320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tahaks näha seda võrdlust, kuidas haalandi oma oli viga, aga haalandile arsenali mängus tehtu ei olnud. Jumala putsis

    Kommentaar


      See kuidas ühes mängus on sama asi “normaalne vôitlus ja fair play” , järgmises mängus aga penalti. Käeolukordadega täpselt sama.

      Kommentaar


        Enam ei viitsita teeselda ka, et kohtunikud pole kinni makstud. Vapustav.
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          Ja nüüd Hojlundi olukord ei ole red card checkigi, kuna mees ei visku aelema nagu Rodri.

          Kommentaar


            Tooks pendlale võrdluse ka hojlundilt. Vs arsenal


            ​​​
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              Michael Oliver, kes on VAR-i peal, jättis City - Arsenal mängus Kovacicile ilmselge punase andmata ning on üks nendest, kes käib UAE-s (City omanik) mänge vilistamas

              Ulme, kuidas ta sellist mängu teha tohib.​​​​​​

              Kommentaar


                Ma siin panin panuseid, et kumb enne ventikasse lendab - kas linnupoja siin või foorumi Ajaxi fänn omas teemas.

                Palju õnne, linnupoja sai mädali.

                Kommentaar


                  Mhmh. Kohtunik ongi Manu suurim mure.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Anthony oleks pidanud ka punasega minema saatma

                    Kommentaar


                      "Anthony Taylor becomes latest referee to drop down to EFL following mistake against Wolves; erroneous penalty was given against Hee-Chan Hwang in 2-2 draw against Newcastle last weekend".
                      Lõpuks sai see kaigas tala. Aeglaselt käib see puhastus, aga vähemalt käib. Kindlust, et keegi "parem" asemele tuleb ei ole. Aga kui tase on olematu siis ei tohiks see raske olla. Samas ma tervitan sõnumit mida kohtunikele antakse, et keegi pole puutumatu.

                      Kommentaar


                        No nüüd kuidas öelda, ei ole väga conspiracy kui ühes lõpmata rahaga riikide klubide VAR otsused on lihtsalt.... ABSURD. Newcastle+city. Võib rahus öelda, et prem on surnud. Kahju. Newca küünarnukiga näkku for fun oli ka äge.
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          Kohtunik oli jube jah.
                          Mis imega Harverz mängu lōpuni mängida sai peale oma kahe jalaga taklamisi on müstika.
                          Oli tunda, et kohtunik soovis meile halba kuna me nii rikkad ja ilusad oleme.

                          Kommentaar




                            No excuses. Siin ei saa olla tegu kommunikeerimis erroriga ka.
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              Sina näed küünarnukki näkku mina näen käsivart pähe.
                              Tahtis teist eemale tōugata samal ajal kui teine pea langetas ja tabas pead, sai kollase ja oligi kōik.
                              Ära muretse küll see 0:3 varsti ununeb ma tean, mul selliste asjadega palju kogemusi.

                              Kommentaar


                                Ei, ma näen trolli/debiilikut postitamas
                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X