320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leicester City FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    Never heard of them chicks, pilte ei ole vä?
    traaa, mul oli ilusti 2016 postitust. gOOgle, motherfucker, do you speak it?!





    Et siis, see Leicester City...
    ★★★★★★

    Kommentaar


      Tänast mängu vaadates, võlu on lihtsates asjades - täpsed ja tervad söödud, tsenderdused, tõsted, taklamised...mitte liigne ülemõtlemine ees ja õigel ajal gaasi vajutamine. See kõik on olemas ja paistab et sellega lõpetab ka väga kõrgel sel aastal.

      Kommentaar


        Kommentaar


          Võites Arsenali, oleks vahe nendega 8p. See oleks juba väga raske vahe, mida tagasi teha. Vastupidisel juhul võib mööda astumine kergelt tulla. Mõistagi oldaks viigiga väga rahul.
          Ütleks, et siiani kõige tähtsam mäng Leicesteri jaoks liigas. Kui ka sellised panused jalga värisema ei pane, ollaksegi tiitli väärilised.

          Kommentaar


            Kui on üks mees, kelle vastu ei tahaks üks-ühele (või veel hullem, rohkem kui ühele), siis päris kindlasti oleks see Kante. Hull vend ikka, igalt poolt käib ja korjab need pallid ära. Palliga samuti äärmiselt ohtlik.

            Kommentaar


              Tra mul pole fäntasis ühtegi Lesteri mängijat

              Kommentaar


                Mis kohaga sa mõelnud oled!!!
                IMELINE!
                Vardy ülimalt meisterlikult võttis pendla välja, kui Monreal välja sirutas.
                Arsenal rsk lõhub mehi ka veel..

                Kommentaar


                  Schmeicheli väljatulek oli nii munadega otsus, et müts maha.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                    Kui on üks mees, kelle vastu ei tahaks üks-ühele (või veel hullem, rohkem kui ühele), siis päris kindlasti oleks see Kante. Hull vend ikka, igalt poolt käib ja korjab need pallid ära. Palliga samuti äärmiselt ohtlik.
                    JUST!

                    Kante oli täielik kunn esimesel poolajal. Mul jäi mitu korda suu lahti tema tegutsemist vaadates. Täiesti filigraansed taklamised, kiire palli liigutamine, õiged otsused... lihtsalt suurepärane.

                    Arvestades tema esituste olulisust ka, ma ütleks, et Premier League player of the year.

                    Kommentaar


                      Kaks üsna võrdset meeskonda paistavad siin olevat. Kanté muidugi üleplatsimees. Palli sellelt mehelt ära võtta on äärmiselt keeruline, samas ise võtab enam-vähem igaühelt neid ära. Sellist meest oleks Reali vaja aga noh, keegi teda platsile ju ei paneks. Lisaks on ta liiga must Reali jaoks nagunii.

                      Inglise jalgpalli tihti ei jälgi, aga Hispaanias oleks Ramsey päris kindlasti duši alla saadetud. Ka see Koscielny Kantele tehtud viga vahetult enne penaltit nägi väga rõve välja esmapilgul. Aga noh, Vardy'l oli veel üks väga hea võimalus. Teistest meestest paistsid minule vähemalt silma Schmeichel, Morgan ja Fuchs. Okazaki tundub samas suhteliselt mõttetu mees seal olevat. Palliga ei suuda mitte midagi.

                      Kommentaar


                        kante.jpg

                        Loom.
                        Corner taken quickly...

                        Kommentaar


                          Oi Simpson. Pakun, et Albrighton läheb paremale sest De Laet laenul.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                            Oi Simpson. Pakun, et Albrighton läheb paremale sest De Laet laenul.
                            Nojah, keegi peab ju ometi sama loll kui Monreal olema. Ma võtaks selle Okazaki sealt eest ära, nagunii mängis Leicester siiani kümne mehega.

                            Edit: Mahrez veidi nähtamatu on olnud aga vähemalt suudab palli ja kiirusega midagi teha. Okazaki on täis kaigas ju.. arusaamatu vahetus minu jaoks.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                              Nojah, keegi peab ju ometi sama loll kui Monreal olema. Ma võtaks selle Okazaki sealt eest ära, nagunii mängis Leicester siiani kümne mehega.

                              Edit: Mahrez veidi nähtamatu on olnud aga vähemalt suudab palli ja kiirusega midagi teha. Okazaki on täis kaigas ju.. arusaamatu vahetus minu jaoks.
                              Jälle peab nõustuma, Okazaki oli täna väääga nutune täna. Kehv decision making, üsna nähtamatu, puude vedas alt.

                              Võib olla jäeti ta väljakule töövõime pärast - vähemuses mängides on vaja selliseid loomi, kes suudavad vastast survestada ja tagasi töötada.

                              EDIT - ja minut hiljem Okazaki väja ja Gray sisse .

                              Kommentaar


                                Gray oleks võinud vähe paremini tegutseda aga noh, päris hea lahendus Žiruult. Õnnestuks nüüd kuidagi mängu lõpuni vastu pidada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X