320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    mida teeb premi kohtunik kui mängijale lüüakse palliga korralikult kurku nii, et enam hingata ei saa? poh las mäng käib edasi.
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      nottingham - pool mängus unustasid 95. minutil kohtunik ja äärekohtunik suluseisu reegli ära, vot see on TASE. huvitav kas kolmas kohtunik meenutas kõrva peakohtunikule lõpuks reegli?
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        Kas näidati kordust ka olukorrast?
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
          Kas näidati kordust ka olukorrast?
          suluseisust mida algselt ei vilistatud? ei näidatud.

          alisson oli nurgalöögi ajaks kasti läinud ja polnud oma väljakupoolel ehk suluseis hakkab teise kaitsja joonest mitte esimese nagu tavaliselt. ei juhtu just tihti, aga elementaarne. premi kohtunikud võiks siiski sellisel tasemel olla, et tuleb see reegel sel hetkel ikkagi meelde.
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust

            suluseisust mida algselt ei vilistatud? ei näidatud.

            alisson oli nurgalöögi ajaks kasti läinud ja polnud oma väljakupoolel ehk suluseis hakkab teise kaitsja joonest mitte esimese nagu tavaliselt. ei juhtu just tihti, aga elementaarne. premi kohtunikud võiks siiski sellisel tasemel olla, et tuleb see reegel sel hetkel ikkagi meelde.
            Lihtsalt mainin- kaitsva võistkonna teisest mängijast.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Okei. Arvasin et räägid muust olukorrast
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                chelsea - manu mängu pennal... siukest asja pole siin liigas viimased 200 korda umbes ära vilistatud. jätkame kõva tasemega!
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                  chelsea - manu mängu pennal... siukest asja pole siin liigas viimased 200 korda umbes ära vilistatud. jätkame kõva tasemega!
                  D mis asi sa oled

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust

                    D mis asi sa oled
                    no kui sa pole premi nurgalööke vaadanud viimased 500 korda, siis ehk tõesti ei mõista.
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                      chelsea - manu mängu pennal... siukest asja pole siin liigas viimased 200 korda umbes ära vilistatud. jätkame kõva tasemega!
                      Sa reaalselt trollid..kuidas sa saad sellise asja üle vaidlema tulla üldse? Kogu Inglismaa on Manu vastu sinu arust.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust

                        Sa reaalselt trollid..kuidas sa saad sellise asja üle vaidlema tulla üldse? Kogu Inglismaa on Manu vastu sinu arust.
                        Ta on Manchester Unitedi Brent Lepistu

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust

                          Sa reaalselt trollid..kuidas sa saad sellise asja üle vaidlema tulla üldse? Kogu Inglismaa on Manu vastu sinu arust.
                          ei trolli, väidad, et premis sellist kallistamist pole IGA mäng MITMES nurgalöögis?

                          ma postitan siin teemas väga paljude mängude kohtunike eksimuste kohta. huvitaval kombel chelsi fännid kõik spämmimas kui chelsea teenitud retarded penalti teemaks.
                          Je suis Nasfal

                          Kommentaar


                            Täitsa ühel meelel linnupojaga. Viga oli, seda ei saa vaielda aga kui kohtunik poleks vilistanud, siis var ka ei annaks. Juhtub iga mäng selliseid. Ainuke, mis ma olen näinud, et viga oli siis kui Sander Puri fäärisaarte vastu penalti ära andis.

                            Kindlasti pole kohtunikud Manu vastu aga juba mitu mängu järjest suured otsused nende vastu läinud.

                            Kommentaar


                              mind ausalt öeldes siin teemas ei huvita mis klubi kohta jutt mängus käib. kohtuniku tase on alla igat arvestust ja iga mänguga tõestatakse seda.
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar


                                Unitedi poolehoidjana ütleks, et pold küsimust kah, et pennal.
                                Pigem selliste olukordade mitte vilistamine on viga olnud eelnevatel analoogsetel olukordadel. Kaks kätt ümber ja McToomas oli ikka olukorrast totaalselt väljas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X