320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leicester City FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    No kui Cl-s laamendavad kolm klubi, Inglismaal maksab raha ja kõikjal mujal ka, siis on korraga võimalus, et jalgpall on jälle mäng, kus on kõik võimalik. See on midagi pöörast. Ma olen mingi viimased kuus aastat jalkat emotsionaalselt tuimalt vaadanud, ei ole kellegi poolt olla ega midagi toredat. Raha maksab, aga nüüd on korraga midagi sellist juhtumas. Ja omavahel öeldes, et kõikide suurte vahel olen ma enamjaolt ikka Arsenali poolt olnud.
    Oleneb kontekstist. Leicester näiteks väänas suvel Kante Marseille haardest, kui Caen ja OM olid juba eelmise aasta jaanuaris suuliselt kokku leppinud, et värske Prantsusmaa koondislane liigub kahe hooaja vahel 5 miljoni eest Marseille`sse, aga siis tuli Leicester ja lajatas üle kahe korra suurema summa lauda, ning kuna OM seda summat matchida ei suutnud ja Caen väiksemaga enam nõus ei olnud, tuli käed mängijast puhtaks pesta, kuigi Kante ise eelistas Marseille`d.
    Premier League side Leicester City have reached an €11m agreement with SC Caen over the possible transfer of central midfielder Ngolo Kanté.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mask Vaata postitust
      Oleneb kontekstist. Leicester näiteks väänas suvel Kante Marseille haardest, kui Caen ja OM olid juba eelmise aasta jaanuaris suuliselt kokku leppinud, et värske Prantsusmaa koondislane liigub kahe hooaja vahel 5 miljoni eest Marseille`sse, aga siis tuli Leicester ja lajatas üle kahe korra suurema summa lauda, ning kuna OM seda summat matchida ei suutnud ja Caen väiksemaga enam nõus ei olnud, tuli käed mängijast puhtaks pesta, kuigi Kante ise eelistas Marseille`d.
      http://www.getfootballnewsfrance.com...r-ngolo-kante/
      Sellega oli veel see konks ka, et Ranieri ei tahtnud Kante't. Aga skaut ütles, et sa pead, sa lihtsalt pead. Pärast mõnda mängu ütles Ranieri, et ärge mind kuulake.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Sellega oli veel see konks ka, et Ranieri ei tahtnud Kante't. Aga skaut ütles, et sa pead, sa lihtsalt pead. Pärast mõnda mängu ütles Ranieri, et ärge mind kuulake.
        Lassana Diarra tasuta saamine pisut leevendas seda pettumust, et Leicester Kante diili ära käkkis, aga kui nüüd aus olla, siis jätkuvalt teeb haiget. 11 miljonit Prantsusmaa mõistes oli sel hetkel ikkagi üle maksmine mängija eest, kel oli eelnevalt vaid hooaeg kõrgliigavutti turjal. Aga inglased said seda üle maksmist lubada. Ses mõttes olen ma Leicesteri võimaliku tiitlivõidu suhtes kahe vahel. Kui võidavad, good for them aga kui mitte, siis poleks ka väga kurb.

        Kommentaar


          Aga 11 milli eest saadi ju täitsa okei mängumees. Pole ju eriti ülemaksmine?
          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

          Kommentaar


            Inglise klubide rahalisedvõimalused muu Euroopaga võrreldes on muidugi kordades suuremad, aga oma kodusaarel on Leicesteri võimalused kõrgliiga tasemel ju ikka tagasihoidlikud ja selles kontekstis oleks nende meistritiitel üsna ime.(hetkel mitte enam nii väga).
            Last edited by Delfino; 19.03.16, 23:00. Põhjus: E

            Kommentaar


              Algselt postitas Mask Vaata postitust
              Lassana Diarra tasuta saamine pisut leevendas seda pettumust, et Leicester Kante diili ära käkkis, aga kui nüüd aus olla, siis jätkuvalt teeb haiget. 11 miljonit Prantsusmaa mõistes oli sel hetkel ikkagi üle maksmine mängija eest, kel oli eelnevalt vaid hooaeg kõrgliigavutti turjal. Aga inglased said seda üle maksmist lubada. Ses mõttes olen ma Leicesteri võimaliku tiitlivõidu suhtes kahe vahel. Kui võidavad, good for them aga kui mitte, siis poleks ka väga kurb.
              See on kõige lamedam põhjus üldse.

