320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ASTON VILLA FOOTBALL CLUB

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    mõttetu kobin võit oli teil eile. võitu te kindlasti ei väärinud, heal juhul viiki.
    me olime kindlalt paremad, aga eks ka parematel meeskondadel läheb vahest sitalt.
    panen 5 euri triobeti, et me lõpetame vähemalt esiseitsme seas ning aston villat ei näe ma seal kindlasti mitte.
    hea kui villa premmigi püsima jääb.
    LATICS FOREVER!

    Kommentaar


      kui selline asi juhtuma peaks, siis korraldab spordipoe meeskond kindlasti sõidu avabussiga läbi linna, kus kõik 3 fänni teid tervitamas on.

      Kommentaar


        kuna isa bob suvel ei sobinud, siis nüüd nillime poeg michaelit hooaja lõpuni laenule. USA!

        ja rutiinse võiduga oleme ka fakarika 5ndasse ringi jõudnud.

        curtis davies müüdi 3,5 milkuga small heath alliance'ile ning mr iirimaa on kuulduste järgi laenulepinguga kirde-inglismaale siirdumas. hooaja lõpuni on laenule saadetud ka andreas weimann ja isiah osbourne, kes liitusid vastavalt watfordi ja sheff wednesdayga.

        Kommentaar


          iirimaa läkski šotimaale.

          ja michael bobi poeg bradley tuligi pa-pahh-mönchengladbachist.


          kui brad friedel täna väljakule jookseb, siis saab temast vanim mängija klubi ajaloos. eelmine rekord pärineb aastat 1947, kui hooaja ja oma karjääri viimases mängus oli ernie gallahani vanuseks 39 aastat ja 257 päeva. suur brad on täna 2 päeva vanem.

          Kommentaar


            mankuga mängud võiks hooaja alguses kohe ära pidada, siis saaks võidetavatele mängudele keskenduma hakata.

            nüüd siis 9 miljongi värava eest.

            Kommentaar


              Kuidas Benti näovigastusega on? Sai teine jalaga näkku, tükk aega kontrollis ega verd ei tule
              AILTON

              Kommentaar


                3 kuud audis.

                Kommentaar


                  michael bradley sai rahvusvahelise loa ning homme võimalus fulhami vastu platsile joosta. eks homme paistab, kas alustab algkoosseisus või pingilt, sest keskel on hetkel väga tihe olemine.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                    ...ning puudu ongi vaid kiiper, et saaks välja panna ainult omakasvatatud meeskonna + 2 varu. karikas mingile brightonile ikka ära sõidaks.

                    siegrist
                    lichaj clark baker lowry
                    albrighton bannan hogg herd
                    delfouneso agbo
                    põhimõtteliselt olemas.

                    u19 maailmameister benjamin siegrist pani nime alla uuele 3,5 aastasele lepingule.

                    Kommentaar


                      pärast laupäeva oleme võiduseisust kaotanud 12 punkti. hurraa!

                      Kommentaar


                        inglise lootusest on nüüd lõplikult iirlane saanud. ciaran clark mängis kõik 90 minutit, kui iirmaa kõmrile 3-0 ketuka küttis. kaasa tegid ka richard dunne võitjate ja james collins kaotajate poolel. tegu oli esimese mänguga 4 koondise õlleliigas, kus lisaks eelnimetatud satsidele ka vale-iirlased ja šotlased, kes kohtuvad omavahel kolmapäeval. viimaste eest peaks väljakul niite tõmbama ka barry banana.

                        Kommentaar


                          kottisime sõprusmängus taanlasi!



                          ning bananaman aitas šotlastel vale-iirlasi tuuseldada. tasuks 3-0 võit ning koos iirlastega esikoha jagamine õllepokaali jahil.

                          Kommentaar


                            Inglismaa kõrgliigaklubis Stoke City laenul olev Norra jalgpallikoondislane on oma värske tätoveeringu tõttu sattunud üsna ebameeldiva tähelepanu alla.
                            31-aastane mees lasi oma kaelale tätoveerida prantsuskeelse fraasi «Ma Vie, Mes Régles», mis pidanuks tähendama «Minu elu, minu reeglid», ent valetpidi rõhumärgi tõttu on see omandanud hoopis teise tähenduse – tema kaelal on nüüd kirjas «Minu elu, minu menstruatsioon», vahendab Metro.
                            Õige olnuks kirjutada «règles», mis on «reeglid», aga Carew kaelal olev «régles» on otsetõlkes «kuupuhastus» ehk «menstruatsioon».


                            Inglismaa kõrgliigaklubis Stoke City laenul olev Norra jalgpallikoondislane on oma värske tätoveeringu tõttu sattunud üsna ebameeldiva tähelepanu alla.
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              uus arnie sahistas wafordi eest järjekordselt võrku. järgmisel hooajal peaks juba meie koosseisu ennast murdma.

                              Kommentaar


                                sel nädalal on taasliitunud endine keskväljamootor ja klubi eluaegne fänn ian taylor. seekord positsiooniks klubi saadik.



                                siit edasi tulevad ainult võidud!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X