320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Väga nõmeda penaltiga tõmmati Arsenalile vesi peale. See särgist tõmbamine oleks pidanud aitama Silval just püsti jääda ju.

    Kommentaar


      Palun öelge, et teie arust on see pennal. See tundub täiesti ajuvaba, aga hui mingid õlirahad ei lähe kohtunike taskusse?? Kas mul uus aasta pohmakas, aga ma olin ise kindel, et saab daivi eest kollase.
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        Var võib vittu minna. Miks otsustati Arsenali olukorras ise ära, et pole penalti, kuid nüüd saadetakse kohtunik sinna ilmselge dive põhjal.
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
          Var võib vittu minna. Miks otsustati Arsenali olukorras ise ära, et pole penalti, kuid nüüd saadetakse kohtunik sinna ilmselge dive põhjal.
          Esimene ei olnudki pennu.
          Teine ka mitte.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Oleks viimane aeg reaalselt hakata enda otsuseid kergelt põhjendama, ala "jooksis põlvedesse" või "tiris särgist" kuigi seal otsuses oleks emb kumb tundub lihtsalt uskumatu.. nii var kui peakohtunik siis arvasid, et nii kindel pennal, et pöörame ümber.
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              Algselt postitas Rein Vaata postitust

              Esimene ei olnudki pennu.
              Teine ka mitte.
              Oleks ju võinud mõlemas olukorras kohtuniku saata ekraani juurde või siis mõlemas ise otsustada. Suht tobe käitumine minu meelest, mitte esimene kord sel hooajal.
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                Vaadates millistes olukordades ManC pendlaid saab ja teistele andmata jäetakse siis ilmselgelt 1 toetab kodutuid kohtunike rohkem kui teised.

                Kommentaar


                  Millepärast ainult (?) ühe nurga alt näidatakse kohtunikule kordust?
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Otsuste ebajärjekindlus on juba väga pikalt olnud premmi kohtunike suurim puudujääk, kuid Riley ja teiste PGMOL-i juhtoinaste arvates oli probleemiks, mida kahe hooaja vahel lahendada hoopis pehmete vilede liigne hulk. On siis põhjust imestada, et lahendatud pole neist probleemidest tegelikult mitte ühtegi ja üldpilt pigem hullem kui varem?

                    Kommentaar


                      See ka asja paremaks ei teeks, kui kõik kohtunikud minema saata ja (ilmselt veel hullemad) asemele tuua. Mõned kohtunikud on PL-s isegi okeid, mõne saadaks päevapealt minema. Üldises plaanis saan aru, kui väga paljud head kohtunikud ei tahagi selles liigas vilistada, arvestades mis sõimu ja ähvardusi nad saavad. Aga probleem on selles, et VAR-i ajastul see pole väga tugev argument. Mida seal VAR-i ruumis tehakse? Miks ühes olukorras kohtunik läheb ekraani juurde, teises mitte? Ja siis kui pärast VAR-i on ikka selgelt vale otsus, poetakse "clear and obvious" taha. Poolteist aastat on olnud aega VAR normaalselt käima saada...

                      Aga mis seejuures kõige rohkem häirib, on igasuguse läbipaistvuse puudumine. Mitte keegi kunagi ei selgita otsuseid ega VAR-i köögipoolt. Clattenburg tõi selle kohta hästi välja, et nad nt Kreeka liigas (kus ta on hetkel "head of officiating") avalikustavad kõikide VAR-i otsuste audiofailid. Jah, ka siis ei pruugi kõik inimesed iga otsusega nõus olla, aga vähemalt respekteeritakse sellist teguviisi ning tekib mingi aimdus otsuste tagamaade kohta. Vastupidine näide PL-i kohta: eelmisel hooajal otsisin rohkem infot nende imelike VAR-i suluseisu joonte kohta, aga mingit ametlikku selgitust ei leidnudki. Lõpuks lugesin põhjalikku selgitust joonte tõmbamise kohta mingilt suva tüübi Twitteri lehelt - selgus, et ta oli asjas natuke rohkem sees. Väga skisofreeniline olukord ju

                      Kommentaar


                        Kes vaatas, siis kas chelski esimese rava ajal polnud Silva suluseisus? Tundus küll, et oli varjas täpselt löögihetke. Kordustest ei saanud eriti aru muidugi.
                        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                          Kes vaatas, siis kas chelski esimese rava ajal polnud Silva suluseisus? Tundus küll, et oli varjas täpselt löögihetke. Kordustest ei saanud eriti aru muidugi.
                          Trollid?
                          Mane esimesel minutil oleks võinud premmi ajaloo kiireima kollase asemel ajaloo kiireima punase saada?

                          Kommentaar


                            See oli aus küsimus. Tundus nii, et Silva oli sulus. Mis see Mane olukord siia puutub? Kuigi ise arvan, et kollane oli õige. Ei saanud ju küünarnukiga.
                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                              Kes vaatas, siis kas chelski esimese rava ajal polnud Silva suluseisus? Tundus küll, et oli varjas täpselt löögihetke. Kordustest ei saanud eriti aru muidugi.
                              Seal oli 5 venda löögi hetkel sulus.
                              See kes varjas vv vaatevälja, selle ees omakorda oli Pooli mängija. Võta sa siis kinni, kumb see vaatevälja segas.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust

                                Trollid?
                                Mane esimesel minutil oleks võinud premmi ajaloo kiireima kollase asemel ajaloo kiireima punase saada?
                                Kas Havertz pidi ka punase saama nüüd?
                                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X