320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leicester City FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma jällegi kordan, seal ülal kus omadel asja nkn pole, gou lester! aga



    vardy on taskurassist
    ★★★★★★

    Kommentaar


      Algselt postitas malagar Vaata postitust
      Mis ei tehta - kõik vähegi raha omavad klubid teevad nii kui on vajadust ja võimalust. Pole ka Liverpool ja Arsenal sellest patust puhtad kindlasti. Ilus see muidugi pole aga äri on äri. Ja noh Arsenali fännina muidugi - neid kordi kui mõni suurem on meie tehingutele koti pähe tõmmanud jälle ei jõua kokkugi lugeda - eriti kui Wengeri I almost signed him hala kuulata igakord kui mõni suurem talent areenile astub
      Kindlasti on ka Liverpoolil hulgim tehinguid nii perse keeratud. Kogu mu jutu point küll oli, et ei saa Leicesterile ette heita, et käitusid nii nagu kõik ülejäänud jalgpallimaalimas tegelikult.
      Algselt postitas malagar Vaata postitust
      Mulle on Leicesterist sümpaatsed aind Schmeichel ja Ranieri. Viimasele oleks küll tiitlivõit lahe. Mahrezel on hea skill aga tundub üks vinguv ja simuleeriv perse muidu. Vardy on täielik tolgus ja muud on sellised premier league tavalised lõustad. Arsenal ilmselt ei võida, seega hoian Leicesterile pöialt kahel põhjusel - 1. parem nemad kui ükskõik kes muu sellisel juhul ja 2. Ranieri pärast oleks hea meel tõsiselt.
      Tolguse kohta üpris palju löönud, või mis?
      FC Flora

      Kommentaar


        MOTT. See "Leicesteris on ainult üksikud sümpaatsed mängijad", "Mahrez on vinguv ja simuleeriv perse", "Vardy on tolgus" jne jutud tulevad ainult Arsenali või Spursi fännidelt. Ja seda sellepärast, et need "tolgused" on maas vedelevat tiitlit ära napsamas.


        Kuidas saab Leocesteris üldse keegi ebasümpaatne olla?!?!?

        Kommentaar




          Isegi kui kedagi jätab mõni sats suhteliselt külmaks siis ikka on keegi ebasümpaatne või sümpaatne juhul kui su klubi on nendega kokkupuutunud varasemalt. Mõni tolgus on ja seda pmst igas klubis, ka Arsenalis

          Minu isiklikud ebasümpaatiad Lesteris on peamiselt kahe mehe vastu.
          Huth - alati tont olnud, Chelsea ja Stoke päevilt juba. Ainult ebaausate võtetega mängida oskab, pidev kinnihoidmine julmad vead you name it and he's done it + tuletage meelde see topeltstamp mängupäev Liverpooli/Suareze vastu. Täiesti sihilikult 2 korda ühes mängus.
          Vardy - julmalt õhku täis läinud sel hooajal (platsil oleks nagu suvaline oss Suur-Karja tänavalt laupäeva öösel kell 3.00) + ta facking dive'b või jookseb ise meeste sisse ja kukub siis ning loodab viga saada. Aga kuna ta on Inglane siis see on 'clever play' ning kohtunikud alatihti halastavad talle.

          Aga see ei tähenda seda, et nad ei võiks tiitlit võita enne Spursi

          Kommentaar


            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
            MOTT. See "Leicesteris on ainult üksikud sümpaatsed mängijad", "Mahrez on vinguv ja simuleeriv perse", "Vardy on tolgus" jne jutud tulevad ainult Arsenali või Spursi fännidelt. Ja seda sellepärast, et need "tolgused" on maas vedelevat tiitlit ära napsamas.


            Kuidas saab Leocesteris üldse keegi ebasümpaatne olla?!?!?
            ma ju ütlesin, et kui Arsenal ei võida siis ma hoian järgmiseks Leicesterile pöialt. Mahrezi ja Vardy vastane ebasümpaatia pärineb omavahelistest mängudest. Kibestumisega Arsenali sita hooaja peale pole siin miskist pistmist. Kusjuures Mahrezit tervitaks hea meelega Arsenalis - meil ongi liiga palju pehmosid ja mõni tõbras rohkem ei teeks paha.
            Vardy on aga ehe inglise oss - vahet pole palju lööb. Ma ei saa aru miks mõnede meelest kohe kui keegi hästi mängib siis see nagu välistab tolgus olemise või ?
            On ära tõusnud ja ennast täis ja sukeldub igal võimalusel. Mida kuradit mulle sellise ahvi juures peaks sümpaatne olema.

            Kommentaar


              Algselt postitas ericbana Vaata postitust
              MOTT. See "Leicesteris on ainult üksikud sümpaatsed mängijad", "Mahrez on vinguv ja simuleeriv perse", "Vardy on tolgus" jne jutud tulevad ainult Arsenali või Spursi fännidelt. Ja seda sellepärast, et need "tolgused" on maas vedelevat tiitlit ära napsamas.


              Kuidas saab Leocesteris üldse keegi ebasümpaatne olla?!?!?
              See et mulle klubi tervikuna meeldib ei tähenda et osad komponendid ei või ebasümpaatsed olla. See on nagu normaalne mu meelest. Mu meelest oleks ka lahe muinasjutt kui Leicester võidaks. Nüüd kui Arsenali rong on läinud vaatame naisega Leicesteri mänge ka ja hoiame neile siiralt pöialt. On hea meel ka kui antipaatsed poisid ära löövad. Aga see et Leicesterile pöialt hoian ei tähenda et mulle iga nende eest mängiv lõust meeldima peab. Kusjuures Mahreze mängu on ilus vaadata vähemalt tal lihtsalt paar cunty omadust lööb vahel välja.

