320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leicester City FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Katk Vaata postitust
    Ja tuli konkreetselt ära. Palju õnne!
    Ilmselgelt on ainult minu arvamus kui siingi öeldud, et oli kollase koht ning punditid arvasid sama. Ainult kindla vapiga poisid ma räägin! Ütlesin enda arvamuse välja ja Mõnu siis küsib ikka et räägime konkreetsest olukorrast. Pohhui et juba sai räägitud. Viska puid talle pigem alla, et ta pidevalt seda üles keerutab. Aga seda ju teha ei tohi eksole. Keegi Arsenali vapiga julgeb vastu vaielda siis kohe teada keda süüdistada.

    Millal me muidu viimati ilusat jalgpalli mängisime? Eelmine aasta kui Santi platsil oli vist. See ainuke ja õige indeed.
    Ma räägin konkreetsest olukorrast, et kas see oli kollane kaart?

    Ehk mis variandid olid Vardyl veel teha?

    Kommentaar


      Ehk ta lõikas ette, seda küll, aga kas see on daivi eest kollast väärt? Nagu päriselt?

      Kommentaar


        Näiteks joosta pallile järgi mitte teha samme vastase poole oleks olnud hea algus.
        Ja siis kui ta sinna sammu tegi vaata palun mida ta jalad teevad. Kas need üritavad püsti meest hoida või lähevad konkreetselt ise vastast otsima. See vasaku jala tegutsemine on veel kohe eriti koomiline (minu poolt antud lingis kenasti näha).

        Anyways fuckit. Ilmselgelt mul enda arvamus ning sul sinu arvamus olukorrast ja kumbki meist muutma enda arvamusi ei hakka. Vaatan parem rahulikult kossu edasi ja enam siia jaurama ei tule.

        Kommentaar


          Algselt postitas Katk Vaata postitust
          Vaatan parem rahulikult kossu edasi ja enam siia jaurama ei tule.
          Minu silmis teed sellega foorumile suure teene

          Kommentaar


            Algselt postitas Katk Vaata postitust
            Näiteks joosta pallile järgi mitte teha samme vastase poole oleks olnud hea algus.
            Ja siis kui ta sinna sammu tegi vaata palun mida ta jalad teevad. Kas need üritavad püsti meest hoida või lähevad konkreetselt ise vastast otsima. See vasaku jala tegutsemine on veel kohe eriti koomiline (minu poolt antud lingis kenasti näha).

            Anyways fuckit. Ilmselgelt mul enda arvamus ning sul sinu arvamus olukorrast ja kumbki meist muutma enda arvamusi ei hakka. Vaatan parem rahulikult kossu edasi ja enam siia jaurama ei tule.
            No ma lõpetan ka. See polnud kollast väärt daiv. Lihtsalt polnud. Täistempo peal. Võitlus palli pärast. Kontakt oli. Pennalt polnud, aga ka daivi polnud. Nii võiks iga olukorda karistada kukkuja kasuks, kui ta veidigi ette jõuab.

            Kommentaar


              Algselt postitas Katk Vaata postitust
              Jep. Just sellepärast divereid ei sallitagi, et kõigil on vagina liivapaberit täis. (PS Väga originaalne lausetükk jälle, tabasid nii avatare kui rannaliiva)
              Pigem viska ise oma pro-lester prillid peast. Jah ma tahan ka et nemad tiitli võidaks enne Spursi, aga selle jaoks ei ole vaja kohtunikult soodustusi saada.
              Ja Lester on need prillid välja võidelnud. Mitte pole lihtsalt "oh, lahe tiim, võidab ka"-käigust võetud asjad. Ehk fakkoff.

              Kommentaar


                Karma, noh. Eks ta on sel hooajal oma sukeldumistega ka puhtalt pääsenud ja pennusi teeninud.

                Kommentaar


                  See polnud kollast väärt daiv. Lihtsalt polnud. Täistempo peal. Võitlus palli pärast. Kontakt oli. Pennalt polnud, aga ka daivi polnud. Nii võiks iga olukorda karistada kukkuja kasuks, kui ta veidigi ette jõuab.
                  Täiesti nõus.

                  Kommentaar


                    Omg mõned inimesed vaatavad seda juhtumit totaalsete Leicsteri prillidega. Imo oli puhas pennu otsimine Vardy poolt ja teine kollane õigustatud.
                    Ela ja tunne, et elad
                    see on kõige lihtsam
                    filosoofia, mis toimib
                    sule silmad ära vaata
                    tagasi, hinga sügavalt ja
                    hüppa üle iseenda varju
                    tule koos minuga.

