320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Katk Vaata postitust
    Kõik teavad juba ammu, et ta on "special" ning elab oma magic land'is ning ei vasta ühelegi küsimusele adekvaatselt.
    See "kuidas valmistuda derbideks" jutt on minu subjektiivsel arvamusel küll asjakohane näide. Nii palju kui Lazio ja Rooma derbysid elujooksul nähtud, siis tihtipeale kaotab mängu vaimselt nõrgem meeskond. Oskused ja taktikad on teisejärgulised, sest nendes mängudes tavapärane jalgpalliloogika ei kehti. (ei kandideeri sellega absoluutsele tõele)
    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
    sigpic

    Kommentaar


      Algselt postitas count Vaata postitust
      See "kuidas valmistuda derbideks" jutt on minu subjektiivsel arvamusel küll asjakohane näide. Nii palju kui Lazio ja Rooma derbysid elujooksul nähtud, siis tihtipeale kaotab mängu vaimselt nõrgem meeskond. Oskused ja taktikad on teisejärgulised, sest nendes mängudes tavapärane jalgpalliloogika ei kehti. (ei kandideeri sellega absoluutsele tõele)
      sitases itaalia liigas ei oska ükski meeskond mängidagi, sellepärast loebki rohkem kuidas meestel mõistus võtab mitte mänguoskus
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        Algselt postitas count Vaata postitust
        Imestan et siiani pole keegi postitanud Jose Mourinho mängujärgset pressikat. Seal ta vastab kõkidele Arsenali treenerite, mängjate ja fännide poolt esitatud küsimustele.
        Mind näiteks ei huvita üldse, kes selle mängu võitis või kuidas keegi kaotas. Või kuidas keegi kedagi peale mängu paika üritas panna. Mind huvitab lihtsalt miks kõrist haaramine on väiksem karistus, kui kellegi löömine?
        Krt mil iganes see Hawk Eye väravat valvama pandi ma enam ei mäleta, aga ühest teemast, oli/ei olnud värav, on foorumid vist igaveseks vabanenud? Kas keegi kahetseb?

        Kommentaar


          Algselt postitas Marduk Vaata postitust
          Mind näiteks ei huvita üldse, kes selle mängu võitis või kuidas keegi kaotas. Või kuidas keegi kedagi peale mängu paika üritas panna. Mind huvitab lihtsalt miks kõrist haaramine on väiksem karistus, kui kellegi löömine?
          Krt mil iganes see Hawk Eye väravat valvama pandi ma enam ei mäleta, aga ühest teemast, oli/ei olnud värav, on foorumid vist igaveseks vabanenud? Kas keegi kahetseb?
          Jah. Ning üha rohkem (liigub asi PSi poole). Lakkuge panni pehmod!
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Kerge kõrvalepõikena. Moreno vs Shaw järelkajana oli põnev jälgida lugupeetud ekskohtunike arvamusi asjast. Peale kõiki aegluubiseid ning erinevate vaatenurkade ülihoolikat analüüsi teatas onu Howard, et kõik oli legit. Küll aga ei nõustunud temaga onu Graham, kelle meelest oli tegu vaieldamatu ja ümberlükkamatu punase kaardiga. Jättes kõrvale mõlema kohtuniku kohta erinevate klubide toetajate sahtlipõhjades lebavad ja nende äärmist ebakompetentsust tõestavad roosad jms tabelid, on siiski selge, et midagi kuskil siin ei klapi. Samalaadseid mitmeti tõlgendatavaid olukordi oli, on ja tuleb jätkuvalt. Ja jumal tänatud selle eest. Tehnoloogia suurem kaasatus on paratamatu ja teatud olukordades ilmselt ka õigustatud, kui nagu näha, siis selles olukorras oleks diskussioon ka peale videokorduse kerimist üles jäänud. Ahjaa, Prozone'i andmeil pandi Premieris eelmisel hooajal 99% suluseisuotsustest täppi ning viimasel viiel aastal on see protsent kõikunud 0.1 võrra.
            Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

