320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leicester City FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
    suurte liigade vaatajanumbrid ja nende kasv tõestavad, et pigem on see "kõik on pekkis" suhtumine erandlik ja vähemuses.
    See on muidugi päris naljakas tõdemus. Noh, ka Justin Bieber on kõige müüdum muusik, seega on popmuusikatööstuses kõik hästi? Või siis on ka filmimaastikul kõik parimas korras, kuna rahvas käib lihtsalt kesteabmitmendat superstaarisaagat vaatamas. Või siis oli tuhandetele muusikafännidele väga armas üllatus, et Kanye West võttis mingi vana ja tundmatu laulja ja tegi ta staariks. Äkki oled ka kuulnud, Paul McCartney oli ta nimi. Ehk kas tõesti on mingi rõõmustamisväärne asi, et meil on valdav osa jalkafänne, kes ei tea sisuliselt peale Messi ja Ronaldo mitte ühtegi teist jalgpallurit? Näiteks on ju ka VSB-s tõsiasi, et kui näidatakse Atletico-Juventuse mängu (kus mõlemad on valitsevad oma riigi meistrid) ja samal ajal näiteks Barca-Apoel müdistamist, siis vaatavad inimesed ikka Barcelona mängu, kuna seal on mängijad tuttavad ja puha. Ehk mul poleks midagi "parim võidab"-tõdemuse vastu, aga nõme ongi see, et need parimad jäävad tõelisel tipptasemel juba kuidagi väga pikalt samadeks.

    Eks ma muidugi õnnitlen sind ja sinusugusi, kes kusagil Mustamäel, Kapa-Kohilas või Põlvas elades teismeeas valinud ikka õige tiimi, kes pidevalt võidab ja kuulub suurimate hulka. Nii tundubki, et on hea jalkat vaadates nädal nädalast kõvatada ja ennast silitada või siis kiruda, kui võit tuleb kõigest 2:0 ja keegi healt kohalt mööda lööb.

    Minul seda rõõmu polnud ehk mul puudub mingi meeskond, kes pimesi fännata. Tundub kuidagi totter niimoodi välismaa meeskonnale püsivalt kaasa elada, eluga on muudki teha. Samas meeldib mulle jalgpall üldiselt ja ma tahaks näha erinevaid meeskondi, erinevaid stiile ja seda, et ma ei teaks, et kes mingis mängus võidab või ma ei teaks, et tiitli pärast mängivad umbes kolm tiimi ja need võib hooaja alguses kindlalt ära lugeda. Seda lootust Leicester annabki, et võib juhtuda ka teistmoodi. Aga, noh, suurem osa inimesi tahab tõesti vaadata kasvõi ühepoolset tagumist, peaasi, et see taguja on ikka võimalikult staare täis. Et, nojah, mis seal ikka. Need sellised "tean ainult messit-ronaldot" on ja jäävad niiehknaa enamusse.

    Kommentaar


      Algselt postitas vendetta Vaata postitust
      Et kui Zaragoza näiteks võidaks lähima paari-kolme hooaja jooksul La Liga, siis ka ei oleks ime? Lihtsalt natuke vedamist vigastustega, mõned soodsad kohtunikud ja nii ta tuleb
      Muidugi mitte, tegu on siiski jalgpalliga, mitte religiooniga.

      Kommentaar


        Ilmselt on seda juba siin märgitud, aga siiski. Huvitav, millel põhineb see justkui üldiselt heaks kiidetud tõdemus, nagu oleksid tiitliheitluse osas kõik neutraalsed ilmtingimata Leicesteri poolt? Mina kindlasti ei ole. Tottenhami näol on tegemist noore ja väga atraktiivset jalgpalli mängiva tiimiga. Leicesteri puhul seda paraku öelda ei saa. Nii et paluks Spursile üks PL-i tiitel.

        Kommentaar


          A) mulle ei mahu pähe, kuidas saab õigustada Vardy daivimist. Eilne oli tüüpiline "moodsa" ründaja langemine, kus üks jalg liigub liikumissuuna suhtes ebaloomulikult otse kaitsja jalgadega sõlme. Puhas otsitud kontakt ja teab juba mitmes sel hooajal. Suurepäraselt märgatud kohtunikult selliselt distantsilt.

