320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ASTON VILLA FOOTBALL CLUB

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Rein Vaata postitust
    tabelis on jällegi reservide meeskond tagant kolmas ja wengeri imelapsed eest kolmandad.
    Keda need reservid ja imelapsed ikka huvitavad?
    "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

    Kommentaar




      mis ajast võib inglise liigas ilma särginumbrita mängida?
      Situatsioon algab 55 sekundi pealt.

      Kommentaar


        Ju siis läks särk katki või miskit.Konkreetselt seda mängu küll ei näinud, kuid Fletcher on sellel hooajal mänginud mingid minutid ilma numbrita särgiga,sest tema oma pold kõlbulik.
        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

        Kommentaar


          pärast seda, kui luugid on kinni pekstud ning veri on särgile valgunud. kuumpressimasin ei kuulu veel tehnilise ala reglementeeritud inventari hulka, et saaks käigu pealt uue trükkida.

          samas on tegemist ka täiesti mõtetu mängijaga ning talle pole võibolla numbrit eraldatud.

          Kommentaar


            Väga ootamatu uudis http://eurosport.yahoo.com/17012011/...-bid-bent.html
            Bent Villasse? Aston Villa tegi Benti eest 18m£ suuruse pakkumise, mille Sunderland võttis vastu!

            Kommentaar


              Algselt postitas Hogweed Vaata postitust
              Väga ootamatu uudis http://eurosport.yahoo.com/17012011/...-bid-bent.html
              Bent Villasse? Aston Villa tegi Benti eest 18m£ suuruse pakkumise, mille Sunderland võttis vastu!
              lollakad
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Kes kurat maksaks tema eest sellist summat? Peale Houllier'i muidugi.
                Miks mitte osta siis juba mõni hea ründaja, kui sellist raha välja hakkavad laduma?

                Kommentaar


                  kas nii ei saaks, et bent läheb stoke'i ja kenwyne jones tuleb meile?

                  Kommentaar


                    18 milli Benti eest on üle mõistuse.

                    Kommentaar


                      viimase 5 aasta jooksul on premieris rohkem väravaid löönud vaid rooney ja drogba.

                      Kommentaar


                        Et siis sinu arvates 18 milli väärt investeering?
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          ei, aga kui samas tempos jätkab, siis las ta olla.

                          Kommentaar


                            kui ma nüüd koostöös wikipedia infiga õigesti raalisin, siis 21st premmeri mängust 22 pointsi krabanud treeneril 18 - potentsiaalselt 24 - millist diili teha lasta on küll kolmveerand-laetud püssiga vene ruleti mängimine.
                            samas albrighton, young ja downing suudavad seda va palli päris edukalt (viie)kasti toimetada, mis peaks ju beisikli benti leib olema, aga gh vaevalt see mees on, kes selle pundi enda vääriliselt mängima saaks panna. äge räpparite sats, idikast treener - lege.
                            buy the ticket, take the ride.

                            Kommentaar


                              mingi avfc inimese statistiline korjandus Bent'i kohta http://astonvilla-views.com/2011/01/...xcellent-avfc/

                              tuleb välja, et põhimõtteliselt on Bent EPLi parim ründaja.

                              edit:
                              The fast-fading love affair between Darren Bent and Sunderland is about to come to a formal end with the completion of the striker's transfer to Aston Villa. Although Sunderland rejected Villa's initial £18m bid today a £19m fee potentially rising to £24m was agreed tonight when the striker travelled to Birmingham.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Arvestada tuleb ka sellega et Bent on inglane, mis automaatselt lisab igale diilile 5-8milli vabalt. Vaata ka: Milner, Lescott, G. Johnson jne.
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X