320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Kane ei saanud punast kaarti, sest ta ei ole lihtsalt selline mängija, kes selliseid vigu teeks. Tottenhamis kõik puhtad poisid, Soniga eesotsas. Seega nad ei peaks punast kaarti saama.
    + Inglismaa kaptenile ikka nii lihtsalt punast ei näidata.

    Kommentaar


      Algselt postitas Stok
      Teise asjana olen juba ammu täheldanud, et juba mõnda aega ei anta daivimise eest kaarte. Mees kukub kastis, kohtunik ei reageeri, laseb VARil üle vaadata, VAR kinnitab: jah, ei ole penalti. Aga kaarti enam anda ei saa, sest protokoll on selline. Dele kukkumine oli sulaselge sukeldumine ja ennegi ta seda sporti harrastanud. Pohhui see protokoll, tehke õigeid otsuseid! Kasvõi 23.7 sekundit hiljem, aga peaasi, et on õige!
      Sa vaatad liiga vähe mänge. Nädalasiseses Chelsea - Everton mängus anti just daivimise eest kollane. Silm ka ei pilkunud kohtunikul.
      Olen rohkem kui korra näinud sel hooajal.
      olgem kristlased, vabandused on esitatud

      Kommentaar


        Algselt postitas Stok

        See on tõsi ja põhjuseid on palju. Samas pole alates 2012 veebruarist mitte ükski MOTD vahele jäänud (v.a. mingid MM-i erid ja suvalised jutusaated) ning liiga palju daivimise eest pole antud jah. Kui ma oma postitust kirjutasin, siis mõtlesin Evertoni mainida, aga ei hakanud üksikjuhtumile näpuga näitama.
        Daivimises peab ikka kuradi kindel ka olema. Pooled daivid on küll sellised, et kaarti ei saa lihtsalt anda. Variga kollaseid kahjuks õnneks ka veel ei anta.
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          Krt tehke juba üks korralik koondamise laine Premmi ref'ide seas ja ka selles kuidas var'ist mitte emmigi kasu ei ole, sest juurpõhjus on mujal. Kaua võib. Ma ei räägi ainult LFC mängudest.

          Kommentaar


             

            Kommentaar


              Algselt postitas Wingback Vaata postitust
              Krt tehke juba üks korralik koondamise laine Premmi ref'ide seas ja ka selles kuidas var'ist mitte emmigi kasu ei ole, sest juurpõhjus on mujal. Kaua võib. Ma ei räägi ainult LFC mängudest.
              Vaevalt, et sealt altpoolt mingid pädevamad vennad tuleksid.
              Cope.

              Kommentaar


                Algselt postitas Rudy Vaata postitust

                Vaevalt, et sealt altpoolt mingid pädevamad vennad tuleksid.
                Cope.
                ütle üks põhjus miks ei peaks tulema pädevamad vennad kuskilt alt poolt?
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  Süsteem on pekkis?

                  Kui sa nüüd soovid, et ma süsteemi kirjeldaksin, siis siin jään hätta. Vaatan vaid seda, mis materjal läheb ühest uksest sisse ja mis toode teisest väljub.

                  Ma olen alati öelnud, et raha paneb asjad paika (kurb, aga tõsi) - on vaja palganubrit jõudsalt suurendada. Ja, et kohtunikele on vaja mängimise praktikat (ma ei pea silmas seda, et kohtunikud omavahel mängivad).
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                    Süsteem on pekkis?

                    Kui sa nüüd soovid, et ma süsteemi kirjeldaksin, siis siin jään hätta. Vaatan vaid seda, mis materjal läheb ühest uksest sisse ja mis toode teisest väljub.

                    Ma olen alati öelnud, et raha paneb asjad paika (kurb, aga tõsi) - on vaja palganubrit jõudsalt suurendada. Ja, et kohtunikele on vaja mängimise praktikat (ma ei pea silmas seda, et kohtunikud omavahel mängivad).
                    palganumber on tõesti täielik joke seal
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                      Cope.
                      What? Krt, see on selline kõige eestlaslikum regresseeruv-mõtteviis üldse - kannatame tuimalt ära, mis sellest et asi on sitt ja ärme isegi ürita teha midagi probleemi lahendamiseks.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                        What? Krt, see on selline kõige eestlaslikum regresseeruv-mõtteviis üldse - kannatame tuimalt ära, mis sellest et asi on sitt ja ärme isegi ürita teha midagi probleemi lahendamiseks.
                        Olgu, sa võid Facebookis teha ürituse "Vastu hakk Preemier Liigi kohtunikutele". See kindlasti teeb kõik paremaks.
                        Tõsiselt, pole mõtet närvitseda asjade üle, mille üle sul kontrolli pole ja sinu arvamus või tahe ei paranda neid asju.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rudy Vaata postitust

                          Olgu, sa võid Facebookis teha ürituse "Vastu hakk Preemier Liigi kohtunikutele". See kindlasti teeb kõik paremaks.
                          Tõsiselt, pole mõtet närvitseda asjade üle, mille üle sul kontrolli pole ja sinu arvamus või tahe ei paranda neid asju.
                          see nii hea mõtteviis! a nah üldse elada kui kõik lõppeb surmaga, tõmbame kõik kohe oksa.
                          Je suis Nasfal

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust

                            see nii hea mõtteviis! a nah üldse elada kui kõik lõppeb surmaga, tõmbame kõik kohe oksa.
                            Oma elu kulutada Premmi kohtunike kritiseerimisele on kvaliteet kuubis.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rudy Vaata postitust

                              Oma elu kulutada Premmi kohtunike kritiseerimisele on kvaliteet kuubis.
                              Ometi sa ise postitad siin teemas?
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rudy Vaata postitust

                                Oma elu kulutada Premmi kohtunike kritiseerimisele on kvaliteet kuubis.
                                Oma elu kulutada linnupoja kristiseerimisele samas XD

                                Kommentaar

                                Working...
                                X