              Kommentaar


                Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                MOTT. See "Leicesteris on ainult üksikud sümpaatsed mängijad", "Mahrez on vinguv ja simuleeriv perse", "Vardy on tolgus" jne jutud tulevad ainult Arsenali või Spursi fännidelt. Ja seda sellepärast, et need "tolgused" on maas vedelevat tiitlit ära napsamas.


                Kuidas saab Leocesteris üldse keegi ebasümpaatne olla?!?!?
                No ei ole, kui Spurs oleks 10ndal kohal, ei muutuks midagi. Jumala eest, kui Leicester võidab on igatahes parem kui et ManU, Chelsea, ManC või Arsenal võidaks, kuigi viimase võidust on niipalju möödas juba, et poleks midagi selle vastu. Samuti tervitaks 2 käega Liverpooli võitu ja muidugi Spursi võitu. Aga kui ma nüüd võrdlen näiteks tiime ja sümpaatseid mängijaid, siis Leicester jääb vähemalt Premieris mulle kindlasti tagumise otsa klubide hulka.
                Ja enne kui keegi küsib, siis märksa rohkem sümpaatseid mängijaid kesktasemel klubidest on näiteks Southamptonis, Stoke'is (eelkõige ex-Barca muidugi), Swanseas jne.

                A ja mis tegi Leicesteri minu jaoks eriti ebasümpaatseks? See juhtum.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Katk Vaata postitust

                  Vardy - julmalt õhku täis läinud sel hooajal (platsil oleks nagu suvaline oss Suur-Karja tänavalt laupäeva öösel kell 3.00) + ta facking dive'b või jookseb ise meeste sisse ja kukub siis ning loodab viga saada. Aga kuna ta on Inglane siis see on 'clever play' ning kohtunikud alatihti halastavad talle.
                  võtsid sõnad suust

                  Kommentaar


                    Siin peaks politsei sekkuma.
                    Vardy kütab lõuksi ja Huth tallab te peal sellise jutu peale.
                    Tü*a küll.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                      Siin peaks politsei sekkuma.
                      Vardy kütab lõuksi ja Huth tallab te peal sellise jutu peale.
                      Tü*a küll.
                      Ära naerma aja. See kirp ja lõuksi Pealegi ta heidab ise esimese puute peale pikali.

                      Kommentaar


                        Halenaljakas. Alguses olid siin inimesed, kes nimetasid Lecteri edu muinasjutuks, nüüd on siin CR fännid kes Vardyt arrogantseks peavad ja Chelsea fännid kes Huthi üle butthurdivad + Arsenali fännid kelle jaoks Mahrez liiga mainstream on. Poleks arvanud et PLi fännid niimodi enne peatset liiga lõppu halama hakkavad. Häbi võiks olla n@$&uj kurat.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas YellowOnes Vaata postitust
                          Halenaljakas. Alguses olid siin inimesed, kes nimetasid Lecteri edu muinasjutuks, nüüd on siin CR fännid kes Vardyt arrogantseks peavad ja Chelsea fännid kes Huthi üle butthurdivad + Arsenali fännid kelle jaoks Mahrez liiga mainstream on. Poleks arvanud et PLi fännid niimodi enne peatset liiga lõppu halama hakkavad. Häbi võiks olla n@$&uj kurat.
                          Teiste kohta ei oska rääkida, aga minu arvamus klubist ja mängijatest kujunes pigem eelmise hooaja põhjal, siis polnud lihtsalt mingist lambisatsist põhjust rääkida.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas YellowOnes Vaata postitust
                            Halenaljakas. Alguses olid siin inimesed, kes nimetasid Lecteri edu muinasjutuks, nüüd on siin CR fännid kes Vardyt arrogantseks peavad ja Chelsea fännid kes Huthi üle butthurdivad + Arsenali fännid kelle jaoks Mahrez liiga mainstream on. Poleks arvanud et PLi fännid niimodi enne peatset liiga lõppu halama hakkavad. Häbi võiks olla n@$&uj kurat.
                            Seda, et Huth cunt on ütles arsenali pooldaja. Butthurtimise jutt on jama.

                            Kommentaar


                              Tõstataks parem sellise küsimuse, et kumma võit oleks jalgpalli rohujuuretasandist lugupidava fänni jaoks olulisem, kas Leicestei või Tottenhami? Esimene on meeskonna kuidagi kokku klopsinud, samas kui teise töös paistab välja mõtestatust ja eesmärgipärast tegevust.

                              Olgugi, et siniste tõenäosus sarases seisus veel kunagi tulevikus olla on pea 0%, siis olen hooaega läbivalt olnud ikka Spurs´i poolt. Nende lähenemine on jätkusuutlikum ja seepärast vääriksid ka oma töö eest tasu.. Ka nende puhul on see hirm, et "suured" vihastavad pärast lörri läinud hooaega ja tambivad sellised ulme summad koosseisudesse, et ka Tottenhami parim võimalus tiitlit võita on tänavu..

                              Suht sitt seis kui tuleb valida kahe huvitava lahenduse vahel


                              Kodu seda raharallit vaadates, kas Inglismaa koondis (2022) 2026 MM-ile jõuab?
                              FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                              Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                              Kommentaar


                                Jumal küll, võtke kokku ennast. Kas iga diskussioon peab koheselt taanduma üksteise süüdistamisele-sildistamisele vastavalt avatarile? Jätaks ükskord sellise sirgjoonelise lasteaia mentaliteedi ja ei eidestuks koheselt kui kellelgi natuke erinev arvamus on sinu omast, mis?
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X