320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    [Sam Matterface] Officials confirm to Gary O’Neil... Ream should have been sent off. First Fulham pen shouldn’t have been given. Vinicius should have been sent off. Despite suggesting initially the headbutt wasn’t aggressive enough !!!! And then changing their mind! #WWFC

    Nüüd siis saab Wolves PGMOL-i käest 3 vabandust korraga ühe mängu eest. Asjad on ikka päris hapuks läinud. Asjad on lausa nii hapuks läinud, et tehti selline meeleheitlik lüke:
    " PGMOL 'have signed up 12 recently-retired footballers to a fast-track scheme to become referees' in a move that is hoped will 'help increase confidence in officials'"

    Ma muidugi ei saa aru kuidas Premier League-i eks mängijate tegemine kohtunikeks erapooletuse tundele kaasa aitab, kuna nemad on ju ka tegelikult teatud tiime esindanud ja mingisugused emotsioonid kanduvad sellega kaasa. Ühesõnaga ei saa enam absoluutselt aru mida Härra Webb teeb ja ilmselt saab ta varsti sule sappa ka.


    Kommentaar


      A rahune maha Linnupoja, all is good!!!!!
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        Kui VAR teeb eksimusi, siis on siin kisendajaid palju, aga eilsed Carabao cupi mängud näitasid milline oleks elu ilma VAR-ita. Pickfordi jalg ei olnud penaltit tõrjudes joonel, õnneks ei saanud see mängu muutvaks veaks. Samuti oleks Chelsea mängus Caicedo pidanud saama selge punase. Kindlasti oli neid näiteid veel, aga endale jäid meelde need kaks. VAR oleks need vead ära hoidnud.

        Kommentaar


          Alustaks ehk ikka sellega, mis oluline - kohtunike kvaliteet.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Kaua kuidagi vaikne olnud see teema!

            See võiduväravani viinud olukord oli City penalti:


            Kuhu ta siis pallile ette hüppamise hetkel oma käe panema peaks? Kindlalt olen näinud varem, kuidas PL-s selliseid asju ei anta...David Coote VAR peal, sama kaigas muidugi kes Odegaardi käepalli eest Liverpoolile pendla andmata jättis.

            Muidugi võiks siia linkida muidki olukordi, nagu nt see Boly täiesti naeruväärne teine kollane kaart eelmises voorus, mis Nottinghamile olulises mängus punktid maksma läks, aga isegi ei viitsi seda otsida siia. Kole...

            Kommentaar


              Algselt postitas onoz9 Vaata postitust
              Kaua kuidagi vaikne olnud see teema!

              See võiduväravani viinud olukord oli City penalti:


              Kuhu ta siis pallile ette hüppamise hetkel oma käe panema peaks?
              Maailm oleks parem koht kui fännid ja Tarmo Kink saaksid aru, et tänane loogika ei ole "mitte kuhu ta käed panema peaks" vaid see, et kui sa ei saa käsik ülgedel hoida, siis sa võtadki riski ette hüpates. Riski, et pall tabab kätt. Ja isegi, et ette hüppamise olukorras "ei olegi seda kätt ehk loogilisemasse kohta panna", ei tähenda, et see ei oleks käsi.

              Selle mõte oli vähemalt algselt see, et ründav meeskond ei pea seda riski kinni maksma vaid kaitsev meeskond. Tundub ju tegelikult täiesti loogiline? ei?