              Kommentaar


                Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                Aga 11 milli eest saadi ju täitsa okei mängumees. Pole ju eriti ülemaksmine?
                Tol hetkel ikkagi oli. Eriti Prantsusmaa liiga mõistes. Lyon oli ka Kante'st huvitatud aga ka nemad polnud valmis sellist summat välja käima. Prantsusmaal sisuliselt suudavadki käputäis klubisi 11 milli mängijate eest välja käia: PSG, Monaco ja kes iganes sel hetkel CL-is mängivad.

                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                See on kõige lamedam põhjus üldse.
                No Sa väitsid, kui hea ja üllas rahatu väiketiim Leicester on. Ma tõin väikse vastunäite. Inglismaa mõistes võibolla tõesti. Muu maailmaga, pigem mitte. Muide Amarteyga oli sarnane lugu nagu Kante`ga.

                Lisaks on minu sümpaatia Inglismaal alati Arsenalile kuulunud. Ainukene asi, mis mind nende puhul sisuliselt häirib, on noorte rotti panemine teiste klubide akadeemiatest. Möödunudki suvel näiteks Jeff Adelaide ja Yassin Fortune rahalistes raskustes olevast Lens`ist.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  See on kõige lamedam põhjus üldse.
                  Noh, ma vaataks Maski avatari. Ehk siis samamoodi emotsionaalselt pinnalt.

                  Mis rahasse puutub, siis pealt kümnekonna miljoniga liigutatakse Inglismaal veel üpris suvalisi kaikaid nagu Wickham, Townsend, Shelvey või Naismith, kes on enamvähem tublid mängumehed, aga kellest meeskonna vedajat ei saa küll iialgi. Kante oli niimoodi võttes veel üsna odav ost, mitte rahapakiga pähe löömine. Ses suhtes võib ju Inglismaa jalgpalli vastu rusikas taskus ringi käia, kun asi on seal pandud ropult raha tegema ja keegi teine sellele vastu ei saa (okei, hiinlased saavad), aga eraldi Leicesteri suhtes mingit pahameelt tunda on küll liiast. Vb see Kante ei ole nüüd siinkohal parim näide, sest ta oli vähemasti oma liigas tipp ka eelmisel hooajal, kuid üldjoontes on kogu sats ikkagi kokku korjatud seppadest, keda keegi teine eriti ei tahtnud (Huth, Fuchs, Mahrez. aga teisalt näiteks Inler kui ühtlasi hea näide, et vahel on paratamatult ka perse mullas hoopis. ja Kramaric meenub veel niisugustest). Või ei viitsitud/ei olnud aega suures klubis oodata, kuni küpsevad (Drinkwater, Albrighton, Simpson, mini-Pets).

                  Või siis leiti kopika eest just nimelt mehed nagu Kante, Ulloa või Okazaki, mis on pigem näide heast skautingust. Selles äris on niikuinii alati keegi, kellele natuke "liiga tehakse", paratamatus. Muide ma Kante kohta igalt poolt loen summast 7 kuni 9 miljoni euro ringis, et 11 või "kaks korda suuremat" see viiega võrreldes ei anna nüüd välja küll kuidagi ükskõik mis ühikutes.

                  e: ma nüüd ei taha OMi kallal norida üldsegi, aga lihtsalt kuna läks jutuks, siis mis Marseille'l on kõik oma akadeemia mehed või? ja on kogu aeg olnud, väiksematelt pole kedagi üles ostnud? nii see käibki ju.

                  e2: Prantsusmaa ongi klubide tugevuse osas väiksem jalgpalliriik kui Inglismaa või Hispaania või Saksamaa praegu ju. ja mis selle Amarteyga oli siis? ma leian lugusid, et Marseille pakkus €6M ja Leicester maksis lõpuks £5M, mis on suures plaanis enamvähem sama summa ju. all business. ja äkki tüüp hoopis ise tahtis ka Inglismaa liiga liidritega ühineda, mitte Prantsusmaa 11. klubiga?

                  e3 ka: Marseille on transfermarkti andmetel toonud sel hooajal umbes €20M eest ja Leicester €50M eest. eelmisel hooajal vastavalt €20M ja €23M eest. ei ole mõtet presenteerida neid kui mitmetes kordades erineva finantsvõimekusega klubisid, sest nad lihtsalt ei ole seda. veel kord, et ma ei nori siinkohal üldse Marseille kallal, lihtsalt võrdluseks.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Kui neil oli kasvõi suuline (ja avalik, s.t LC teadis) kokkulepe tehingu osas olemas, siis Leicesteri lüke oli Rein Kilgilik. Lihtsustatult - nii ei tehta.
                    Asi pole numbrites.

