320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leicester City FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Ei tea jah.
    No torm oli enne mängu juba Sotonis aga jah, imeline.

    Kommentaar


      when you forget to change the difficulty level
      ★★★★★★

      Kommentaar


        Algselt postitas $$$ Vaata postitust
        Rodgers on lihtsalt parem treener kui Puel. #mask
        Anna aega. Kui Pueli ehitatud sats tühjaks ostetakse ja Brendan oma peaga ise mõtlema peab hakkama, siis räägime uuesti. Liverpoolis me ju kõik nägime, kui hea meeskonna ehitaja ta on.
        #liverpooleitulemeistriks

        Kommentaar


          Algselt postitas Mask Vaata postitust
          Anna aega. Kui Pueli ehitatud sats tühjaks ostetakse ja Brendan oma peaga ise mõtlema peab hakkama, siis räägime uuesti. Liverpoolis me ju kõik nägime, kui hea meeskonna ehitaja ta on.
          #liverpooleitulemeistriks
          Oui, aga lihtsalt ääremärkusena BRodist rääkides, siis usun et nii Liverpooli kui Celticu kogemused on teda kõvasti ka arendanud. Liverpoolis oli ta veel liiga noor ja toores treener ja katus hakkas veits suurushullustusest sõitma. Ma endiselt usun et ta on väga hea treener briti saarte keskmise kohta eriti ja peabki ennast sääraste potentsiaalselt heade mansadega edasi arendama.
          ★★★★★★

          Kommentaar


            Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
            Oui, aga lihtsalt ääremärkusena BRodist rääkides, siis usun et nii Liverpooli kui Celticu kogemused on teda kõvasti ka arendanud. Liverpoolis oli ta veel liiga noor ja toores treener ja katus hakkas veits suurushullustusest sõitma. Ma endiselt usun et ta on väga hea treener briti saarte keskmise kohta eriti ja peabki ennast sääraste potentsiaalselt heade mansadega edasi arendama.
            Ma usun ka, et ta on tegelikult korralik treener, aga nagu ikka tänapäeval - asjad muutuvad kiiresti. Täna teed Leicesteriga ajalugu ja võidad Premmi, homme saad juba kinga. Rodgers pole ju veel tegelikult s*ttagi teinud, kuid juba on maailma parim treener. Ok, kui ühte kiita (Rodgersit), siis miks peab teist (Pueli) maha tegema? Olgem reaalsed, Puel tegelikult võttis raske töö enda peale ja ehitas selle satsi ümber, mis veel elas oma tiitli hooajas. Puel tõi klubisse Ricardo, Maddisoni, Tielemansi, Evansi, Süyuncü. Andis võimalusi noortele nagu Chillwell, Choudhurry, Grey. Tõi eelmine talv laenult tagasi Barnesi ja andis ka talle kohe võimalusi. Kui palju sai ta s*tta kaela noorte eelistamisele ja Fuchside, Simpsonite, Morganite, Kingide ja teiste kändude pingile istutamise eest. Et Rodgers tegelikult naudib päris palju Pueli raske töö vilju. Rodgers võib olla mingis mõttes parem treener aga Puel on kindlasti parem manager. Ja ma usun jätkuvalt, et Leicesteris sõltub peatreenerite edu suuresti sellest, kui hästi nad Vardy, Schmeicheli ja veel mõne vanema mängijaga läbi saavad. Pueli ja Vardy (ja ilmselt ka taanlase, sest miks muidu papa taanlane leidis, et peab läbi meedia Pueli kritiseerima) vahelt oli must kass läbi jooksnud. Selles olukorras oligi vaid üks lahendus, et kas läheb emb-kumb Puel või Vardy. Läks Puel. Aga eks Vardy ja co on ka kõvasti tituleeritumale/legendaarsemale peatreenerile kingajälje perse peale saanud.

            Ühesõnaga ma ju tegelikult ei arva, et Puel on maailma parim peatreener (olen antud teemal lihtsalt päris kõvasti trollinud) ja ta ilmselt sobibki rohkem keskmike juhendama (Lyonis ta tegelikult omal ajal arvestades ootusi ebaõnnestus, kuigi viis nad CL-i poolfinaali), kuna tal on hea nina andekate mängijate peale. Aga ma leian, et ta on Inglismaal ikka teenimatult palju pasarahet kaela saanud. Ja seda päris palju oma tagasihoidliku iseloomu pärast. Lugesin täna ühte Sotoni foorumit ja seal oli üks tabav postitus, mis puudutas antud teemat:

            Spot on. No evidence he (Hasenhüttl) is anywhere near as good as we hoped.
            People should revisit their opinions of Puel - yes a dull fcker but more substance and tactical nous than this guy. Charisma can get you a long way
            See kuidas mõned Sotoni fännid ka pärast sellist sauna Hasenhüttli kaitseks on valmis kuulirahe ette viskuma puhtalt tema karisma pärast on päris müstiline, arvestades, kuidas Puel omal ajal nende samade toetajate käest pidevalt vastu päid ja jalgu sai, kuigi viis selle ülimalt keskpärase meeskonna karikafinaali ja liigas esikümnesse. Viimasel kolmel hooajal oleme selle satsi reaalset taset näinud.

            Kommentaar


              Niivõrd ilusti mängivat Lesterit ma ei mäletagi. Kolmas koht ja vormikõvera järgi suurepärane mansa. Kui Kavanagh oleks mune olnud ja Mane daivimist mitte andnud, siis...

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Niivõrd ilusti mängivat Lesterit ma ei mäletagi. Kolmas koht ja vormikõvera järgi suurepärane mansa. Kui Kavanagh oleks mune olnud ja Mane daivimist mitte andnud, siis...
                Cry me a river..

                Mis siis oleks? Mitu vooru juba möödas on? Kavatsed hooaja lõpuni jonnida? Ja seal polnud dive, sai ju vastu jalgu
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                  Cry me a river..

                  Mis siis oleks? Mitu vooru juba möödas on? Kavatsed hooaja lõpuni jonnida? Ja seal polnud dive, sai ju vastu jalgu
                  Noh, eks ikka jonnin. Kuidas selle Firmino suluseisuga lood on? Nutt ja hala oli seal ka.

                  P.S. ja sellise puute peale kukkumine on endiselt ülereageerimine.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                    Cry me a river..

                    Mis siis oleks? Mitu vooru juba möödas on? Kavatsed hooaja lõpuni jonnida? Ja seal polnud dive, sai ju vastu jalgu
                    Noh, eks ikka jonnin. Kuidas selle Firmino suluseisuga lood on? Nutt ja hala oli seal ka.

                    P.S. ja sellise puute peale kukkumine on endiselt ülereageerimine.

                    Kommentaar


                      See oleks muidugi eriti naljakas, kui Leicester nüüd Liverpooli eest tiitli ära napsaks.

                      Kommentaar


                        Kui, siis tänu Puelile.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                          Kui, siis tänu Puelile.
                          Ei, selle tiitli lootuse suudab uputada küll taaskord vaid Brendan.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mask Vaata postitust
                            Ei, selle tiitli lootuse suudab uputada küll taaskord vaid Brendan.
                            Puel suutis mingi esikaheksa koha uputada?

                            Kommentaar


                              Puel on kodja?
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                                Puel on kodja?
                                Üks autoreid toonase tiitli fiasko manageerib hetkel Glasgow Rangersit.
                                Maailmameistrid!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X