320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    nii tore kui kohtunik on ühe meeskonna poolt <3<3<3<3<3<3
    Meeskond võiks endale otsa vaadata, kui tabeli viimane sats trammiga niimoodi üle sõidab.

    Kommentaar


      Algselt postitas rallikas Vaata postitust
      Casemiro punane on küll aus. Korgid ees, kahe jalaga õhus. Tabab küll palli, aga tabab ka vastase jalga.
      Nõus, et punane aus reeglite järgi ja ka ehk loogika. Samas kui neid antakse alla poolte kordadest ja sul meeskonnas kaks venda kääritega kuu jooksul vigaseks tõmmatud “honest tackle”-ga, siis küsimusi veidi tekib.

      Kommentaar


        Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust

        Meeskond võiks endale otsa vaadata, kui tabeli viimane sats trammiga niimoodi üle sõidab.
        mingi selftroll?

        chelsea sai see hooaeg saintsilt premis 2x pähe, btw leage cupis tegi saints isegi mancityle ära.

        manult võeti ära 2 100% pennalt, pigem 3 ja anti semi punane kaart. ikka jäi 0:0.
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust

          mingi selftroll?

          chelsea sai see hooaeg saintsilt premis 2x pähe, btw leage cupis tegi saints isegi mancityle ära.

          manult võeti ära 2 100% pennalt, pigem 3 ja anti semi punane kaart. ikka jäi 0:0.
          Sa mõtled kõike neid Rashfordi sukeldumisi jne?

          Kommentaar


            Huvitav aspekt VAR-i puhul on ka see, et mingit ühist joont ei paista olevat. Kui enne oli arusaadav, et kohtunikel on erinevad vilemaneerid, siis nüüd, kui vaadatakse kordusi, ei ole see enam aksepteeritav.

            Amertey korgid ees Havertzile rindu ja ei tehta midagi ja teiste otsuste puhul uuritakse, puuritakse ja minnakse väga detailiseks.

            Kommentaar


              Algselt postitas JLuht Vaata postitust
              Huvitav aspekt VAR-i puhul on ka see, et mingit ühist joont ei paista olevat. Kui enne oli arusaadav, et kohtunikel on erinevad vilemaneerid, siis nüüd, kui vaadatakse kordusi, ei ole see enam aksepteeritav.

              Amertey korgid ees Havertzile rindu ja ei tehta midagi ja teiste otsuste puhul uuritakse, puuritakse ja minnakse väga detailiseks.
              Soovitan kuulata Betsafe'i saadet Kristo Tohveriga, kus ta selgitab asju Kohtunike vaatenurgast.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust

                Soovitan kuulata Betsafe'i saadet Kristo Tohveriga, kus ta selgitab asju Kohtunike vaatenurgast.
                Kas selgitab asju kohtunike vaatenurgast või siis mingi retarded põhimõtte pärast kaitseb kohtunike tehtud vigu ja mõtleb välja lambiseid vabandusi neile?
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust

                  Sa mõtled kõike neid Rashfordi sukeldumisi jne?
                  Kõige lihtsamad 2 sulle näiteks,

                  Rasfrordile vv põlve, kõik tiimid see hooaeg sellisest asjast pendla saanud.

                  Maadlus mäng maas ja käega palli ära võtmine weghorstilt.
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust

                    Kõige lihtsamad 2 sulle näiteks,

                    Rasfrordile vv põlve, kõik tiimid see hooaeg sellisest asjast pendla saanud.

                    Maadlus mäng maas ja käega palli ära võtmine weghorstilt.
                    No selgelt on kokkulepe UEFA-ga, et ManU võtab Euroopa Liigast Meistrite Liiga koha, aga selleks, et koht raisku ei läheks, on vaja ManU esinelikust välja kupatada, noh. Loogiline ju!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust

                      Kas selgitab asju kohtunike vaatenurgast või siis mingi retarded põhimõtte pärast kaitseb kohtunike tehtud vigu ja mõtleb välja lambiseid vabandusi neile?
                      Kohtunike vaatenurgast.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust

                        Soovitan kuulata Betsafe'i saadet Kristo Tohveriga, kus ta selgitab asju Kohtunike vaatenurgast.
                        Sai vaadatud.

                        Tohver on normaalne inimene ja suudab asju adekvaatselt selgitada.

                        Probleem, millest mina räägin on aga see, et see kohtunike perspektiiv asjast on muutunud tähtsamaks, kui mängu vaatemängulisus ja see, kas reeglid on kõigile arusaadavad.

                        Jalgpalli reeglistik ei peaks olema nagu tuumafüüsika, millest tavainimesel ei ole võimalik aru saada. Või kui on soov, siis peab lugema joonealuseid kommentaare.



                        Kommentaar


                          Algselt postitas JLuht Vaata postitust

                          Sai vaadatud.

                          Tohver on normaalne inimene ja suudab asju adekvaatselt selgitada.

                          Probleem, millest mina räägin on aga see, et see kohtunike perspektiiv asjast on muutunud tähtsamaks, kui mängu vaatemängulisus ja see, kas reeglid on kõigile arusaadavad.

                          Jalgpalli reeglistik ei peaks olema nagu tuumafüüsika, millest tavainimesel ei ole võimalik aru saada. Või kui on soov, siis peab lugema joonealuseid kommentaare.


                          Mhmh. Ma olen seda juttu rääkinud aastaid palju. Ja ka selle Tohveri saatele kaasa pannud siin mingi aeg tagasi.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

                            No selgelt on kokkulepe UEFA-ga, et ManU võtab Euroopa Liigast Meistrite Liiga koha, aga selleks, et koht raisku ei läheks, on vaja ManU esinelikust välja kupatada, noh. Loogiline ju!
                            ei, asi on selles mida ma alati r22kinud olen, kohtunikud on premis SITAD. kohtunikud kes selliseid eksimusi teevad peaks saama insta premi keelu. vilista aasta aega ilma vigadeta j2rgmisel liiga tasemel ja oled tagasi oodatud.
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              premier league on peale koondise pausi tagasi ja samamoodi on premi refide vead tagasi. esimeses premi kohtumises see hooaeg manu-newc mängus jäeti 100% pennal andmata manule, sellega olid kõik nõus.

                              see mäng tehti sama, 100% pennal andmata, bruno lõi palli ja kaitsja lendas lihtsalt jalgadesse, pennal andmata. äkki tõstaks premi refide taset palgatõus?
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar


                                Mitmes kord juba Brighton hammasrataste vahele jääb?
                                "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X