320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leicester City FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
    Kas antud mängija sai 'poolis 250 kilo või miks sa selle pildi siia panid? Lambert toodi siiski teistel põhjustel klubisse, kui seda on algkoosseis.
    Liverpooli fänn peaks ju teadma, et ka nende klubi on soetanud ligi 30-seid ''one season wonder'' ründajaid
    Fino alla fine FORZA JUVE

    Kommentaar


      Aga Lambert ju seda ei olnud. Või siiski?
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        Kui Lambertiga võrrelda, siis ma arvan, et iga premmi tiim ostaks Vardy hetkel 4 milli eest 40000 palga peale.

        Kommentaar


          Algselt postitas Fouree Vaata postitust
          Leicester ilmselt tõesti väga oma ründemeeste Vardy ja Mahrezi lahkumise pärast muretsema ei pea. Vardy saab kohe-kohe 29, mujale liigasse vaevalt läheks, Rodgersit ka enam pole, kes ta raudpolt ära tahaks osta. Ilmselt mehe reaalne üleminekuhind oleks nii 30 milj naela kanti, seda ei hakka keegi maksma. Mahrez oli ikka pigem kesine nii Ligue 2s kui Championshipis. Alles Ranier käe all imelised numbrid ja seeläbi oleks äärmiselt riskantne ost.
          Van Gaal ja taolised mehed lugesid seda praegu ja "challenge accepted" Ehk siis Vardy või Mahrezi eest maksaksid nad hetkel meeldeldi 30-40 mln. Ei ole see raha enam suurklubide jaoks mingi suurus.

          Kommentaar


            Algselt postitas Stok
            Tõesti Vardy juba 29? Sel juhul on tema parim variant Man Chelsea ja 250K nädalas.
            Täpselt sama mõtlesin ise ka. See JUST et ta selline hiline õidepuhkeja on ja teab-kaua pole karjääri järel tähendab seda, et võtab mingi ühe megapalgaga diili kusagilt suht kiiresti vastu. Tulevik on vaja ju ära kindlustada vaevalt et ta seda senise karjääriga teinud on...

            Kommentaar


              Mismõttes. Stocksbridge Park Steels maksis talle 30 naela nädalas (wiki andmetel). Kuhu ta siis kõik selle raha pannud on?

              Kommentaar


                Rääkides veel Vardyst siis kas ta on 26'ndaks terve? Viimases mängus kui välja läks hoidis lihasest kinni ning lonkas, aga kui tõsine asi oli?

                Kommentaar


                  Sealne info on tihti vale ja fantasy jaoks ma just seda küsingi

                  Kommentaar


                    http://www.independent.co.uk/sport/f...-a6784391.html ehk Independent juba räägib, kes kõik tahavad. Aga nagu Raineri ütles, ei müüda kedagi. Pigem on küsimus, kas Vardy selliste artiklite peale jonnima ei hakka.
                    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                    My spell checking is second to nine!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                      http://www.independent.co.uk/sport/f...-a6784391.html ehk Independent juba räägib, kes kõik tahavad. Aga nagu Raineri ütles, ei müüda kedagi. Pigem on küsimus, kas Vardy selliste artiklite peale jonnima ei hakka.
                      Sell high.

                      Kommentaar


                        Vardyga on see teema, et ta on tasapisi mülkast rassinud tähtede poole. See annab ainet, et ta on tasakaalukas tüüp... kaine või nii. Tahavad teda paljud. Iga sats temale aga ei sobi. City sobiks.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Ma arvan, et Lesterile on kõige parem taguda algul laulu "me ei müü kedagi". Vardy lisab sinna "ma ei taha ära minna". Seepeale viskavad suured veel rohkem pappi juurde, jõuavad mingi 45 miljoni naelani. Vardy läheb ManU-sse, Lester teeb money-orgy, rahuldub neljanda kohaga, müüvad ka Mahrezi maha, omanikud ostavad miljon tonni karrit ja kõik on jälle rõõmsad. ManU-s maandub Vardy pingil ja on kahe aasta pärast Stoke Citys (parandan: ilmselt on järgmisel hooajal juba Leicesteris laenul, järgmine talv tehakse üleminek 5 miljoni naela eest teoks). ManU uus peatreener süüdistav kõiges lVG-d.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Ma arvan, et Lesterile on kõige parem taguda algul laulu "me ei müü kedagi". Vardy lisab sinna "ma ei taha ära minna". Seepeale viskavad suured veel rohkem pappi juurde, jõuavad mingi 45 miljoni naelani. Vardy läheb ManU-sse, Lester teeb money-orgy, rahuldub neljanda kohaga, müüvad ka Mahrezi maha, omanikud ostavad miljon tonni karrit ja kõik on jälle rõõmsad. ManU-s maandub Vardy pingil ja on kahe aasta pärast Stoke Citys (parandan: ilmselt on järgmisel hooajal juba Leicesteris laenul, järgmine talv tehakse üleminek 5 miljoni naela eest teoks). ManU uus peatreener süüdistav kõiges lVG-d.
                            N***ui meile Vanga, agent paneb asjad paika!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas YellowOnes Vaata postitust
                              N***ui meile Vanga, agent paneb asjad paika!
                              2214 - Liverpool võidab Inglismaa Kalifaadi meistritiitli!

                              Kommentaar


                                Ja tõuseb Premmi.
                                Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X