                    Kommentaar


                      Arsenali vapi jne osas ütleks täpselt nagu siin eespool Leicesteri edu kohta oli, et eks see tundmus on ka ajaga välja teenitud lihtsalt. A las ta jääb minu poolest ka, siiapoole paistab lihtsalt selliselt, et nii kui keegi teine mööda pressib, on õige varsti vastavas teemas lahti keritud igatmasti sügavmõttelised arutelud, kuidas seevõiteine mängija on ikka ammu teada põhimõtteline tont ja teine jälle selline suht keskpärane turult kilohinnaga ostetav mees ja vb üldse pannakse dopingut ja keegi kolmas on jälle ümbriku viinud õigesse kohta ja neljandal on treener puhta mats ja nii edasi. Eks ta sealtpoolt tara muidugi jah tundub jälle sedapidi, et kas mina siis ei võigi öelda, aga noh.

                      --

                      Olukorrast muidu ka, et mina ei oleks kaarti andnud, eriti sellest kohast, kus see Moss töllerdas. Kunagi Dowdi kohta öeldi et paks, mu arust läheb umbes samasse rubriiki. Ma saan aru et kogemused ja värki, aga premmi tempo juures vb ikka 45-aastane mees ei jõua alati enam mängijatega ühes rütmis hoida päris nii nagu peaks? Vaadates mille eest neid daivikollaseid antakse, siis ikka on pigem sellised olematu jala otsa kõhuli viskamised või muu sarnane. Kas 30 meetri pealt saab ikka konkreetset situatsiooni nii kindlalt hinnata, et see oli nüüd selge katse kohtunikku petta, mitte lihtsalt jalad-käisid-kokku-kukkumine? Eespool siin oli ka pakkumine, et vea ülemängimise eest peaks alati kollane tulema, minu arust seda tänapäeva vutis teeb enamik, kui kastis puudet tunneb, et mängitakse kontakt pea alati suuremaks. Põhimõtteliselt ka pettus ju, et kust selle joone tõmbad?

                      Ja veel eriti huvitav oli muidugi lugeda seisukohti, et kontakti poleks justkui nagu olnudki ja kohe täitsa tühjast õhust Vardy läks lendu. Samuti kõlas mingi põnev hüpotees, et vastase blokeerimiseks sammu tema poole enam ei tohigi teha, vaid peab alati sirges joones palli peale jooksma. Samas ses mõttes muidugi oli ise loll, et kui on kaart all, siis ära parem anna kohtunikule üldse võimalustki teist näidata, eriti kui on aru saada, et härral ei ole kõige teravam päev.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Katk Vaata postitust
                        Kas Vardy otsis ise selle vastase üles ning viskas enda jalad tema jalgade vahele? Jah.
                        Oot, misasja?
                        Nad jalutasid seal või?
                        Sellise kiiruse pealt palli kaitsma minnes piisab kergest kontaktist, et jalad sõlme läheks ja tasakaal kaoks.
                        INTER ARMA CARITAS

                        Kommentaar


                          Seda kui palju seal tegelikku penalti kalastamist oli, teab vaid Vardy ise, ülejäänu on puhas spekulatsioon. Kui mina oleks täna seal kohtunik olnud, oleks jätnud kaardi andmata. Mõistagi ka penalti.

                          See, kes väitis, et kontaktigi polnud, sel pole enam mõtet ka silmaarsti juurde minna, tema puhul jääks ka kaasaegne meditsiin jõuetuks.
                          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                          Kommentaar


                            Arsenali fanide siblimist siin teemas on viimased 4_5 nädalat olnud suht naljakas jälgida. Mida lähemal Leic tiitlile ja Arsenal tavapärasele "võitlusele" 4. koha eest seda kahtlasemad postitused muidu asjalikelt kahurimeeste härradelt. Nuh doping ja kohtunikud, aga ka Leic koosneb ebasympaatsetest ossidest, daiveritest ja muidu keskpärasest.

                            Kuu v kaks tagasi kui tiitel mõeldav oli see trall mõistetav. Nyyd energia WHU ja ManU teemadesse suunata. Võitlus käib Teil nendega.

                            Eilsest punasest? Ei olnud punast ega pennut.

                            PS! Mul ka need Leici prillid, kuna meeldivad ilusad asjad ja hetkel Leici võit oleks üks ilusamaid sündmusi tänapäeva jalgpallis.

                            Kommentaar


                              Muidugi muidugi. Et kohe kui massile kaasa ei kiida on kahtlased postitused. Ptui ütleks selle peale - igal ühel oma arvamus.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Delfino Vaata postitust
                                PS! Mul ka need Leici prillid, kuna meeldivad ilusad asjad ja hetkel Leici võit oleks üks ilusamaid sündmusi tänapäeva jalgpallis.
                                Leicesteri võit on nagu Kreeka võit EMil, ei pea seda küll ilusaimaks sündmuseks tänapäeva jalgpallis vaid mingid üllatusvennad võtavad tiitli igavate 1-0 võitudega. Aegajalt juhtub ja no las juhtub, aga sellepeale kõvaks ajada ja kalamaja baarides räuskama hakata ei tasu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X