320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Itaalias ja teistes kohtunikega liigades näidatakse suht hästi miks sulg on ja jooned tõmmatakse õigest kohast. Premis, vähemalt mis vaatajatele jõuab on see, et mingi lambi vend mängib joontega niikaua kuni sobiv tulemus tuleb, vähemalt minu telepildis oli esialgne mõõtmkne kaenlaaugust mitte sulg, pärast mõõtis uuesti, et sulg leida.

    Tinfoil hat, aga enam kui kindel, et kui on napp olukord, siis on suunaks antud see, et tekitage selline olukord, et joonekohtunikul oli õigus
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      Kas keegi teab mis on praegune käepalli reegel?
      Küsin, sest Dele Alli käsi minu arust küll loomulikus asendis polnud.

      Kommentaar


        Algselt postitas $$$ Vaata postitust
        kas keegi teab mis on praegune käepalli reegel?
        Küsin, sest dele alli käsi minu arust küll loomulikus asendis polnud.
        ahahahahhah var for the win, see on ju next level juba :,ddddddddd
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
          ahahahahhah var for the win, see on ju next level juba :,ddddddddd
          Ründaja viga oli, aga seda ka ei vilistatud ära.

          Kommentaar


            Miks ei lähe kohtunik sellises olukorras asja ekraanilt ise üle vaatama, nagu mujal liigades toimub? Need ekraanid peaks staadionitel täiesti olemas olema. Lõppotsus tehniliselt võttes võis ka õige olla, aga kohtuniku tegutsemine selleni jõudmisel oli ikka täiesti arusaamatu ning segadust tekitav.

            Mingi debiilne jalgratta leiutamine käib Inglismaal selle VAR-i osas. Tundub, et uhkus ei lubanud tunnistada, et jäädi rongist natuke maha ning võtta mujal juba enam-vähem normaalselt töötav süsteem sellisel kujul ka üle.

            Kommentaar


              Algselt postitas diver Vaata postitust
              Miks ei lähe kohtunik sellises olukorras asja ekraanilt ise üle vaatama, nagu mujal liigades toimub? Need ekraanid peaks staadionitel täiesti olemas olema. Lõppotsus tehniliselt võttes võis ka õige olla, aga kohtuniku tegutsemine selleni jõudmisel oli ikka täiesti arusaamatu ning segadust tekitav.

              Mingi debiilne jalgratta leiutamine käib Inglismaal selle VAR-i osas. Tundub, et uhkus ei lubanud tunnistada, et jäädi rongist natuke maha ning võtta mujal juba enam-vähem normaalselt töötav süsteem sellisel kujul ka üle.
              VARi enda reeglites on kirjas, et ekraani juurde pole mõtet minna. Mitu korda itaalias/saksamaal/mujal läheb peakohtunik ekraani juurde? See on täiesti mõttetu, kui otsus on clear and obvious peaks peakohtunik lihtsalt VARi sõna kullana võtma. See on nüüd viimane asi mille üle nuriseda. Minu arvates on see ekraan seal täiesti debiilne.
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                VARi enda reeglites on kirjas, et ekraani juurde pole mõtet minna. Mitu korda itaalias/saksamaal/mujal läheb peakohtunik ekraani juurde? See on täiesti mõttetu, kui otsus on clear and obvious peaks peakohtunik lihtsalt VARi sõna kullana võtma. See on nüüd viimane asi mille üle nuriseda. Minu arvates on see ekraan seal täiesti debiilne.
                Sa ikkagi eksid siin selles osas, et VAR saab ainult siis sekkuda, kui kohtunik on ilmselge vea teinud. Suluseis on ses osas mõõdetav, see olukord tundus mulle ka penalti, aga samas ei saa VAR seda kuidagi üle ruulida.

                Kommentaar


                  Kuulge, isegi kuskil külaliiga mängudes lähevad kohtunikud teleekraanilt kordust vaatama, aga Premmis ei saa/tohi.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Sa ikkagi eksid siin selles osas, et VAR saab ainult siis sekkuda, kui kohtunik on ilmselge vea teinud. Suluseis on ses osas mõõdetav, see olukord tundus mulle ka penalti, aga samas ei saa VAR seda kuidagi üle ruulida.
                    Ma ju ütlesingi, et VARi peab kuulama kui olukord on clear and obvious? Kui kohtunik ei eksi, siis pole seal midagi ümber lükatagi.

                    Kus need premi asjatundjad kohtunikud nüüd on, kas keegi seletaks miks son punase sai? Tald ees jalgadesse libistamine pole ju punane vaid kollane teie arvates?
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                      Ma ju ütlesingi, et VARi peab kuulama kui olukord on clear and obvious? Kui kohtunik ei eksi, siis pole seal midagi ümber lükatagi.

