320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leicester City FC

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

  Okei, vaatasin mängu ära. Mis põhjusel nii kaua mängida üldse lasti? 5 minutit anti juurde ja 2:2 väravaga sai see täis ju?

  Kommentaar


   Appi mis see oli?

   Kommentaar


    Conference League's püssid igatahes pauguvad: 4-1 win
    If need be, even our keeper scores!

    Kommentaar


     Leicester City ei suuda isegi omadega pasas Evertoni alistada. Üldse see hooaeg Leicesteril suur pettumus minuarust, parajalt lati alt läbi. Rodgersi tool vist ei kõigu, sest et varem on ju olnud tore ja hetkel konverentsiliigas veel kõik on mängitav. Sealt tulekski tulemus ära tuua v vähemalt finaali jõuda, saaks hooaja ikkagi positiivsel noodil lõpetada nii? Roma on aga päris ebameeldiv vastane neile ja kõige lemmik Mourinho ka veel Rodgersile 'vaimseid' lisapingeid tekitamas. Neid mänge isegi vaataks (kui aega üle jääb).
     If need be, even our keeper scores!

     Kommentaar


      TOP3 kõige rohkem punkte eduseisust ära antud.
      TOP1 väravaid standarditest. See on täiesti müstiline pask.
      Vardy on pool hooaega katki (ja juba 35).
      Evans ja Fofana suurema osa hooajast katki.
      Meeskond võrreldes teiste "tavalistega" üsna sügav, mistap saadakse esikümme kätte, kuid kui esimest kaht punkti katta ei suudeta, siis kõrgemale ei saa.

      Viimased mängud ongi juba sellised "kuule, Euroopa on võidetav"-loosungiga. Newcastle'i vastu tehti kaheksa vahetust, mh. terve kaitseliini vahetus. Eile oli kuuldavasti mäng kontrolli all, aga Richarlison suutis viimasel hetkel pmst ära kopsata. Veidi murettekitav on Tielemansi (väsimusest?) kehvem hooaeg, Ndidi pole ka väga hea olnud, aga ilmselt on Evansi puudumisega veidi sama juhtum, mis eelmine aasta Van Dijki puudumisega Poolil ehk siis kaitses on asi nii palju (Amartey põhis?!) logisevam, et eelmisel aastal rünnata saanud djüüdid, peavad nüüd rohkem kaitsma ja see imeb vilinal. Ja kui Pool saab Sotonist normaalseid mehi, siis Lester sai Sotonist kaks full-on käpardit (Vestergaard näiteks, tule taevas appi).

      Ilmselt sel suvel lahkuvad Tillu ja Maddison või Barnes. Vardy või Evans panevad üldse pinsile ära ja läheb re-build käiku.

      Aga! See, et 10. kohal oleva lesteri kohta öeldakse, et pettumust valmistav hooaeg, näitab, kui kaugele on viimaste aastatega tuldud.

      Kommentaar

      Working...
      X