          B) kas FA ei saaks palun teha nii, et võtta Arsenalilt ära need 6 Lesterilt röövitud punkti ja anda need õigele omanikule. Liigatabel ja eriti perspektiiv tekitab kergeid judinaid muidu.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            See on muidugi päris naljakas tõdemus. Noh, ka Justin Bieber on kõige müüdum muusik, seega on popmuusikatööstuses kõik hästi? Või siis on ka filmimaastikul kõik parimas korras, kuna rahvas käib lihtsalt kesteabmitmendat superstaarisaagat vaatamas. Või siis oli tuhandetele muusikafännidele väga armas üllatus, et Kanye West võttis mingi vana ja tundmatu laulja ja tegi ta staariks. Äkki oled ka kuulnud, Paul McCartney oli ta nimi. Ehk kas tõesti on mingi rõõmustamisväärne asi, et meil on valdav osa jalkafänne, kes ei tea sisuliselt peale Messi ja Ronaldo mitte ühtegi teist jalgpallurit? Näiteks on ju ka VSB-s tõsiasi, et kui näidatakse Atletico-Juventuse mängu (kus mõlemad on valitsevad oma riigi meistrid) ja samal ajal näiteks Barca-Apoel müdistamist, siis vaatavad inimesed ikka Barcelona mängu, kuna seal on mängijad tuttavad ja puha. Ehk mul poleks midagi "parim võidab"-tõdemuse vastu, aga nõme ongi see, et need parimad jäävad tõelisel tipptasemel juba kuidagi väga pikalt samadeks.

            Eks ma muidugi õnnitlen sind ja sinusugusi, kes kusagil Mustamäel, Kapa-Kohilas või Põlvas elades teismeeas valinud ikka õige tiimi, kes pidevalt võidab ja kuulub suurimate hulka. Nii tundubki, et on hea jalkat vaadates nädal nädalast kõvatada ja ennast silitada või siis kiruda, kui võit tuleb kõigest 2:0 ja keegi healt kohalt mööda lööb.

            Minul seda rõõmu polnud ehk mul puudub mingi meeskond, kes pimesi fännata. Tundub kuidagi totter niimoodi välismaa meeskonnale püsivalt kaasa elada, eluga on muudki teha. Samas meeldib mulle jalgpall üldiselt ja ma tahaks näha erinevaid meeskondi, erinevaid stiile ja seda, et ma ei teaks, et kes mingis mängus võidab või ma ei teaks, et tiitli pärast mängivad umbes kolm tiimi ja need võib hooaja alguses kindlalt ära lugeda. Seda lootust Leicester annabki, et võib juhtuda ka teistmoodi. Aga, noh, suurem osa inimesi tahab tõesti vaadata kasvõi ühepoolset tagumist, peaasi, et see taguja on ikka võimalikult staare täis. Et, nojah, mis seal ikka. Need sellised "tean ainult messit-ronaldot" on ja jäävad niiehknaa enamusse.
            Ma ei saa kogu selle rändi poindile ikkagi pihta. Kui sul on mingi probleem ühiskonna ja popkultuuriga, siis see on eelkõige ikkagi sinu probleem? Miks sa eeldad, et suur hulk inimesi peaks äkki mingid alternatiivset muusikat kuulama. Popmuusika ongi pop, sest seda produtseerivad profid massidele. Seal ei peagi olema mingit sisu või asja.
            Samamoodi on jalgpall, kas sa tahad või mitte, osa suuremast kultuuriruumist ja seal on täpselt nagu filmimaailmas ja muusikas oma staarid, keda fännatakse. See, et mõned staarid on areenil püsinud kauem kui tavaliselt, no juhtub, aga midagi pole siin maailmas igavest.

