320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    normaalne koduvile. ära jaura.

    Kommentaar


      Sest palli mängiti ennem kontakti ja siis tuli piss.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
        Mis loogika selles on, et ühe meeskonna väravavaht kaks ründajat nokauti lööb ja penaltit ei tule? https://dubz.co/c/ace607
        "meeste mäng". aga vasta mulle ka plz

        Kommentaar


          See, et messi sellise asja eest pendla sai kinni makstud MMil, ei tähenda, et jalgpallireeglid muutunud oleks.
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            Keegi ei kiitsatanud, et peaks pennal olema wolves vastu https://twitter.com/swindon_gooner/s...ZvarnWA6D5zePw
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
              Keegi ei kiitsatanud, et peaks pennal olema wolves vastu https://twitter.com/swindon_gooner/s...ZvarnWA6D5zePw
              Pole varem näinud, aga peaks küll pennal olema, jah. Isegi nõks selgemalt kui eilses mängus.

              Kommentaar


                See veits naljakas, et muidu on Linnupojal kohati täitsa legit rantid kohtunike otsuste teemal, aga niipea, kui tuleb Manku mängu, siis kukuvad punased prillid sisuliselt iga augu ette.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  See veits naljakas, et muidu on Linnupojal kohati täitsa legit rantid kohtunike otsuste teemal, aga niipea, kui tuleb Manku mängu, siis kukuvad punased prillid sisuliselt iga augu ette.

                  Kommentaar


                    30 aasta jooksul üks koduvile mänkule ja kõigil on trussad liiva täis. lamp

                    Kommentaar


                      Algselt postitas taku* Vaata postitust
                      aasta jooksul 30 koduvilet mänkule ja kõigil on trussad liiva täis. lamp
                      fixed

                      Et ei jääks niisama trollimiseks - viga oli selge:
                      ​​​https://www.theguardian.com/football...0YudhgaF8ARRdE

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        See veits naljakas, et muidu on Linnupojal kohati täitsa legit rantid kohtunike otsuste teemal, aga niipea, kui tuleb Manku mängu, siis kukuvad punased prillid sisuliselt iga augu ette.
                        Minu jaoks ka viga ja penalt tänase reeglistiku järgi. Aga samas tekib sellises olukorras gameplay loogikapõhine probleem. Sest siin erinevaid stsenaariumeid, mis mõjutavad. Mulle endale meenub rohkem olukordi, kus väravavaht ei ole jõudnud õigeks ajaks kohale, sest ründava meeskonna teine mängija on teda väljajooksul blokeerinud ning värav on lugenud. Mul siin tõepoolest punased prillid vb ka, sest de gea oli selline tuss ja temal oli selliseid olukordi 10 tk hooajal. Kui need olukorrad lahendataks samaväärselt ära, siis ei oleks probleemi.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          See veits naljakas, et muidu on Linnupojal kohati täitsa legit rantid kohtunike otsuste teemal, aga niipea, kui tuleb Manku mängu, siis kukuvad punased prillid sisuliselt iga augu ette.
                          Merel hetkel nii sitt nett, et ma tegelt videot ei ole näinud, aga teksti järgi imo pole ikkagi pennu, täpselt nagu messi vs Poola polnud pennu. Viimase 10a jooksul kindlasti (messi olukord) pole premis sellist 99x 100st ära vilistatud. Oli see siis messist väga erinev? Muidugi see, et MOSS mingi arvaja on, on naeruväärne...

                          Siin lihtsalt üleöö inimeste arvamus muutunud sellest olukorrast ja siis nüüd arvavad, et ongi pennal siuke asi. Suht tobe kui reeglite järgi oleks see pennal kui lööd palli kuljeauti ja hüppad vvle sisse.
                          Je suis Nasfal

                          Kommentaar


                            Eelmine aasta Man City ja Arsenali mängus antud pennal. Kui pall on läinud ja hilined, siis kas on viga või ei ole?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Eelmine aasta Man City ja Arsenali mängus antud pennal. Kui pall on läinud ja hilined, siis kas on viga või ei ole?
                              Ei anta ju, pall läinud ja keegi ei kaota. See on see uleoo muutunud lugu ja selleparast nüüd ongi segane. Aga vähemalt on premi kohtunikel nuud see vabadus, et ise valivad mis otsuse teevad nagu enne VARi. Võim vms.

                              Manu wolvsi mäng: https://streamable.com/7dsfna

                              Antony lööb palli ära, vv niidab ta maha. Vile vaikib. Moss seda obv ei näinud pärast mängu, sest keegi ei vingunud kuskil.
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar

                              Working...
                              X