320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leicester City FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      Jälle täiesti närvisööja. Mahrez lõi ära ja siis tõmbas Ranieri jõud tagasi. Mind üllatas, et vahetusi varem ei tehtud. Okazaki oli alates 55. minutist täiesti tühi. Albrihgton samamoodi, aga tema jäi lõpuni sisse. Lõpus olid latid, napid möödalöögid, Sako laamendas, aga püsis. Niimoodi tullakse meistriks!

      Kommentaar


        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
          Ah, ära trolli.

          Kommentaar


            Lihtsalt hoian teid jinximast
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
              Lihtsalt hoian teid jinximast
              Ok, see on andestatav.

              Kommentaar


                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                Lihtsalt hoian teid jinximast
                M**n. Kui Liverpool oli esimene, käisid sa üle päeva tiitli puhul õnne soovimas.
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                  M**n. Kui Liverpool oli esimene, käisid sa üle päeva tiitli puhul õnne soovimas.
                  No see on hoopis teine asi. Kui Lester oleks Mester, siis sellest räägiksime enda lapselastelegi...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    No see on hoopis teine asi. Kui Lester oleks Mester, siis sellest räägiksime enda lapselastelegi...
                    Sama oleks kehtinud ka toonase 'pooli kohta. Mul muidu hea meel, et ta ei käi siin sitta pritsimas. Äkki tuleb ära tiitel
                    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                      Sama oleks kehtinud ka toonase 'pooli kohta. Mul muidu hea meel, et ta ei käi siin sitta pritsimas. Äkki tuleb ära tiitel
                      Peab tulema, raisk, peab tulema.

                      Kommentaar


                        Ma vajusin pärast tänase mängu kommenteerimist peadpidi lauale, selline pinge oli. Neetud, kommentaator peaks olema neutraalne, my pepp.

                        Kommentaar





                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Ma vajusin pärast tänase mängu kommenteerimist peadpidi lauale, selline pinge oli. Neetud, kommentaator peaks olema neutraalne, my pepp.
                          andestatav
                          ★★★★★★

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust




                            andestatav

                            Ja mulle muidu CP meeldib. Bolasie on loom, aga täna oli selline "lööge ta vähemalt tänaseks katki"-tunne.

                            Kommentaar


                              See on nii armas kui emotsionaalselt ära sa oled ennast investeerinud sellesse
                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                                See on nii armas kui emotsionaalselt ära sa oled ennast investeerinud sellesse
                                No kui Cl-s laamendavad kolm klubi, Inglismaal maksab raha ja kõikjal mujal ka, siis on korraga võimalus, et jalgpall on jälle mäng, kus on kõik võimalik. See on midagi pöörast. Ma olen mingi viimased kuus aastat jalkat emotsionaalselt tuimalt vaadanud, ei ole kellegi poolt olla ega midagi toredat. Raha maksab, aga nüüd on korraga midagi sellist juhtumas. Ja omavahel öeldes, et kõikide suurte vahel olen ma enamjaolt ikka Arsenali poolt olnud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X