320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    ja kahe aasta jooksul siis ei olnud ühtegi mängu kus "harjutamas" käia?
    Kahjuks ei ole väga palju turniire seni veel olnud, kus Vari kasutatakse ja MMil kasutatakse seega peab ikkagi harjutama ja fifa reegite järgi. Teiseks see on Jalgpalli MM maailma suurim rikkaim populaarseim spordivõistlus ja sinna sa ei lähe ühe mängu harjutamise pealt?

    Kommentaar




      Ma tean, et see kohtunik tegi nö. õiged otsused, aga minu arust see nii ebaõiglane, et stephensi reaktsioon on punane ja kui kolasinac tõmblema jookseb siis ei saa isegi kollast.

      Vähemalt ElNeny punane oli aus.

      Kommentaar


        Wilshere on täielik nali ju. Ebaõnnestunud jalgpallur
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          Algselt postitas $$$ Vaata postitust
          https://flixtc.com/w/D3VJAEJ

          Ma tean, et see kohtunik tegi nö. õiged otsused, aga minu arust see nii ebaõiglane, et stephensi reaktsioon on punane ja kui kolasinac tõmblema jookseb siis ei saa isegi kollast.

          Vähemalt ElNeny punane oli aus.
          Wilshere võinuks minu arust ka punase saada. Suht räige kinnihoidmine ja see viimane liigutus ka kena just polnud millega särk ka järgi vastasel andis. Kolasinacile kollast küsida on küll tiba küsimärk. Läks tõukas vastase minema Wilshere juurest kuna too pani just Jaagu pikali. Oleks ta siis jõuga sisse läinud aga no täitsa pehmolt. Elneny punane oli küll minu arust kollase koht, ka meie vastu samamoodi tõmblemas käidud ja alati kollase saanud.

          Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
          Wilshere on täielik nali ju. Ebaõnnestunud jalgpallur
          Eks ta ole, sellepärast ta kõrgliigas mängibki. Sellise hea päeva Hendersoni mõõdu andis täna taaskord kahjuks välja jah.

          Kommentaar


            Algselt postitas Katk Vaata postitust
            Eks ta ole, sellepärast ta kõrgliigas mängibki. Sellise hea päeva Hendersoni mõõdu andis täna taaskord kahjuks välja jah.
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Ma arvan, et kohtunik nägi Stephensil löögiliigutust, seepärast andis punase. Elneny punane on kummaline.

              Kommentaar


                Kollane kaart kinnihoidmise eest - nõus.
                Punane kaart vägivaldse käitumise eest - nõus.
                Viimase punasega ei ole nõus. Ei olnud vägivaldsust, üleliigset jõudu, vms. Lihtsalt emotsioonid veel keesid ja need oleks võinud kollasega maha rahustada.

                Aga Inglise kohtunike lati jooksis eile maha Atkinson. Youngi tald Agüero vastu oli rõlge.

                Kommentaar


                  Karistusalas sõidetakse tald ees julmalt sisse ja sellele ei järgne isegi mitte vilet? Jep Atkinson näitas taaskord taset.

                  Kommentaar


                    Järjekordne näide kui aus on inglise kohtunik ja kogu see paneel. Erikseni värav rööviti ja anti Kanele.
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                      Järjekordne näide kui aus on inglise kohtunik ja kogu see paneel. Erikseni värav rööviti ja anti Kanele.
                      Milline värav? Liikuvat pilti?
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        Kommentaar


                          Võiks juba Real Madridi ära minna. Küps kraam.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Kui ma õigesti aru sain, toimus see veel Kane enda algatusel, eriline kloun ikka. Shearer on kinnisidee ikka, nõnda jõuab Reali 32 aastaselt
                            "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

                            Kommentaar


                              Kes Oliveri aadressi teab? Saadaks ühe pommi talle, mis kuradi punane, täielik idikas.

                              Kommentaar


                                Oskavad kõik ilusa ära rikkuda, mõttetud kohtunikud ikka siin. Soft pennu või mitte, keda see kotib, aga ole mees ja saa aru mis platsil toimub ja tunded keevad üle, viska talle kollane ja kõik on normis. Debiilik.
                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X