320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ASTON VILLA FOOTBALL CLUB

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ulmepapi eest sitast lahti. WIN!

    Kommentaar


      kuidas villa kõrge kaarega näiteks tottsile ja arsele näkku kuseb. ehk shay given 3.5 milli eest on kohekohe juhtumas.
      (ette ära -) kurat, palju õnne kutid, minu jaoks väga sümpaatne vana, hõiskasin isegi manu teemas välja (enne de gea tulekut), et kui noored ässad david ja hugo ja need muud karakterid pirtsutama hakkavad või idiootselt kalliks muutuvad, siis võiks kõik peesse saata ja hoopis iiri kõige parema reaktsiooniga venna endale tuua.
      buy the ticket, take the ride.

      Kommentaar


        Hea meel, et Givenit jälle platil tegusid tegemas näeb.

        Kommentaar


          loodame, et tervis vastu peab.

          Kommentaar


            Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
            kuidas villa kõrge kaarega näiteks tottsile ja arsele näkku kuseb. ehk shay given 3.5 milli eest on kohekohe juhtumas.
            (ette ära -) kurat, palju õnne kutid, minu jaoks väga sümpaatne vana, hõiskasin isegi manu teemas välja (enne de gea tulekut), et kui noored ässad david ja hugo ja need muud karakterid pirtsutama hakkavad või idiootselt kalliks muutuvad, siis võiks kõik peesse saata ja hoopis iiri kõige parema reaktsiooniga venna endale tuua.
            Pigem on tegu vastu tuult kusemisega. 3,5 milli maksta 35 aastase eest ja veel 5 aastane leping, no ma ei tea. Ja ärge tulge mulle jahuma, et tegu on väravavahiga.
            Eks alguses on mõnus ja soe tunne, aga pärast hakkab külm ja märg tunne.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Algselt postitas Rein Vaata postitust
              Pigem on tegu vastu tuult kusemisega. 3,5 milli maksta 35 aastase eest ja veel 5 aastane leping, no ma ei tea. Ja ärge tulge mulle jahuma, et tegu on väravavahiga.
              Eks alguses on mõnus ja soe tunne, aga pärast hakkab külm ja märg tunne.
              Pikalt juba olen jälginud ja mitte ühtegi sõna siin kaasa rääkinud. Tunded on hetkel negatiivsed, kuna minu silmis viie aastane leping on ilmselge rumalus ja liiga pikk. Given ei ole siiski nii hea, et suudab ka 40selt mängida tippliigas. Pigem taanduks ta paari aastaga varuväravavahiks.
              Ja veel need Youngi ja Downingu müümised. Downingu koha pealt poial püsti. Sellist pakkumist ei tule iga päev. Kuid Young - kahju, et mees maha müüdi aga tuleb ka tõdeda, et kui seda praegu tehtud poleks, siis oleksime hiljem jäänud lihtsalt ilma igasugusest rahast. Nüüd tuleb oodata N'Zogbia kohta uusi uudiseid. Teda ootaks küll hea meelega meeskonda.

              Kommentaar


                tõsi, 5a on veits entusiastlik, kuid leian sellegi poolest, et meeskond (ja tema fännid), kelle vv-valikud on 2 poolakat ja üks imelik pedelaadne hispaanlane, ei tohiks praegu küll uksi paugutada, et 3.5milli 35aastase venna eest on mõttetult ülemakstud. edwin tuli pea kümme aastat tagasi sama vanana (väidetavalt) 2milli eest. lisa siia inflatsioon, hetke turuseis ja okei, vb mingi 10-20% ülemakstust ning saadki võrrandisse selle sama ostu. üks kogenumaid premmi kiipereid üldse.
                buy the ticket, take the ride.

                Kommentaar


                  Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                  tõsi, 5a on veits entusiastlik, kuid leian sellegi poolest, et meeskond (ja tema fännid), kelle vv-valikud on 2 poolakat ja üks imelik pedelaadne hispaanlane, ei tohiks praegu küll uksi paugutada, et 3.5milli 35aastase venna eest on mõttetult ülemakstud. edwin tuli pea kümme aastat tagasi sama vanana (väidetavalt) 2milli eest. lisa siia inflatsioon, hetke turuseis ja okei, vb mingi 10-20% ülemakstust ning saadki võrrandisse selle sama ostu. üks kogenumaid premmi kiipereid üldse.
                  Pede välimusega hispaanlane on üldse 4 number, et teaksid. Olemas on ka veel selline vend nagu Mannone. 23 aastane ja Itaalia päritolu.
                  Mis neil poolakatel viga on? Szczesny on minu arvates väga hea vv oma vanuse kohta ja hooaja lõpus ei mänginud tänu vigastustele ja pane tähele- sellest vennast saab veel asja. Fabianski on tõesti natuke nõrguke, aga kui paremat ka pole, siis mis teha.
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    et sa siis ei ole minuga nõus või milles asi?
                    see arsenali fännide suust tulev "täiesti pädev enda vanuse kohta" jutt on juba paar viimast aastat selline, et...kas te ise ei mõista, et see ei toida, kui kaks kolmandiku satsist selliseid vendi täis on?!

                    tegelt ma pooleldi ei mõista, miks totts teda ära ei võtnud, aga võimalik, et brääd paneb mind enda sõnu sööma.

                    tuletagem endile meelde, et tegemist on villa teemaga.
                    darren, get bent!
                    buy the ticket, take the ride.

                    Kommentaar


                      Ma pole jah nõus selle poolakate märkuse kohta. Kohatu mu arust. Oled sa üldse mõnda mängu näinud kus noorem poolakas väravas on seisnud? Kui ei, siis hoia suu kinni. Kui jah, siis mis mulje jättis?

                      Given on maailma parim väravaht ja Bent on kiirem kui gepard.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        olen ikka. oma vanuse kohta täitsa pädev.
                        buy the ticket, take the ride.

                        Kommentaar


                          Vaidleks Reinule vastu - SZCZ on ka endast vanemate kiiperite suhtes täitsa pädev.
                          Supplies!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rein Vaata postitust
                            Oled sa üldse mõnda mängu näinud kus noorem poolakas väravas on seisnud? Kui jah, siis mis mulje jättis?

                            Given on maailma parim väravaht ja Bent on kiirem kui gepard.
                            Ma mäletan yht finaali Birminghami vastu. Täitsa pädev oli!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust

                              tegelt ma pooleldi ei mõista, miks totts teda ära ei võtnud, aga võimalik, et brääd paneb mind enda sõnu sööma.
                              Aga võib-olla ei olnud Given nõus tulema pingile istuma või ei olnud Spurs valmis maksma pingil istuja eest sellist hinda. Brääd on selleks rolliks perfektselt loodud.
                              "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                              Kommentaar


                                et panustatakse heureliole ka järgmine aasta? nüridate nugadega olevat lihtsam näppu lõigata.
                                a hüva, ma puhkan enda kaasuse. mu given-love on ilmselgelt siinsete meeste suurim, võimalik, et ogaralt agar. ainult tulev hooaeg saab vastuse anda.
                                buy the ticket, take the ride.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X