            Üldjoontes inimesed, kellele meeldib Bieber ja superkangelasefilmid ja Messi ja Ronaldo on hetkeseisuga väga rahul ja neid on kindlasti valdav enamus. Mis puudutab mind, siis sain Barca fänniks puhtalt gloryhunteruse alustel aastal 1992, meeldis, et mängiti ilusat atraktiivset mängu ja võideti, nagu igale 12 aastasele poisiklutile. Lohutuseks võin öelda, et olen näinud ka aegu, kus kõik oli masendav ja midagi ei võidetud ja minu läbi aegade kõige võimsam jalgpallielamus on Iniesta viigivärav Chelsea vastu. Võiks üleüldse öelda, et kõige võimsam spordielamus.

            Miks ma hoian pöialt suvalisele tiimile kuskil teisest riigist? Kes kurat seda oskab öelda, aga see fänlus on minusse juurdunud läbi aastate ja tahan ma seda või mitte, ma ei saa sellest mitte kuidagi lahti, nagu sõltuvus. Muidugi on eluga muudki teha, aga nagu öeldud, oma lemmikklubi fännamine pakub mulle tihti enamat kui mingi suvaline tegevus väljaspool.

            Ja üllatusi tuleb ikka ja jälle ja need ei jää tulemata ka tulevikus.

            Kommentaar


              Kuidas sa aastal 92 Barca mänge nägid?

              Kommentaar


                Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                Esiteks, mitte süübisid vaid süüvisid.
                Teiseks Lesteri võiduga pole su kaks esimest näidet kuidagi võrreldavad sest nad on isegi teoreetiliselt võimatud, erinevalt su kolmandast näitest. Selles mõttes sa demagoogitsed jälle.
                Kolmandaks, sul on sõnast "ime" natuke teine ettekujutus kui tavainimesel. Kui sinusugune anaal-lüütik ennustab, et sats lõpetab pikal liigahooajal viimasel kohal aga tegelt on võitmas, siis see ON ime.
                Vabandust kirjavigade pärast.
                Ime minu jaoks ongi mingi tavamõistusele ja loogikale mitte alluv toiming või juhtum. Leicesteri hooaeg ei ole minu jaoks asi, mida ma ei suudaks analüüsida või mõista. See on nagu ma olen juba korduvalt öelnud väga ebatõenäoline ja omanäoline hooaeg, aga neid on juhtunud ka varem ja juhtub ka tulevikus.
                Ning ma ei tea mis ajast ma mingi Inglise vuti analüütik olen. Jälgin seda liigat kaootiliselt ja ennustused said pandud puhtalt kõhutunde, mitte tundidepikkuse analüüsi tulemusena ning üleüldiselt ei oska ma absoluutselt ennustada, nagu näitas ka siinsamas foorumis olev ennustusmäng, millest lihtsalt loobusin ühel hetkel.

                Kommentaar


                  Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                  Kuidas sa aastal 92 Barca mänge nägid?
                  Meistrite Liiga finaal, pakun et Soome televisioon näitas. Sellest aastast on üldse minu esimesed jalgpallialased mälestused, mäletan ka EMi ja Hollandit ning pettumust kui nad finaalis (oli vist?) pähe said taanlastelt.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                    Meistrite Liiga finaal, pakun et Soome televisioon näitas. Sellest aastast on üldse minu esimesed jalgpallialased mälestused, mäletan ka EMi ja Hollandit ning pettumust kui nad finaalis (oli vist?) pähe said taanlastelt.
                    Poolfinaalis.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                      A) mulle ei mahu pähe, kuidas saab õigustada Vardy daivimist. Eilne oli tüüpiline "moodsa" ründaja langemine, kus üks jalg liigub liikumissuuna suhtes ebaloomulikult otse kaitsja jalgadega sõlme. Puhas otsitud kontakt ja teab juba mitmes sel hooajal. Suurepäraselt märgatud kohtunikult selliselt distantsilt
                      Braavo!
                      Enamus "moodsaid" ründajaid ja kindlasti ka mõned mitte nii moodsad ründajad muust ei mõtlegi kui sellisel kiirusel liikudes oma jalgu "liikumissuunas ebaloomulikult" otse kaitsjate jalgadega sõlme ajada. Aprilli lõpp, saakski varem suvepuhkusele, pohh, et äkki kipsis...
                      Ründaja liikus värava poole ja blokeeris kaitsjat, et saada parim kontroll palli suhtes või mida ta tegema oleks pidanud? Loobuma võitlusest?
                      Mis krdi mänge te mänginud olete, et samasugust situatsiooni pole olnud?
                      INTER ARMA CARITAS

