320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Drake Vaata postitust
    Mitu olukorda täna Pogba omast hullemad on olnud?
    Kane oma oli ikka päris rõve. How the fuck seda ei nähtud.
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
      Kane oma oli ikka päris rõve. How the fuck seda ei nähtud.
      Pawson oli ju seljaga/küljega sellele olukorrale. Abikohtunike suhtes toimus ka asi peaaegu kaugeimas võimalikus nurgas. Alli oma pidanuks otse punane olema. Pigem küsimus, kuidas seda ei näinud. Positsioon oli ok

      Kommentaar


        Algselt postitas ericbana Vaata postitust
        Pawson oli ju seljaga/küljega sellele olukorrale. Abikohtunike suhtes toimus ka asi peaaegu kaugeimas võimalikus nurgas. Alli oma pidanuks otse punane olema. Pigem küsimus, kuidas seda ei näinud. Positsioon oli ok
        Ei mäleta praegu kes, aga keegi pani Kanele ka jalaga näkku (Mane punane vs city).
        Teised kohtunikud oleks ikka pidanud seda nägema, see oli nii selge ja puhas ka kaugelt näha.
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          Kachunga väravale eelnes 2 sulgu..

          Kommentaar




            tuleb ban või ei, tehke panused.

            Võime Lukaku olukorraga võrrelda, ühes üks frustratsioonist vehib jalgadega omaette ja teine lihtsalt ründab väravavahti, sest ei suutnud väravat lüüa.
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
              https://streamable.com/3549z

              tuleb ban või ei, tehke panused.

              Võime Lukaku olukorraga võrrelda, ühes üks frustratsioonist vehib jalgadega omaette ja teine lihtsalt ründab väravavahti, sest ei suutnud väravat lüüa.
              Sobilik vastata taaskord sellega.
              Algselt postitas Katk Vaata postitust

              Kommentaar


                Algselt postitas Katk Vaata postitust
                Sobilik vastata taaskord sellega.
                Ausalt mulle ei mahu pähe kuidas sa seal daivi ei näe(see esimene mängujärgne daiv+penalti ban)
                Video: https://twitter.com/SWPalace/status/...verton-cpfc%2F

                Sama hetk kui kaitsja käsi talle pihta läheb ta juba viskub pikali, 100% dive.

                Mainiks veel ära, et see reegel on minu arvates absurd.

                Why the fuck pole ma serious? Ründas otseselt ning täiesti sihilikult põlvega just De Gead, suht rõve käitumine, polnud enam isegi mängu olukord.
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  Võibolla langen liiga kergelt konksu otsa, aga no proovime siis.

                  Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                  Ausalt mulle ei mahu pähe kuidas sa seal daivi ei näe(see esimene mängujärgne daiv+penalti ban)
                  Video: https://twitter.com/SWPalace/status/...verton-cpfc%2F

                  Sama hetk kui kaitsja käsi talle pihta läheb ta juba viskub pikali, 100% dive.

                  Mainiks veel ära, et see reegel on minu arvates absurd.
                  Kas selge kontakt oli mistõttu ta tasakaalu kaotab - jah. Kas ta mängib üle - jah. Kas enne ja pärast seda on rängemad olukorrad ja konkreetsed daivid ära vilistatud ning karistusest pääsenud - jah. See ongi see mis antud hetkel mängib rolli. See paneel vm iganes selle nimi oli ei toimi kui sellised olukorrad saavad karistada, aga konkreetsed divemised mitte.

                  Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                  Why the fuck pole ma serious? Ründas otseselt ning täiesti sihilikult põlvega just De Gead, suht rõve käitumine, polnud enam isegi mängu olukord.
                  Seal läks küll selgelt de Geat takistama, ei vaidle vastu. Muidu aga ei ole üldse sul mänku punaseid prille ees. Lukaku üritas 2 korda vastast lüüa (samamoodi oli suht rõve käitumine kus polnud mängu olukordki enam), aga kuna he couldn't hit a barn door pani mõlemad pmst mööda siis pääses. Aga intent oli selgelt näha kõigile v.a. sulle ning bänn pidanuks sealt tulema.

                  Kommentaar


                    WBA mees üritas palli mängida, ikka juhtub.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Katk Vaata postitust
                      Võibolla langen liiga kergelt konksu otsa, aga no proovime siis.


                      Kas selge kontakt oli mistõttu ta tasakaalu kaotab - jah. Kas ta mängib üle - jah. Kas enne ja pärast seda on rängemad olukorrad ja konkreetsed daivid ära vilistatud ning karistusest pääsenud - jah. See ongi see mis antud hetkel mängib rolli. See paneel vm iganes selle nimi oli ei toimi kui sellised olukorrad saavad karistada, aga konkreetsed divemised mitte.


                      Seal läks küll selgelt de Geat takistama, ei vaidle vastu. Muidu aga ei ole üldse sul mänku punaseid prille ees. Lukaku üritas 2 korda vastast lüüa (samamoodi oli suht rõve käitumine kus polnud mängu olukordki enam), aga kuna he couldn't hit a barn door pani mõlemad pmst mööda siis pääses. Aga intent oli selgelt näha kõigile v.a. sulle ning bänn pidanuks sealt tulema.
                      Kohtunikud otsustasid, et Lukaku banni ei vääri - Ei, mina pole ainukene kes nii arvab.

                      Eks vaatame kas selle kohta üldse tehakse mingi otsus, kohtunik intsidenti ei näinud, ehk vaatame mis saab. Ise pakun, et 50/50 olukord, aga kaldun selle poole, et ban tuleb.



                      Dive'st, Ei, minu jaoks ta ei kaota tasakaalu sellest nõrgast puutest, "youngi" ründaja vaist pani kohe ennast pikali viskama, selge dive minu jaoks ja ka kohtunike jaoks kes selle bani määrasid.
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        West Ham playmaker Manuel Lanzini is banned for two matches for diving during Saturday's Premier League win at Stoke.

                        jälle üks kirjas

                        Kommentaar


                          Zaha ei saanudki karistada? Või inglastele on mingid teised reeglid?
                          Corner taken quickly...

                          Kommentaar


                            kas mitmekordne sukeldumisega vahele jääb mees saab järgmine kord karmima karistuse ikka?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Redman Vaata postitust
                              Zaha ei saanudki karistada? Või inglastele on mingid teised reeglid?
                              Sa siis ei teagi, et inglased või üldse britid ei daivi kunagi.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Stok
                                Zaha ei ole enam inglane.
                                Dual nationality. Käib veel inglase alla vast piisavalt.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X