320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leicester City FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Okazaki on vend, kellele tehakse pidevalt ülekohut. Mehe töövõime on fenomenaalne!

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Okazaki on vend, kellele tehakse pidevalt ülekohut. Mehe töövõime on fenomenaalne!
      Jah, aga tal on imelik nimi ja välimus.
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
        Jah, aga tal on imelik nimi ja välimus.
        Jap..

        Kommentaar


          küll Okazaki ka kõmmutama hakkab, kui vaja. praegu on Leicesteril äralööjaid piisavalt.

          Bundesligas oli jaapanlane vägagi resultatiivne.

          Kommentaar


            rainisele ja muudele heiteritele:

            "Being a Spurs fan, I sat down to watch this one rooting for Swansea. That lasted about five minutes. The energy in the stadium and the commitment from the players makes it impossible for me to even pretend to dislike you. Leicester City and Tottenham in 2016 are exactly what football should be: Players who play for the shirt, managers who act like gentlemen, and fans who don’t treat the title chase like it’s their damned birthright.
            I’d still obviously prefer my Spurs to pip the Foxes to the title, but I can promise that I’ll be celebrating as happily as the next guy if Leicester hold on. The players as well as the fans deserve no less. What a season, and what a couple of clubs. Long live the both of us."

            Kommentaar


              Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
              rainisele ja muudele heiteritele
              Sa oled kas väga keskpärane troll või ei oska lugeda

              Oma viimases postituses siia teemasse mainisin ka üsna konkreetselt, et Leicester on sümpaatne klubi ka minu jaoks.
              Tiitliheitluses olen otseloomulikult Spursi poolt

              Kommentaar


                sorry, ju siis oli see keegi teine, leeromeno ehk

                Kommentaar


                  Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                  sorry, ju siis oli see keegi teine, leeromeno ehk
                  Põhilised on ikka Arsenali butthurtid ja LeeRomenod. Spursi fännid on käitunud üsna okeilt.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Põhilised on ikka Arsenali butthurtid ja LeeRomenod. Spursi fännid on käitunud üsna okeilt.
                    Tead kulla sõber mine metsa selle butthurtidega. See et mõned Leicesteri mängijad ei meeldi, ei tähenda et esiteks Leicesterile pöialt ei hoita või et butthurt ollakse.
                    Mulle meeldib Ranieri ja meeldib see lihtne ja effektiivne stiil, mida Leicester tema käe all harrastab. ma olen ühe klubi inimene aga Leicesteri võit on Arsenali järel mu teine eelistus ja seega ei ole mingit kuradi butthurti siin.
                    Elasin täna rõõmsalt Leicesterile kaasa koos naisega. Seda enam, et jalgadega Dildo vaatas mängu tribüünilt
                    Ja ma olen üsna kindel, et suurem osa Arsenali fänne hoiab samuti ammu Leicesterile pöialt. See on ju loogiline kurat

                    Kommentaar


                      Algselt postitas malagar Vaata postitust
                      Tead kulla sõber mine metsa selle butthurtidega. See et mõned Leicesteri mängijad ei meeldi, ei tähenda et esiteks Leicesterile pöialt ei hoita või et butthurt ollakse.
                      Mulle meeldib Ranieri ja meeldib see lihtne ja effektiivne stiil, mida Leicester tema käe all harrastab. ma olen ühe klubi inimene aga Leicesteri võit on Arsenali järel mu teine eelistus ja seega ei ole mingit kuradi butthurti siin.
                      Elasin täna rõõmsalt Leicesterile kaasa koos naisega. Seda enam, et jalgadega Dildo vaatas mängu tribüünilt
                      Ja ma olen üsna kindel, et suurem osa Arsenali fänne hoiab samuti ammu Leicesterile pöialt. See on ju loogiline kurat
                      Sa võtad valepidi. Ei ole nii, et iga Arsenali fänn on butthurt, aga väga mitu butthurti on Arsenali fännid. Eks.

                      Kommentaar


                        nonoh kui sa nii ütled

                        Kommentaar


                          Umm, mind kotib Leicester sama palju kui West Brom, Bournemouth või mis iganes teine rändom sats Inglismaal. Sama lugu oli kõigi foorumi kasutajatega umbes aasta tagasi. Ja nüüd kui mu suhtumine klubisse on sama kui ta oli aasta tagasi, ehk siis sügavalt pohhui, siis äkki olen heiter?

                          Kommentaar


                            Leicester on selle aastaga poolehoiu kuhjaga ärateeninud. Imelik, et sa siin niipalju siis postitad, kui neist sügavalt pohhui on. Ja võimalik, et see vaid minu kiiks aga kuidas saab jalgpalliajaloo ühest suurimast üllatusest inimesel kes huvitub jalgpallist sügavalt pohhui olla?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Delfino Vaata postitust
                              Leicester on selle aastaga poolehoiu kuhjaga ärateeninud. Imelik, et sa siin niipalju siis postitad, kui neist sügavalt pohhui on. Ja võimalik, et see vaid minu kiiks aga kuidas saab jalgpalliajaloo ühest suurimast üllatusest inimesel kes huvitub jalgpallist sügavalt pohhui olla?
                              ta ju korduvalt öelnud, et see ei ole tema jaoks mingi üllatus.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                                ta ju korduvalt öelnud, et see ei ole tema jaoks mingi üllatus.
                                Seega on ta valetaja Leicesteri edu on absoluutselt kõikidele üllatus. Eranditult.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X