              Kommentaar


                Nii juhtub, kui reegleid teevad need, kelle arvates iga käepuute eest peaks andma penalti.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas onoz9 Vaata postitust

                  Kuhu ta siis pallile ette hüppamise hetkel oma käe panema peaks? Kindlalt olen näinud varem, kuidas PL-s selliseid asju ei anta...David Coote VAR peal, sama kaigas muidugi kes Odegaardi käepalli eest Liverpoolile pendla andmata jättis.
                  Coote'l polnud siin praeguse VARi reeglistiku järgi vist midagi teha, sest väljakukohtunik tegi otsuse enne ja see omakorda tähendaks, et VAR saaks asja ümber vaadata soovitada, kui see oleks clear and obvious error. Löögi puhul tundus veel eriti naljakas, et pall oli suunaga otse taevasse, aga, noh, mis sa teed.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

                    Coote'l polnud siin praeguse VARi reeglistiku järgi vist midagi teha, sest väljakukohtunik tegi otsuse enne ja see omakorda tähendaks, et VAR saaks asja ümber vaadata soovitada, kui see oleks clear and obvious error. Löögi puhul tundus veel eriti naljakas, et pall oli suunaga otse taevasse, aga, noh, mis sa teed.
                    Selle VARi põhiviga on see clear and obvious jama. No a la kõik käe olukorrad võiksid olla lahendatud nii, et kui väljakul kohtunik midagi näeb, siis see vile on "märguandeks" ja VARiga koostöös tehakse otsus. Mitte mingi nä-nä-nä ma tõmbasin jäätiselt keelega üle, nüüd sa enam ei saa vm.

                    Kommentaar


                      Kui kohtuniku ja VARi arvamus erinevad - siis on tegemist clear and obvious erroriga. miks seda müüti siiamaani jagatakse nagu mõnda olukorda ei saanud enam päästa, sest väidetavalt polnud "clear and obvious"?

                      olukorrast endast niipalju, et oleks pall tabanud kätt mis maa poole läks, poleks pennalt saanud mitte mingil juhul anda. ehk suht full blown retarded reegel - üks käsi võib olla seal kus jumal juhatab, sest sa kukud ja siis peab ju käe ette panema! teine käsi eeem, sellega teeme ikka nii edasi, et kui oled city saad pendla kui oled city vastu, siis ei saa pennalt.

                      btw, ise arvan, et see olukord pigem on pennal kui mitte.
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        Mina arvan, et lohhid võiksid pildi ette tõmmata olukordades, kus "aa ta ju libistas või hüppes pikali või ette ja kuhu sa selles olukorras ikka käe paned". Iga kaitsja ja IQ mõttes veidi laetud Tarmo Kink ka sama vaibs, aga ma pigem usun, et nad ei ole sellele oma karjääri jooksul isegi mõelnud (vs see, et nad ongi nii lollid).

                        Antud juhtum veidi ekstreemum aga mängija hüppes pallile kogu kehaga ette ja palli liikumise suuna ning ta keha vahel oli tühimik, mis oleks ka käe keha küljes oleku korral olnud kaetud ta keha või näoga. Aga just see hüpe oligi see point - ründaja ei pea maksma kinni seda lossi ja riski, et kaitsja hüppab viimasel hetkel ette selliselt, kus ta ei suuda oma kätt kontrollida. Ja reeglite mõttes on seda lihtsam arvestada kui seda, et "aa siin ta oleks võinud niu niu ehk oma käe eest tõmmata nuuks".

                        Plastic tm kohtunike koolitus. Rein approves või kevadel raha ei saa.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas plastic Vaata postitust

                          Plastic tm kohtunike koolitus. Rein approves või kevadel raha ei saa.
                          Mõtled City pennut Evertoni vastu?
                          Minu jaoks pennu.


                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Väga väärt varrimine seoses Holgate'iga. Kiire ja tubli töö.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Kas linnupojal on kõik hästi? Veidi muret tekitab, et pea kaks kuud juba pole miskit kuulda.

                              Kommentaar


                                Vaatan Manu ja lutoni mängu ja paneb imestama kuidas iga olukorda peale terve lutoni meeskond laiutab käsi ja vehib kohtuniku suunas. Siiani pole ühtegi kollast tulnud. Lihtsalt mainin, et Dalot sai sama asja eest kaks kollast 5 sekundiga
                                Samas arusaadav mängijatelt, City on nii mõnegi penalti saanud tänu sellele, et terve meeskond kohtuniku ründab. Järjepidevus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X