320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ASTON VILLA FOOTBALL CLUB

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    pärast totaalselt läbikukkunud hooaega otsustas moustapha salifou klubist lahkuda ning võttis endaga kaasa ka reo-cokeri, carew, piresi ja veel mõned noorsandid.

    Kommentaar


      Saate nende eest mingi raha ka või kõik 10 lahkujat lähevad tasuta? Lisaks Ashley Young ka suvel lahkumas?

      Kommentaar


        nende härrade lepingud said otsa.

        Kommentaar


          Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
          kahjuks pole veel uudist võimlemisrõnga loobumisest.
          võit!

          Kommentaar


            Nii et Hughes jah?
            Giggs will tear you appart.

            Kommentaar


              top 10 ei tohiks probleem olla...

              Kommentaar


                Ma tõsiselt loodan, et see punapäine tropp, keda viimasel ajal on teie vaba peatreeneri kohaga seostama hakatud, ei saa teie meeskonna peatreeneriks!

                Kommentaar


                  Kommentaar


                    Algselt postitas Katk Vaata postitust
                    Ma tõsiselt loodan, et see punapäine tropp, keda viimasel ajal on teie vaba peatreeneri kohaga seostama hakatud, ei saa teie meeskonna peatreeneriks!
                    Kui mõtlesid Alex McLeishi, siis nii just läkski.

                    Kommentaar


                      aston villa hoofballclub. või vähemalt kardavad seda kohalikud fännid.

                      Kommentaar


                        vahepeal ka midagi head.............................................. ...............................transfer gossip...Shay Given...meile aga probleemiks palk....aga see on noh transfer gossip
                        Proud to wear Claret & Blue!

                        Kommentaar


                          eelmise talve lumi, kuid alates reedest on klubil uus sponsor. selle auks anti välja ka erisärk.

                          Kommentaar


                            poisid on tagasi! american motors company annab kõigile shansu ennast tõestada ja nii ei peagi maailma parimast roosa autoga sõitvast jalgpallurist loobuma.

                            Kommentaar


                              Paralepa rannas on avalik netipunkt?
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                                Paralepa rannas on avalik netipunkt?
                                peaks olema jah. mul pole õrna aimugi mispärast sa seda küsisid.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X