320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas golgolgol Vaata postitust
    Ma sain aru, et vaadati seda, et Endo blokkis ära selle venna, kes Virgiliga kaasa pidi jooksma. Varane mingi venna, kes Casemirost kaugel. (Et siit jauru ei tuleks- ma ei ôigusta omalt poolt otsust, vaid kirjutasin, mis neid olukordi eristas)
    Kahjuks on kohtumõistmise tase sarnane plasticu närvikavale ja püüan minimaalselt sellesse aega kulutada ning pigem siis usaldada mingeid allikaid - olla erinevusi, sarnasusi ja... päeva lõpuks ei saa aru, millepärast üks oli ok ja teine mitte ja tegelikult andke andeks NFi poolhoidjad, kuid nüüd saame kergemat sorti maiuspala.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust

      Kahjuks on kohtumõistmise tase sarnane plasticu närvikavale ja püüan minimaalselt sellesse aega kulutada ning pigem siis usaldada mingeid allikaid - olla erinevusi, sarnasusi ja... päeva lõpuks ei saa aru, millepärast üks oli ok ja teine mitte ja tegelikult andke andeks NFi poolhoidjad, kuid nüüd saame kergemat sorti maiuspala.
      Küsimus ei ole tegelikult närvikavas. Vaid selles, et kena oleks ju arutada kohtunike otsuste üle vahetult, mitte vaadata seda, kelle suunas otsus tehti. Viimane loogika jäi sulle arusaamatuks, tundub. Interveebis kaob vahel loogika ja tonaalsus ära, ikka max hellitavalt viitasin eile sulle kukupai.

      Kommentaar


        Ära eelda.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Paistab, et nv tehti Inglismaal suur avastus, Paul Tierney teeb prohmakaid. Parem hilja kui mitte kunagi.

          Kommentaar


            Speaking on Sky Sports News, Dean said of Tierney's mistake: "Unfortunately, it is a mistake and it's a bad one, because it leads eventually to a goal.​"

            Neil seal saarel on vaja vähe rohkem puid istutada, et tuul seda viimastki minema ei viiks.

            Ma saaks nendest sõnavõttudest ja väljenditest aru, kui täiesti legaalne värav oleks ära võetud või siis sulust löödud vms. Aga see, et pall anti valele satsile, kes siis minut ja viiskümmend sekundit hiljem näsa võrku pani... oleks-poleks doktorid.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Mäletan seda momenti otse vaadates, täielik arusaamatus oli küll, et miks ta nii käitus. Tõsi, väravaolukorrast oli asi kaugel. Ma selle Foresti treeneri asemel oleks esimese asjana riietusruumis hoopis omade munad maha lõiganud, kes seal lõpus oma kasti juures uhama hakkasid. Suures pildis pask ikka, suht elementaarne asi kui mängu peatades unustad ära, kelle käes pall oli. Arvestades, mis minut tiksus ja pall võetakse ründekolmandikul kasti ääres kohtuniku poolt lihtsalt ära, siis võib kurjaks ajada küll. Tuletamata meelde, et seis oli neutraalselt 0-0.
              "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

              Kommentaar


                Normilt rööviti pooli lõpus.

                Kommentaar




                  Kindlasti penalti ja kui City tiitli napilt võitma peaks, siis suuresti tänu kohtunikele. Ei saa aru, kuidas sellist asja andmata jätta.

                  Eelmisel nädalal oli olukord, kus Nunez lõi Nottinghamile viimase sekundi värava, kuid paar minutit enne seda läks Nottinghami mängija tald väga kõrgel õhus peaaegu Konatele vastu pead, aga õnneks ainult riivas. See oleks pidanud olema viga ja ilmselt kollane, niiet ikkagi Liverpooli pall. Aga selle asemel kogu jutt meedias (ja Clattenburgilt, kes muide on Nottinghami palgal) oli, kuidas mingi surnud palli olukord läks Liverpoolile, mis oli "tohutu suur eksimus" (sest vea asemel pandi lihtsalt mäng seisma, aga no lubage naerda), oleks pidanud minema Nottinghamile ja see viis 'Pooli võiduni. Olgugi, et viga oli enne ja mitu minutit oli selle olukorra ja värava vahel...

                  Kokkuvõttes, kohtunikud ja VAR peaks Inglismaal mängijaid kaitsma, sh. tõsiste vigastuste eest - see tähendab ka taoliste olukordade karistamist. Selle asemel VAR Inglismaal kaitseb ainult kohtunikke ja nende otsuseid. See on süstemaatiline probleem

                  Kommentaar


                    See Burnley võrkpallimäng oli ka omamoodi huvitav... ju käed olid loomulikus asendis või mis iganes jura seal reeglites on.

                    e: inglise kohtunikud - A MONUMENTAL error
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      100% oleks olnud muus väljaku osas see olukord olnud vile ja vea koht, aga loomulikult mitte tol õhtul eks. Aplaus, jällegi!

                      Kommentaar


                        Mõni neutraalne tahaks kommenteerida Chelsea peanalteid manu vastu. 2 sellist ühes mängus.
                        või mõni Chelsea fänn? Mida nemad arvavad?

                        Kommentaar


                          Kõik muu on arusaadav, kuid "Chelsea fänn"?
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Bruno Fernandes on oma olekuga sinna jõudnud, et kohtunikud ei vilista tema vastu ühtegi viga. Muidugi need kaks penalti olukorda reaalselt annavad kokku 0,7 penaltit.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas poldake Vaata postitust
                              Mõni neutraalne tahaks kommenteerida Chelsea peanalteid manu vastu. 2 sellist ühes mängus.
                              või mõni Chelsea fänn? Mida nemad arvavad?
                              Kuna mul jooksin mingi videolõik nendega olukoradega sisse, siis see viimane/teine oli küll paras koomusk. Esimese hindamiseks polnud piisavalt videomaterjali lihtsalt.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Lisaminutite pendlaolukorras püüdis täiesti lootusetult hiljaks jäänud kaitsja ründajat takistada. Palli mängimisest pole seal juttugi. Jah, kontakt on väike ja ründaja kukub kergelt, aga sellised asjad peab ära vilistama. Varril pole mingit alust seal midagi muutma hakata.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X