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Poolfinaalis.
                        Hmm, eks mälu pettis, igatahes see Van Basteni pennal, mille Schmeichel ära võttis on senimaani millegipärast meeles, otse alt nurgast.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas marcello Vaata postitust
                          Braavo!
                          Enamus "moodsaid" ründajaid ja kindlasti ka mõned mitte nii moodsad ründajad muust ei mõtlegi kui sellisel kiirusel liikudes oma jalgu "liikumissuunas ebaloomulikult" otse kaitsjate jalgadega sõlme ajada. Aprilli lõpp, saakski varem suvepuhkusele, pohh, et äkki kipsis...
                          Ründaja liikus värava poole ja blokeeris kaitsjat, et saada parim kontroll palli suhtes või mida ta tegema oleks pidanud? Loobuma võitlusest?
                          Mis krdi mänge te mänginud olete, et samasugust situatsiooni pole olnud?
                          kogu selle pasa peale siin esimene mõistlik kommentaar.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas marcello Vaata postitust
                            Ründaja liikus värava poole ja blokeeris kaitsjat, et saada parim kontroll palli suhtes või mida ta tegema oleks pidanud? Loobuma võitlusest?
                            Mis krdi mänge te mänginud olete, et samasugust situatsiooni pole olnud?
                            Vardy hüppas kaitsjale ette. Kui sa tahad palli kontrollida, kehaga katta, siis õhku hüppamine on küll viimane asi, mida praktiseerida. Nimelt siis sa lihtsalt kaotad kontrolli toimuva üle.
                            Kuna aga toimus võitlus ja Vardy üritas saada eelist (vastast segada, blokeerida...jumal teab, kuidas õnnestub ja mis edasi saab), siis on raske antud käitumist eriliseks püramiidiskeemiks tituleerida. See oli kohtuniku jaoks pigem koht, kus öelda, et kuule äss võta ennast nüüd vähe kokku.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Rebastel jäänud veel: kodus Swansea, võõrsil ManU, kodus Everton ning võõrsil Chelsea. Spursil kodus WBA, võõrsil Chelsea, kodus Soton ning võõrsil Njuuka. Tahaks nagu kerge eelise (mitte küll 5 punkti jagu) anda Spursile.

                              Vardy karistus teatatakse kunagi nädala teises pooles ilmselt aga arvestades, et Ulloa ja Okazaki pole just kõige teravamad pliiatsid... väravate löömisega läheb ilmselt pisut keerulisemaks.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                                Vardy hüppas kaitsjale ette. Kui sa tahad palli kontrollida, kehaga katta, siis õhku hüppamine on küll viimane asi, mida praktiseerida. Nimelt siis sa lihtsalt kaotad kontrolli toimuva üle.
                                Kuna aga toimus võitlus ja Vardy üritas saada eelist (vastast segada, blokeerida...jumal teab, kuidas õnnestub ja mis edasi saab), siis on raske antud käitumist eriliseks püramiidiskeemiks tituleerida. See oli kohtuniku jaoks pigem koht, kus öelda, et kuule äss võta ennast nüüd vähe kokku.
                                Ta ju ei hùpanud vaid tegi nö lihtsalt sammu kõrvale ja WHU kaitsja tormas otsa. Eespool paikneval mehe ei ole õigust traektoori muuta, et nurka omale värava löömiseks sobivamaks muuta? Ogbanna enda süü, et nii seljas elas. Mina olen jätkuvalt arvamusel, et pigem oli pennal.

                                Aga tõesti tahaks meie foorumi (hobi)kohtunike arvamust lugeda.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X