            Kommentaar


              Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
              Samalaadseid mitmeti tõlgendatavaid olukordi oli, on ja tuleb jätkuvalt. Ja jumal tänatud selle eest. Tehnoloogia suurem kaasatus on paratamatu ja teatud olukordades ilmselt ka õigustatud, kui nagu näha, siis selles olukorras oleks diskussioon ka peale videokorduse kerimist üles jäänud. Ahjaa, Prozone'i andmeil pandi Premieris eelmisel hooajal 99% suluseisuotsustest täppi ning viimasel viiel aastal on see protsent kõikunud 0.1 võrra.
              No absoluutselt. Tehnofriigid tahavad viia jalgpalli jänkide samanimelise mängu ja rägbi tasemele, kus voolava actioni asemel on keskmes üksikolukordade lõputu kerimine. Rägbi puhul on kuulda, et 80 minutine mäng kestab juba üle kahe tunni, sest iga olukord nõuab lõputuid arutlusi videokohtunike vahel ja väljakul viibiv otsustusõiguseta kohtunik vahib ka tabloolt kordusi.
              Jalgpall võiks jääda unikaalseks mänguks, kus kohtunik platsil otsustab. Olgu neil kõrgepalgalistel jutupaunikutel (nn punditid) oma sajatamistöö ja saagu Arse fännid ka lõputult nutta ja juukseid katkuda.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                Olgu neil kõrgepalgalistel jutupaunikutel (nn punditid) oma sajatamistöö ja saagu Arse fännid ka lõputult nutta ja juukseid katkuda.
                Aga kui Dean enam Arsenali mänge ei vilista siis ju ei pea nad enam nutma ja tulevad ainult võidud.

                Kommentaar


                  Ega mõni loll enne aru saa, kui MM finaalis võiduvärav 5m suluseisust lüüakse.

                  Kommentaar


                    Lihtsalt küsimus, kui kellelgi on teadmisi või kogemust siis oleks tore ka targemaks saada.
                    Eilne WHU ja Wes Bromi vaheline mäng. Lambert lõi peale, vastu kaitsja kätt ja pall põrkas sealt väravasse. Kas on olnud olukordi, kus väravat ei loeta, kuid antakse penalti?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                      Lihtsalt küsimus, kui kellelgi on teadmisi või kogemust siis oleks tore ka targemaks saada.
                      Eilne WHU ja Wes Bromi vaheline mäng. Lambert lõi peale, vastu kaitsja kätt ja pall põrkas sealt väravasse. Kas on olnud olukordi, kus väravat ei loeta, kuid antakse penalti?
                      Minu teada pigem loetakse värav taolistel puhkudel ära.
                      FC Flora

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                        Lihtsalt küsimus, kui kellelgi on teadmisi või kogemust siis oleks tore ka targemaks saada.
                        Eilne WHU ja Wes Bromi vaheline mäng. Lambert lõi peale, vastu kaitsja kätt ja pall põrkas sealt väravasse. Kas on olnud olukordi, kus väravat ei loeta, kuid antakse penalti?
                        Idee poolest oli midagi sarnast 06` CL finaalis? Käe asemel tõmbas Lehmann siis lihtsalt Eto`o maha ja Giuly värav jäeti lugemata

                        Kommentaar


                          Ma ei vaidle hetkel selle vastu, et sellised väravad ära loetakse. Vastupidi hea, sest see võib päästa ka mängija nö topelt karistusest (kollane/punane kaart). Ma lihtsalt püstitan teoreetilise olukorra, kus kohtunikul käib vile enne, kui pall jõuab kuskile väravasse veereda.
                          Tore kui selliseid momente on nii vähe olnud, et palju pääb pingutama

                          Kommentaar


                            Vähemalt ei ole suu peale kukkunud poisid.

                            Chelsea interim boss Guus Hiddink believed Yacob should have been dismissed and spoke with fourth official Jon Moss during the game.

                            "I told him: 'This is one of the worst referees of the Premier League I have experienced,"' said Hiddink. "He said to me 'you haven't seen me yet', which was a beautiful remark I think."
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Ja kohtunike šõu jätkub.....
                              Elu on lühike, pidu on pikk.

                              Kommentaar


                                East kasutab teist mängu järjest omapärast lähenemist mängule, ma vaatan.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X