320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
    Eile oli küll paar rohkem kõneainet ja mängu muutvat olukorda aga vähe on tähelepanu saanud Southamptonilt ära võetud värav, kus VAR tõmbas suluseisujoone labakäest. Mängu see värav suurt muutnud ei oleks aga üpris suur eksimus taaskord siiski.
    Uue reegli järgi võib õlaga palli mängida ja sealt tõmmatakse joon. Rõve olukord, aga tundus õiglane.
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      See on mingi vandenõu ilmselt. Et kohtunikud on kurvad, et nüüd ei saa enam nii lambist suluseisuga väravaid nullida ja suvapendlaid anda, seepärast peab VARi perse keerama, et vanade liistude juurde tagasi minna.
      Praegune süsteem lubab paremini panused koju tuua.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
        Praegune süsteem lubab paremini panused koju tuua.
        Ei, toona sai täislampi anda. Nüüd selget sulgu jõusse ei jäta.

        Ilmselt on suur saladus, et vari arutuse ajal toimub tegelikult konsultatsioon kummagi klubi juhtkonnaga, et kumb maksab otsuse eest rohkem.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Ei, toona sai täislampi anda. Nüüd selget sulgu jõusse ei jäta.

          Ilmselt on suur saladus, et vari arutuse ajal toimub tegelikult konsultatsioon kummagi klubi juhtkonnaga, et kumb maksab otsuse eest rohkem.
          Suluseisust löödud väravad on eilne päev. Täna lihtsalt jooksed, hüppad vastu vastast ja kuna puude on olemas, siis VARi toas käib vilgas oksjon. Mida nad muidu seal nii kaua teevad?
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Soton ei taha enam Masoni ja Deaniga mängida.

            Kommentaar


              Algselt postitas Epic Vaata postitust
              Soton ei taha enam Masoni ja Deaniga mängida.

              tra nii lollid, oleks neil vaid rein kes ütleks kuidas päriselt asjad käivad.
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                Miks Clatts reeglist nii aru saab, ei oska ma kahjuks kommenteerida.
                Minu loogika ja kõikide teiste kohtunike oma samuti, kellega konkreetsest olukorrast rääkinud olen, on teine. Antud olukord on pennu ja punane, sest Luiz ei ürita palli mängida, vaid jookseb tagant jalgadesse. Kõik. Nii lihtne see reeglite järgi ongi.

                Inimesena ma saan sinu kisast aru. Jalgpall ei taha tegelikult selliseid punaseid, aga kui reeglites on kirjas, et see olukord on pennu ja punane, siis kohtunik peab lähtuma kehtivatest reeglitest.
                Karistus on ülemäära karm, aga reeglid on reeglid. Millest ma aru ei saa on see, et FA Bednareki punase tühistas aga Luizi oma mitte. Mille poolest need olukorrad erinevad?

                Kommentaar


                  Algselt postitas olegtoivo Vaata postitust
                  Karistus on ülemäära karm, aga reeglid on reeglid. Millest ma aru ei saa on see, et FA Bednareki punase tühistas aga Luizi oma mitte. Mille poolest need olukorrad erinevad?
                  Tsiteerin Saarlast

                  Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                  Võiks kehtestada reegli, et iga jauramine siin teemas algatatakse konkreetse video postitamisega.
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Olukord umbes 21:30

                    Kommentaar


                      Kas Martial sai siis selle Dive eest karistada tagantjärgi?

                      Kommentaar


                        Daiv ja "puute otsimine" on erinevad asjad, ju?

                        Kommentaar


                          Ma ei räägi Martiali käitumisest.

                          Sukeldumine ja puute otsimine on mõlemad pettused (leebemalt öeldes kavaldamised) ehk käivad käsikäes. Küll aga esimesel juhul on sihtmärgiks kohtunik, teisel mängija.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Stok
                            See on mingi veider retoorika Sul, eesmärgiks on ikkagi kohtunik haneks tõmmata. Mis on ka põhjus, miks fikseeritud simuleerimisele järgneb vabalöök, mitte karistuslöök, nagu on tavaks siis, kui vastasvõistkond saab kahju.
                            See kahvel on nüüd selles, mida "puute otsimise" all silmas pidada. Sul on selleks kindlasti olemas oma reeglistik.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Stok
                              Selle jaoks on silmad. Kui ründaja jalg ei asetu sinna, kuhu ta minema peaks, vaid leiab kaitsja, kes on temast meeter maad eemal, siis ei saa selles puutes mitte kuidagi kaitsjat süüdistada. Puute otsimist on väga lihtne defineerida, erinevalt näiteks puki tegemisest või blokeerimisest (vastase liikumise takistamine on keelatud, aga oma koha peal seismine on lubatud).

                              Kohtunike koolis ei ole sisseastumiskatseid, tulge kõik!
                              Teoorias hea. Praktikas mitte, sest meetri asemel on 30-nd senti ja siis kipub kohtunikel juhe kokku jooksma.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Stok
                                Kusjuures ei ole. Samuti on olemas termine "kontakti võimendamine", samuti daiv.



                                See on mingi veider retoorika Sul, eesmärgiks on ikkagi kohtunik haneks tõmmata. Mis on ka põhjus, miks fikseeritud simuleerimisele järgneb vabalöök, mitte karistuslöök, nagu on tavaks siis, kui vastasvõistkond saab kahju.
                                Seda ei teadnudki, siis võib oma kastis diveda ja kui vahele jääd ei tule vastastele penaltit <3

                                Kommentaar

                                Working...
                                X