320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    On telekas.
    Nüüd on endale juba teleka muretsenud. Nagu käraka mitte joomisest veel vähe ei oleks. Nii see allakäiguspiraal algab...
    Mis järgmiseks? Võtad naise?
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Algselt postitas Rein Vaata postitust
      Nüüd on endale juba teleka muretsenud. Nagu käraka mitte joomisest veel vähe ei oleks. Nii see allakäiguspiraal algab...
      Mis järgmiseks? Võtad naise?
      Ostab auto.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Moss ei näinud/ei vilistanud ja siis VAR arvas, et polnud clear ja obvious error ja ei andnud penaltit.lols
        Et kui Foden oleks seal neymarliku püherdamisega tegelenud, mitte püsti karanud, oleks raudpolt antud.
        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

        Kommentaar


          kuidas see võimalik on?
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            "pohhui, see city ju, paras jne"

            Kommentaar


              Ma ei saanud ka eilses mängus aru täpselt. Ainus variant, et nâhti mingi nurga alt, et kuidagi putsaotsaga puututi palli või miskit.

              Kommentaar


                Fulham Wolvesi mängus nähti ilmselt premmi kõige napim suluseis ära. Gifi otsida ei oska.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Fulham Wolvesi mängus nähti ilmselt premmi kõige napim suluseis ära. Gifi otsida ei oska.
                  siin on

                  r/soccer muidu koht, kus kenasti kõik olulisemad asjad umbes 15 sek hiljem juba üleval.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                    brexit means brexit!
                    ★★★★★★

                    Kommentaar


                      Miks Fernandinho punast ei saanud? Kui ei olnud ka otse vv peale minemas, siis nii sisse minna on kollane?
                      Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
                        Miks Fernandinho punast ei saanud? Kui ei olnud ka otse vv peale minemas, siis nii sisse minna on kollane?
                        Ega Marriner ei taha ka pärast kuskil araabiamaal orjana staadioni ehitada.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
                          Miks Fernandinho punast ei saanud? Kui ei olnud ka otse vv peale minemas, siis nii sisse minna on kollane?
                          Väravavahile tald ees kätte hüppamine pole isegi kollane, et suht loogiline ju.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Lol mis asi see on.... lõpetage ära reaalselt ka.... ma gümnaasiumis joonestamises kunagi ammu ka üritasin jooni tõmmata niikaua kuni tundus, et see tulemus võiks sobida.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                              Lol mis asi see on.... lõpetage ära reaalselt ka.... ma gümnaasiumis joonestamises kunagi ammu ka üritasin jooni tõmmata niikaua kuni tundus, et see tulemus võiks sobida.
                              Meetriga suluseisus olemine, kus kohtunik ei näe, on tõesti põnevam, eks?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Meetriga suluseisus olemine, kus kohtunik ei näe, on tõesti põnevam, eks?
                                Ma igatsen kusjuures neid aegu tagasi küll... nagu see vanasõna ütles, et tihti sa ei oska hinnata, mis sul on kuniks sa sellest ilma pole.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X