320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust

    "viga jätkus kastis sees" nagu klassikud ütlevad
    Ega jah, tegemist oli väga räige särgist kinni hoidmisega, kui vastane pea ees kasti kukkus, sest see on füüsikaliselt igati loogiline liikumissuund!

    Kommentaar


      Rõõm näha, et võimalik andunud nurumise eest teine kollane saada. Lemina viskas lausa kohtuniku ees põlvili, et karistus kätte saada.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Vaatan just hommikusöögi kõrvale MOTD-i Kahju, et Linnukas polnud eile foorumis, oleks saanud 10000 tähemärgiga essee Inglise VAR-i kohta.

        Kommentaar


          Klubidel oleks aeg ammu kotid peidust lauale tõsta, et paluda kohtunikele karistus süsteem vms

          Seis on kergelt öeldes *****es
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            Algselt postitas JuriM Vaata postitust
            Vaatan just hommikusöögi kõrvale MOTD-i Kahju, et Linnukas polnud eile foorumis, oleks saanud 10000 tähemärgiga essee Inglise VAR-i kohta.
            ma eile olin megatäis, mis juhtus?

            Kommentaar


              Algselt postitas plastic Vaata postitust

              ma eile olin megatäis, mis juhtus?
              Saturday has widely been touted as the 'worst ever day' for referees in Premier League history after several mistakes with and without VAR.

              Kommentaar


                Vaatasin ka MOTD ära. Tõesti veidraid asju juhtus see gameweek. Lee Masonil on aastaid lastud sellise jaburusega tegeleda.
                "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

                Kommentaar


                  Hiljutises Betsafe'i saates rääkis Tohver üsna lihtsalt, detailselt, loogiliselt lahti erinevaid põhimõtted, reeglid, olukorrad jne. Motiveeriv ja innustav. Nagu Peep Vain ja tema müügikoolitused. Väga huvitav ja lustlik saade tegelikult. Mõned küsimused jäid küll küsimata, kuulmata ka. Kuid see kõik on n.ö ilus vaid väliselt, sest see mis on alati tähelepanu ja muutust vajanud, on kohtunike ENDI kvaliteet - ja kui sa lased väliselt enda "taset" tõsta, eksimusi vähendada, siis reaalsuses sa annad ära oskuse, võimaluse, keskkonna ISE paremaks saada. See on SEE asi, mida on mängul arenguks tegelikult VAJA.

                  Ma vist rändin seda sama juttu aastakse jooksul juba teist korda. Aitab kah.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Arsenali penalt? See vist käis selle vabandusega kaasa, et eelmine mäng kohtunikud neile liiga tegid.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas poldake Vaata postitust
                      Arsenali penalt? See vist käis selle vabandusega kaasa, et eelmine mäng kohtunikud neile liiga tegid.
                      Et siis nii võib hilinemisega sisse lennata? Ei mängi palli ja lendab sisse. Mis see siis on? Play on?
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rein Vaata postitust

                        Et siis nii võib hilinemisega sisse lennata? Ei mängi palli ja lendab sisse. Mis see siis on? Play on?
                        selliseid asju vilistatakse premis 1x20st ära.

                        Speaking on Amazon Prime Video, Foy explained why the on-field referee was right to award Arsenal a penalty against the reigning Premier League champions despite the great controversy. The former Premier League official said: "No we don’t [see this type of penalty given all the time], but it’s a good decision and it’s an accurate decision because even though he’s played the ball, Nketiah, he’s clearly tripped by him."

                        lihtsalt hämmastav, kohtunik põhimõtteliselt ütlebki välja, et otsus tehakse oma suva järgi ja oma tuju järgi. fantastilised kohtunikud!

                        üks shi*bag on liigas nüüd vähem, nägemist lee mason
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          Võin eksida, aga kas Southamptoni poiss jalaga näo kõrgusele ei löönud aspit nokki? Kuidas see punane pole????
                          Je suis Nasfal

                          Kommentaar


                            nii tore kui kohtunik on ühe meeskonna poolt <3<3<3<3<3<3
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              Casemiro punane on küll aus. Korgid ees, kahe jalaga õhus. Tabab küll palli, aga tabab ka vastase jalga.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                                Casemiro punane on küll aus. Korgid ees, kahe jalaga õhus. Tabab küll palli, aga tabab ka vastase jalga.
                                nõus, 50/50 aga võib anda (premis antakse 1x 5st ehk tegelikult peaks olema ühtne joon, aga see selleks) see mind ei seganud see mäng.
                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X