320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leicester City FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Võidab see, kellel on hooaja lõpus kõige rohkem punkte. Kas nad suutsid seda "kokkuklopsitud" meeskonnaga, mõtestatud ja eesmärgipärase lähenemisega või naftadollaritega ei loe lõpuks midagi. Kõik on nende endi kätes.
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

    Kommentaar


      Tottenham on samasugune Liecester. Mõlema võit oleks üllatus ja mõlema puhul super tulemus.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Algselt postitas YellowOnes Vaata postitust
        Halenaljakas. Alguses olid siin inimesed, kes nimetasid Lecteri edu muinasjutuks, nüüd on siin CR fännid kes Vardyt arrogantseks peavad ja Chelsea fännid kes Huthi üle butthurdivad + Arsenali fännid kelle jaoks Mahrez liiga mainstream on. Poleks arvanud et PLi fännid niimodi enne peatset liiga lõppu halama hakkavad. Häbi võiks olla n@$&uj kurat.
        Liigakoht ei puutu asjasse. Ma lihtsalt ei saa aru, miks selle potentsiaalse muinasjutu pärast kõik selle sepistamises osalevad tõprad meeldima peaksid järsku hakkama. Ega ma selle pärast vähem Leicesterile pöialt ei hoia, et mulle Vardy ja muud oinad sealt ei meeldi. Lihtsalt ma ei saa aru miks millegi ilusa korda saatmine sitapeast kohe ingli peaks tegema.

        Kommentaar


          Äkki võiks teema juurde teha küsitluse, et "Milline Leicester City mängija sulle kõige enam närvidele käib?"?

          Kommentaar


            Algselt postitas malagar Vaata postitust
            Liigakoht ei puutu asjasse.
            Isegi klubi ei puutu asjasse.
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Äkki võiks teema juurde teha küsitluse, et "Milline Leicester City mängija sulle kõige enam närvidele käib?"?
              Olgu valikuvariant "puudub" kah olemas!

              Kommentaar


                Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                Olgu valikuvariant "puudub" kah olemas!
                Ma mõtlesingi praegu ise, et kes mulle ei meeldi. Ilmselt Simpson, kuna ta sai Arsenali vastu eriti fullretard punase kaardi. Aga samas, noh, Inler äkki?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Ma mõtlesingi praegu ise, et kes mulle ei meeldi. Ilmselt Simpson, kuna ta sai Arsenali vastu eriti fullretard punase kaardi. Aga samas, noh, Inler äkki?
                  minu nunnudega mängides on Värdy küll natukene liiga ülbe olemise olnud.

                  Kommentaar


                    tavaliselt tipuründajad ongi nunnud pehmod
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                      tavaliselt tipuründajad ongi nunnud pehmod
                      Ja keskkaitsjad ka. Huth on ikka vastik tüüp, kes üritab haiget teha. Arsenali väikest kasvu mängijatele on seda eriti lihtne teha ka, mistõttu on mõistetav, et fännid kurjaks lähevad.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Ja keskkaitsjad ka. Huth on ikka vastik tüüp, kes üritab haiget teha. Arsenali väikest kasvu mängijatele on seda eriti lihtne teha ka, mistõttu on mõistetav, et fännid kurjaks lähevad.
                        Minu arust vihkavad Arse fännid Huthi selle olukorra pärast, kust Leicester 1-0 ette läks. Huth ju "hüppas Özilile selga" jne. No ja Vardy kukkus pisut kergelt penaltiolukorras.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                          tavaliselt tipuründajad ongi nunnud pehmod
                          Okazaki tundub selline pehmo olevat. Noh, et selline vend, kes naeratab koguaeg ja pole ülbe. Lisaks lööb ta vähe väravaid ka, et ei aja kellelgi važiini liivakastiks.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                            Minu arust vihkavad Arse fännid Huthi selle olukorra pärast, kust Leicester 1-0 ette läks. Huth ju "hüppas Özilile selga" jne. No ja Vardy kukkus pisut kergelt penaltiolukorras.
                            Ei tea kas selle peale tuleks nutta või naerda aga proovime sama adekvaatselt väitele vastata
                            Just nimelt! Ainult need 2 olukorda määravadki terve arvamuse mõlemast mängijast ja seda terveks eluks. Me ju silmaklapid ees vaatame kõik ainult enda mänge ning teistest tegemistest ega hooaegadest ei tea ööd ega mütsi.

                            Kommentaar


                              Tõmmake jah see "õige fänni" saag käima. Polegi ammu teemaks olnud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                                Minu arust vihkavad Arse fännid Huthi selle olukorra pärast, kust Leicester 1-0 ette läks. Huth ju "hüppas Özilile selga" jne. No ja Vardy kukkus pisut kergelt penaltiolukorras.
                                See oli Wes Morgan, muide.

                                Aga nagu juuresolevalt pildilt näha siis ega ilma näpuga näitamise ja avataridesse laskumiseta diskuteerida siin ei osata. Carry on, 4b klass.
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X