320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas diver Vaata postitust

    Minu hinnangul sa jällegi liiga kergekäeliselt taandad olukorra sellele, kas De Ligt jõudis esimesena pallini või mitte. Ehk keskendud ühele fragmendile ja ignoreerid tervikpilti. Kuna ma ei näe mingit põhjust oma hinnangust taganeda, siis ilmselt me ühele meelele siin ei jõuagi.
    ma ei tea, sul vist oli mingi maja betitud lewa to score peale?

    de ligt lõi palli minema ja jalad läksid kokku, lewa lendas pikali, siin pole pendlast haisugi. mitte mingit KEHASSE HÜPPAMIST ei olnud. kui keegi üldse kellegi poole hüppas, siis see oli lewa jalad ees, et pennalt meelitada.
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust

      ma ei tea, sul vist oli mingi maja betitud lewa to score peale?

      de ligt lõi palli minema ja jalad läksid kokku, lewa lendas pikali, siin pole pendlast haisugi. mitte mingit KEHASSE HÜPPAMIST ei olnud. kui keegi üldse kellegi poole hüppas, siis see oli lewa jalad ees, et pennalt meelitada.
      M.O.T.T. Kui sa olukorda jalgadest kõrgemale ei näe, siis polegi millegi üle arutada.

      Kommentaar


        Algselt postitas diver Vaata postitust

        M.O.T.T. Kui sa olukorda jalgadest kõrgemale ei näe, siis polegi millegi üle arutada.
        Ma võiks vahele panna, et mitte ükski kohtunik kogu maailmas ei arva, et see on viga ja penalt.
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          paneks ehk siis video ka kõne all olevast teemast palun

          Kommentaar


            Algselt postitas plastic Vaata postitust
            paneks ehk siis video ka kõne all olevast teemast palun
            Suht sitt kaader, aga hea näide kuidas lewa fishis, hea näha ka de ligti palli ära löömist enne kontakti https://dubz.co/v/4k4s3a
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              Manu westham 50min. Typical disgrace. Jalaga näkku pole premi kohtuniku arvates isegi kollane mitte
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                järjekordne näide kuidas seda liigat vilistavad amatöörid. taylor ei suuda lihtsalt tänast villa-manu mängu ohjes hoida, kohati on tegemist rohkem UFCga kui mänguga.
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                  järjekordne näide kuidas seda liigat vilistavad amatöörid. taylor ei suuda lihtsalt tänast villa-manu mängu ohjes hoida, kohati on tegemist rohkem UFCga kui mänguga.
                  Palju pendlaid täna Manule andmata jäetud on?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust

                    Palju pendlaid täna Manule andmata jäetud on?
                    null.

                    jube vile lihtsalt, kumbki meeskond ilmselt ei kujuta ette ka kus see piir täna läheb mida vilistatakse ja mida mitte. ühel hetkel võid ufc võttega venna maha murda ja siis 20 sekundit hiljem saab peale hingamise eest vea.
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      Video Manchester Utd penalty shout against Fulham 76' was uploaded to Streamin.me on Nov 13, 2022.


                      Tunnistan, et äkki olen hetkel biased. Aga millisest otsast see täpsemalt penalti ei ole? Ei mängi palli ja lööb otse jalgadesse, nii et poiss kukub?
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                        https://streamin.me/v/39bad9c0

                        Tunnistan, et äkki olen hetkel biased. Aga millisest otsast see täpsemalt penalti ei ole? Ei mängi palli ja lööb otse jalgadesse, nii et poiss kukub?
                        +1.

                        Pange alates 9. sekundist stoppkaadrid peale. Garnacho oli pallil. Järgmine kaader kaitsja paneb konkreetselt Garnacho kehale käe ette ning saab sellest tulenevalt enda keha ette. Läbi ussi-emmi saab garnacho siiski järgmise (õhkõrna küll) puute ise ning kaader pärast seda on kaitsja jalg tal kahe jala vahel.

                        Oleks kaitsja seal Garnachole õlga andnud nii, et vend oleks lennanud, siis antud olukord oleks teisiti. Aga asi algas sellest, et sirge käsi oli kehas ees, mis takistas Garnacho liikumist, kes oleks jõudnud esimesena pallini. Jalalukk oli selle olukorra tulemus.

                        Kätt ette ikka pannakse, aga kui sellele järgneb otsa ründaja puude ja jalalukk, siis noh. mdea, keskmine tavaline antud penalt ka küsitavam.

                        Kommentaar


                          Kaader haaval on veits tobe jalgpalli vaadata. Kukkumise initsiatiiv tuli siiski ründajalt.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                            Kaader haaval on veits tobe jalgpalli vaadata. Kukkumise initsiatiiv tuli siiski ründajalt.
                            ????????????????????????????? Jala oleks pidanud endal otsast võtma või wtf
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              See oli sul seal kõige tavalisem vibuks tõmbamine. Ehk ise mängis pendla maha. Võinuks rahulikult see murdosa pigem edasi joosta (mis oli neljanda jalaga suht keeruline ju tegelikult) ja olnuks pendla andmata jätmise osas debati koht.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Päris haiglased mõõtmed võtnud kinnisidee igas olukorras daive otsida peab olema, et siin Garnacho sukeldumist näha. Penalti osas on küsimus selles, kas käsitleda olukorda normaalse 50-50 võitlusena, kus tugevam jäi peale või kaitsja poolt teadlikult palli asemel vastase mängimisena.

                                Minu silme läbi on see pigem penalti, kuna Fulhami kaitsja ei üritanud hetkekski palli mängida, vaid keskendus ainult Garnacho takistamisele. Siiski saan aru, et seda olukorda võib ka teisiti tõlgendada, mistõttu seekord pendla andmata jätmine erilisi emotsioone ei tekitanud. Näiteks samal ajal toimunud Milan-Fiorentina mängus korraldati penalti andmata jätmisega hoopis suurem sigadus, mis üsna kindlalt muutis ka mängu lõpptulemust.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X