                    Omaette teema muidugi on erinevate osapoolte renomee. Seda ma ei tea.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mask Vaata postitust
                      Lisaks on minu sümpaatia Inglismaal alati Arsenalile kuulunud. Ainukene asi, mis mind nende puhul sisuliselt häirib, on noorte rotti panemine teiste klubide akadeemiatest. Möödunudki suvel näiteks Jeff Adelaide ja Yassin Fortune rahalistes raskustes olevast Lens`ist.
                      Hmm.

                      Arsenal's promise to pay €4m for striker Yassin Fortune (16) and midfielder Reine Adelaide (17) could save Lens from bankruptcy (L'Equipe)
                      Ei saa just süüdistada noorte mängijate minemameelitamises kui tehing on mõlema osapoole huvides? Lens ei olnud ju kohustatud müüma lepinguall olevaid mängjaid või tead sa midagi rohkemat sellest taustast? Ideeliselt ma saan aru mida sa mõtled sellisest poachimisest nagu toimub Hispaania akadeemiatest, kui lihtsalt seaduste tõttu on võimalik meelitada omale mängjaid sisuliselt tasuta. See võiks küll paremini reguleeritud olla, et mänguväljak oleks kõigi jaoks võrdne.
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                        Kui neil oli kasvõi suuline (ja avalik, s.t LC teadis) kokkulepe tehingu osas olemas, siis Leicesteri lüke oli Rein Kilgilik. Lihtsustatult - nii ei tehta.
                        Asi pole numbrites.

                        Omaette teema muidugi on erinevate osapoolte renomee. Seda ma ei tea.
                        Mis ei tehta - kõik vähegi raha omavad klubid teevad nii kui on vajadust ja võimalust. Pole ka Liverpool ja Arsenal sellest patust puhtad kindlasti. Ilus see muidugi pole aga äri on äri. Ja noh Arsenali fännina muidugi - neid kordi kui mõni suurem on meie tehingutele koti pähe tõmmanud jälle ei jõua kokkugi lugeda - eriti kui Wengeri I almost signed him hala kuulata igakord kui mõni suurem talent areenile astub
                        Kindlasti on ka Liverpoolil hulgim tehinguid nii perse keeratud. Kogu mu jutu point küll oli, et ei saa Leicesterile ette heita, et käitusid nii nagu kõik ülejäänud jalgpallimaalimas tegelikult.

                        Kommentaar


                          Silmapaistva kaitsva pooliku kohta 31 mänguga kolm kollast näitab lihtsalt Kante taset. Samas tuli suvel veel Prantsusmaalt üks kaitsev poolik, kes on jäänud suurema tähelepanuta. Ta on kogunud kuus kollast, kuid samas on tema statistilised näitajad pigem paremad
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                            Silmapaistva kaitsva pooliku kohta 31 mänguga kolm kollast näitab lihtsalt Kante taset. Samas tuli suvel veel Prantsusmaalt üks kaitsev poolik, kes on jäänud suurema tähelepanuta. Ta on kogunud kuus kollast, kuid samas on tema statistilised näitajad pigem paremad
                            Arvestades, kui kehv Aston Villa meeskondlikult on, siis polegi eriti ime, et vähegi pädevam kaitsev poolik selliseid numbreid kokku ajab. Aga Gueye individuaalne panus jääb kindlasti Aston Villa üldise saamatuse varju.

                            Kommentaar


                              Ugh. Eks ma ise selle augu endale kaevasin aga eks üritan vastata. Palun siis näkku mitte lüüa ja pikka viha pidada.

                              Kust alustada? Esmalt mainin, et Marseille`d ei tasu kohe kindlasti mõõdupuuna või musternäitena võtta, sest selles klubis on minevikus ja ka viimastel aastatel nii palju asju valesti tehtud, et sellest võiks eraldi raamatu kirjutada. Aga kunagi sai sellele kuradile näpp antud. Tuleb toetada, no matter what.

                              Algselt postitas Vincent
                              Noh, ma vaataks Maski avatari. Ehk siis samamoodi emotsionaalselt pinnalt.
                              Just nii.

