutnud ei oleks aga üpris suur eksimus taaskord siiski.
                                See on mingi vandenõu ilmselt. Et kohtunikud on kurvad, et nüüd ei saa enam nii lambist suluseisuga väravaid nullida ja suvapendlaid anda, seepärast peab VARi perse keerama, et vanade liistude juurde tagasi minna.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X