                      Kus need premi asjatundjad kohtunikud nüüd on, kas keegi seletaks miks son punase sai? Tald ees jalgadesse libistamine pole ju punane vaid kollane teie arvates?
                      Kohtuniku algne reaktsioon oligi kollane ju. Kuid ilmselt peale Gomese jala nägemist muutis punaseks. VAR-i ülesanne oleks pidanud olema selle muutmine, aga miskipärast ei reageeritud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                        Ma ju ütlesingi, et VARi peab kuulama kui olukord on clear and obvious? Kui kohtunik ei eksi, siis pole seal midagi ümber lükatagi.

                        Kus need premi asjatundjad kohtunikud nüüd on, kas keegi seletaks miks son punase sai? Tald ees jalgadesse libistamine pole ju punane vaid kollane teie arvates?
                        Käisin vetsus ses olukorras ja pärast enam kordust ei näidatud

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Käisin vetsus ses olukorras ja pärast enam kordust ei näidatud
                          Avamine omal vastutusel. NSFW

                          Kommentaar


                            See Liverpooli mängu VAR oli küll šokeeriv. Ox lõi kastis peale 75' (ilmselt oleks läinud löök raami), kuid Engels blokeerib löögi käega. Kusjuures tundub küll, et tahtlik käega mäng, sest pole loomulik asend ja käsi liigub palli suunas. Aga ei midagi, isegi ei vaadata uuesti üle VAR-iga.

                            Siis see Firmino olukord...jah, silm võib eksida, aga tundub isegi silma järgi, et Mingsi põlv on selgelt eespool. Aga seda on juba välja toodud ka, et alati on teatud margin of error, see mõõtmine kindlasti ei saa juba puht matemaatiliselt olla 100% täpne. Lihtne näide: kui maanteel sõidad 90 alas 93-ga, siis trahvi ei saa, sest kaamera mõõtemääramatus on +/- 4 km/h. Kui aga sõidad 97-ga, siis saad trahvi mitte 7-ga ületamise eest, vaid 3-ga ületamise eest (97-90-4), sest jällegi - mõõtmine pole täiesti täpne. Sama asi VAR-iga: kui täpselt määratakse ajahetk, mil sooritatakse sööt "suluseisus" olevale mängijale? Kui täpsed ja kui sirged on need tõmmatavad jooned? Mille järgi (mis piksel millisel kehaosal) joon tõmmatakse? Kipun arvama, et see tehnoloogia pole hetkel kaugeltki millimeetri täpsusega ja seni, kuni pole tõestatud, et jah, VAR on piisavalt täpne selliste suluseisude määramiseks, pole tegemist suluseisuga ja see värav võeti ebaõiglaselt ära. Rääkimata kogu situatsiooni (ja VAR-iga kaasneva pika mänguseisaku) absurdsusest.

                            Veel üks asi. Algul tõmmati need jooned ekraanil umbes nii, nagu on sellel pildil tehtud:



                            Kust siis see sulg ikkagi välja võluti ja miks hiljem tõmmati jooned teistmoodi? Kas taheti näidata iga hinna eest, et "näe, joonekohtunikul oli õigus"? Ma püüan alati läheneda asjadele kaine mõistusega ja mitte uskuda igasugu vandenõusid (ei osanud paremat sõna selle kohta hetkel tuua), aga see on küll skandaalne...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas zelee Vaata postitust
                              Kohtuniku algne reaktsioon oligi kollane ju. Kuid ilmselt peale Gomese jala nägemist muutis punaseks. VAR-i ülesanne oleks pidanud olema selle muutmine, aga miskipärast ei reageeritud.
                              Kohtunik muutis ju kaardi punaseks ja seega polnud VAR-i sekkumist vaja. Siin on arusaam nagu VAR oleks teine kohtunik aga nagu Kristo Tohver ütles siis VAR ei ole kohtunik ja loetles ka VAR-i ülesanded üles. Kes pole veel kuulanud siis soovitan kuulata.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas onoz9 Vaata postitust
                                Ma püüan alati läheneda asjadele kaine mõistusega ja mitte uskuda igasugu vandenõusid (ei osanud paremat sõna selle kohta hetkel tuua), aga see on küll skandaalne...
                                Eks nad ise on ka paanikas selle asja pärast ja küllap otsivad mingit lahendust. Millalgi pidi otsustatama, kas mitte ikkagi saata väljakukohtunik neid asju üle vaatama. Seni on see vist seisnud liiga pika mänguviivituse taga. Aga sain aru, et eileõhtuses mängus ei suutnud ka VAR ise minuteid otsustada ja mäng ikkagi seisis.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X