                              Algselt postitas Vincent
                              e: ma nüüd ei taha OMi kallal norida üldsegi, aga lihtsalt kuna läks jutuks, siis mis Marseille'l on kõik oma akadeemia mehed või? ja on kogu aeg olnud, väiksematelt pole kedagi üles ostnud? nii see käibki ju.
                              Kindlasti on ka Marseille mujalt (Prantsusmaalt) noormängijaid akadeemiasse toodud aga seda ei ole tehta nii mastaapselt ja viisil nagu mitmed Inglismaa suured seda teevad (marv3llouse seletas paremini, mida silmas pidasin), kus pool nende akadeemiatest on võõraste sulgedega ehitud.

                              Algselt postitas Vincent
                              e2: Prantsusmaa ongi klubide tugevuse osas väiksem jalgpalliriik kui Inglismaa või Hispaania või Saksamaa praegu ju. ja mis selle Amarteyga oli siis? ma leian lugusid, et Marseille pakkus €6M ja Leicester maksis lõpuks £5M, mis on suures plaanis enamvähem sama summa ju. all business. ja äkki tüüp hoopis ise tahtis ka Inglismaa liiga liidritega ühineda, mitte Prantsusmaa 11. klubiga?
                              Nii palju, kui mina lugenud olen, pakkus Marseille taanlastele talvel Amartey eest €3m + mängija tagasi suveni Kopenhaagenisse laenule. Leicester ostis ta lõpuks 6,5-7 miljoni € eest. See saaga tegelikult sai alguse juba möödunud suvel.

                              Mis mind häirib osade Inglismaa klubide puhul, ongi see räige üle maksmine (üleminekutasud+palgad) ja üleminekuteturu solkimine. Eriti viimase aasta jooksul Prantsusmaa suunas. Sisuliselt kõik Marseille suviste targetite puhul (Kante, Gueye, Amartey, Amavi jne) olid inglased platsis ja pakkusid märgatavalt suuremaid summasi, kui klubid ise algselt küsisid. Ja see probleem polnud vaid Marseille`il vaid ka Lyonil, St. Etienne`il jt-l. Tuleva suve peale ei julgegi mõelda ausalt öeldes, sest vaadates, kui hästi ja kiirelt Payetid, Kanted, Martialid, Ayew'd jne on PL-i sulandunud, ja arvestades uusi telerahasi, siis küll tullakse jõulisemalt uuele ringile.

                              Algselt postitas Vincent
                              Muide ma Kante kohta igalt poolt loen summast 7 kuni 9 miljoni euro ringis, et 11 või "kaks korda suuremat" see viiega võrreldes ei anna nüüd välja küll kuidagi ükskõik mis ühikutes.
                              Ma ei tea muidugi, mis summa eest ta lõpuks liikus. Võimalik, et Leicester kauples Caen'ilt hinda alla pärast seda, kui Marseille nende algset pakkumist ei suutnud matchida ja pidid lõpuks taganema. Caen esialgu ootaski, et Marseille Leicesteri pakkumisega võrreldes sama pakuks, kuna mängija ise soovis OM-i liikuda. Algselt oli jutt igatahes 10-11 miljonist.

                              Algselt postitas Vincent
                              e3 ka: Marseille on transfermarkti andmetel toonud sel hooajal umbes €20M eest ja Leicester €50M eest. eelmisel hooajal vastavalt €20M ja €23M eest. ei ole mõtet presenteerida neid kui mitmetes kordades erinevafinantsvõimekusega klubisid, sest nad lihtsalt ei ole seda. veel kord, et ma ei nori siinkohal üldse Marseille kallal, lihtsalt võrdluseks.
                              Klubi finantsmusklit ei näita ju ainult see, kui palju eest mängijaid osteti vaid ka palgad, ja näiteks see, kui palju uute ostude tegemiseks eelnevalt müüdi. Marseille müüs möödunud suvel (talvel ei tehtud raha puudimuse tõttu sisuliselt midagi) mängijaid €53m eest, millest uute mängijate peale kulutati €18m (+kopikad peale), ja millest ülejäänud läksid võlgade katteks, kuna eelmistel hooaegadel on riskeeritud ja pisut üle oma võimete elatud, lootes CL-i saada. Suvel oldi ostude ja müükidega €35m-iga plussis. Leicesteri numbrid on samal ajal kogu hooaja peale: €47,5m ostud ja müükidest teeniti €9m. Ehk vastupidiselt €38,5m miinust. Et väike vahe ikka on juba selle näitega kahe klubi finantsvõimetes.

                              Hooaeg varem Leicester ju alles tõusis Championshipist ja Marseille ei olnud sellises finantsraskustes nagu nad möödunud suvel olid ja kus nad on ka hetkel. Vaata kasvõi sedapidi, et OM laenas oma ründekriisi leevendamiseks PL-is relegatsioonitsoonis paiknevalt Sunderlandilt nende pingipoisi Steven Fletcheri samas, kui Sunderland ostis Ligue 1 ühe edukama söödumeistri.

                              Palgalõhe näiteks on head näited igasugu Gouffranid ja Obertanid, kes selle asemel, et kodumaale naasta ja mänguaega teenida, istuvad pigem oma soolaste palkade peal, kuniks lepingud lihtsalt otsa saavad. Või teine näide on see, kuidas West Ham Payeti puhtalt palgaga suvel endale meelitas, kuigi Marseille teda müüa ei soovinud: http://www.mirror.co.uk/sport/footba...-payet-5945707

                              Ma muidugi ei tea, kui palju rohkem näiteks WHU ja Newcastle võrreldes Leicesteriga palkade peale magama paneb aga olen suht kindel, et Leicester võrreldes Marseille`ga kulutab ka palkade peale hetkwl tunduvalt rohkem.

                              Olen muide varem ka küsinud PL-i selle hooaja alateemas klubide hooaja eelarveid aga kahjuks pole vastust saanud ja pole ka ise paraku googeldades leidnud. Oleks tore Prantsusmaaga võrrelda, kui kellegil on andmeid pakkuda.

                              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                              Hmm.



                              Ei saa just süüdistada noorte mängijate minemameelitamises kui tehing on mõlema osapoole huvides? Lens ei olnud ju kohustatud müüma lepinguall olevaid mängjaid või tead sa midagi rohkemat sellest taustast? Ideeliselt ma saan aru mida sa mõtled sellisest poachimisest nagu toimub Hispaania akadeemiatest, kui lihtsalt seaduste tõttu on võimalik meelitada omale mängjaid sisuliselt tasuta. See võiks küll paremini reguleeritud olla, et mänguväljak oleks kõigi jaoks võrdne.
                              Ühelt poolt muidugi tore ja üllas tegu. Teisalt kasutati teise klubi finantsraskusi oma kasuks ja osteti üle kaks Lens`i noorteakadeemia andekamat tulevikutalenti, kes tulevikus ilmselt maksavad kordi ja kordi, kui mitte kümneid kordi rohkem. Ja olgem ausad, Lens ikkagi oli sundseisus. Muidugi ei ole Arsenal süüdi, et Lensi eelmine koos praeguse omanikuga klubi pankroti äärele viis aga fännide vaatevinklist jääb ikkagi selline mõru maik asjast suhu. Aga nagu varem mainisin, siis Arsenal on minu jaoks kõige sümbaatsem klubi Inglismaal. Sealt kuskilt 00-ndate algusest saati.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                                Silmapaistva kaitsva pooliku kohta 31 mänguga kolm kollast näitab lihtsalt Kante taset. Samas tuli suvel veel Prantsusmaalt üks kaitsev poolik, kes on jäänud suurema tähelepanuta. Ta on kogunud kuus kollast, kuid samas on tema statistilised näitajad pigem paremad
                                Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                                Arvestades, kui kehv Aston Villa meeskondlikult on, siis polegi eriti ime, et vähegi pädevam kaitsev poolik selliseid numbreid kokku ajab. Aga Gueye individuaalne panus jääb kindlasti Aston Villa üldise saamatuse varju.
                                Gueye on eelnevalt mitu hooaega ka Prantsusmaa liigas üks parimaid lõhkuvaid poolikuid olnud Lille`i eest. Täiesti võrreldavad statistilised näitajad Kantega ka eelmisest hooajast. Tollal lihtsalt mängis Gueye pisut paremas meeskonnas, kui Kante.






                                Gueye ju maksis suvel rohkemgi, kui Kante, kuna erinevalt Leicesteri mehest, oli praegune Villa mees mitu hooaega oma head taset kõrgliigas tõestanud. Lihtsalt valis pisut vale meeskonna, kellega liituda. Kuna teda on taas OM-iga seostama hakatud, siis vaikselt on siin loodetud, et ehk Inglismaa klubid arvavad sama, et ta näitajad on enamasti nii head, kuna ta lihtsalt Aston Villas mängib.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X