320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ASTON VILLA FOOTBALL CLUB

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No tõsi ta ju on, et Shay'd pole ammu näha olnud, aga Iirimaa väravas olen temaga sel aastal mõnda mängu näinud ja mees on endiselt vana kindlus ise. Üsna veendunud, et hea ost Villale ja päris mitmeks hooajaks.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
      et panustatakse heureliole ka järgmine aasta? nüridate nugadega olevat lihtsam näppu lõigata.
      a hüva, ma puhkan enda kaasuse. mu given-love on ilmselgelt siinsete meeste suurim, võimalik, et ogaralt agar. ainult tulev hooaeg saab vastuse anda.
      No enne pingile langemist oli kindlasti top 3 väravavaht liigas, kogemust on ka sitaks - 1-2 hooaega peaks küll premieri üks parimaid mehi väravasuul olema, aga miks mitte ühe suure hollandlase jälgedes sammuda ja kuni karjääri lõpuni maailma tippu kuuluda. Cech ja Hart ainsad väravavahid premieris temast paremad hetkel, ehk siis kaitseliin võib julge olla.
      Ühesõnaga sa pole ainus ogar, kes seda ostu heaks peab. Ja mingeid Poolakaid pole mõtet temaga võrreldagi ( juhul kui Given ebaõnnestub ja see keerulise nimega vend või Fabianski lammutama hakkab siis võtan sõnad tagasi ja häbenen oma postitust).
      Igastahes hetkel ülirahul hea väravavahi hankimise üle, eelmise aasta katastroof tuleb unustada ja minimaalselt esiseitsmesse tagasi murda ennast.

      Kommentaar


        Huumorimehed koos
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Algselt postitas Rein Vaata postitust
          Huumorimehed koos
          Huumor oleks see kui ma ütleks, et Arsenal jääb esikuuikust välja, no võibolla tõesti 1 aasta pingil ja maailma ühest parimast väravavahist, kes on ülikogenud ja koondise eest on jätkuvalt mänginud hästi saab Almunia tasemel vend. Aston villal on tähtis hooaeg ees ootamas, mitu aastat oldi täiesti tipu lähedal, suuremad fännid lootsid eelmiselt hooajalt isegi meistriteliiga kohta, hooaja esimene pool oli täielik ebaõnnestumine ja lõpuks jäädi 9, mis ei vasta meeskonna võimetele, Nüüd on kaks võimalust, kas jäädakse keskmikuks, kes halval hooajal võitleb väljakukkumise nimel või jätkatakse tipu lähedal, heal hooajal meistrite liiga koha eest võideldes, selles kontekstis 3,2 milli maksta kogenud väravavahi eest, kelle oskused on teada pole sugugi ülemäära suur summa. Paljud noored tõusid eelmine aasta esile (Albrighton, Clark) ründes on võrreldes Spursi hetke ründajatega super vend, igas liinis on paar kogenud venda. Olgugi, et kaks põhimeest lahkusid on paari täiendusega järgmine hooaeg esikuuikusse saamine täitsa võimalik, hoolimata sellest, et rahalised võimalused pole päris samad, mis tippklubidel.
          Eelmisest hooajast on ju hea näide olemas, Tottenhami näol, kui tähtis on stabiilse väravavahi olemasolu ja Given seda on.

          Kommentaar


            kapifännid, lennake peale uut särki ostma (malenupud tuleb osta eraldi).

            Kommentaar


              Fck off Villa. Või oleks õigem öelda fck off Levy ?
              Ma liitun ka täiesti tõsimeelselt Giveni austajate klubiga. 2009/2010 hooajal oli mees raudselt premmi TOP5 väravavaht, väga hea mulje jättis. Nendel, kes võrdlevad Friedeli ja Giveni diile, siis pole mõtet pikast lepingust rääkida, sest Friedel ongi juba 40 ju. Miks peaks Given oma oskused selleks vanuseks kaotama, kui Friedel ei ole seda teinud ?
              Ah ei mis, oleks pidanud hoopis Lehmanni ostma tegelikult ju.

              Aga Villa fännidele palju õnne, hea väravavahi ostsite !

              Kommentaar


                Kui see Given nii hea on, siis miks Punanina ostis tsipa üle 20 aastase hispaanlase, aga mitte 35 aastatase iirlase?
                Ei väidagi, et ta on sitt, aga nii vanat vv normaalne inimene ei palka 5 aastaks. Aga loll pole see kes palju küsib vaid see kes maksab. Eks saadi aru, et Villal on kiipritega kusi majas ja sellepärast ka küsiti sellist hinda. Lollid muidugi maksid ka selle.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rein Vaata postitust
                  Kui see Given nii hea on, siis miks Punanina ostis tsipa üle 20 aastase hispaanlase, aga mitte 35 aastatase iirlase?
                  Ei väidagi, et ta on sitt, aga nii vanat vv normaalne inimene ei palka 5 aastaks. Aga loll pole see kes palju küsib vaid see kes maksab. Eks saadi aru, et Villal on kiipritega kusi majas ja sellepärast ka küsiti sellist hinda. Lollid muidugi maksid ka selle.
                  Kuule, Sa peaksid ikka ise ka vast sellest aru saama, et ManU otsis pikaajalist lahendust ja De Gea näol nad selle ka leidsid (10 aastat muretu, kui ainult suhted mehe ja klubi vahel peeti ei lähe) ja maksid vastavat hinda tema eest. Villa otsis endale head väravavahti ja leidis selle (paar-kolm hooaega on Giveniga ikka rahutu). Tottenham otsis endale head väravavahti ja leidis endale pensionäri, kellest heal juhul pigistab MIDAGI välja, aga reaalsuses Gomesiga erilist klassivahet küll pole.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                    Kuule, Sa peaksid ikka ise ka vast sellest aru saama, et ManU otsis pikaajalist lahendust ja De Gea näol nad selle ka leidsid (10 aastat muretu, kui ainult suhted mehe ja klubi vahel peeti ei lähe) ja maksid vastavat hinda tema eest. Villa otsis endale head väravavahti ja leidis selle (paar-kolm hooaega on Giveniga ikka rahutu). Tottenham otsis endale head väravavahti ja leidis endale pensionäri, kellest heal juhul pigistab MIDAGI välja, aga reaalsuses Gomesiga erilist klassivahet küll pole.
                    mis sa nalja teed?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas AaviK Vaata postitust
                      mis sa nalja teed?
                      Absoluutselt mitte. Kõik näitavad Gomesi peale näpuga sellepärast, mis hooaja lõpus juhtus, aga seda, et mees poolteist hooaega enne seda postite vahel nagu noor jumal seisis, ei mäleta enam keegi. Ta on oma reaktsioonitõrjetega Tottenhami mitmetes mängudes vee peal hoidnud.

                      Aga no muidugi, kui vaatad ainult selliseid artikleid postimees.ee-s "USKUMATU: Milline eksimus Inglise kõrgliiga väravavahilt" või loed siit foorumist mingite teiste meeskondade fännide trollimist Spursi teemas stiilis et "tõsine kloun teil seal postide vahel ikka!", siis pole midagi imestada ka. Friedel suutis juba viimases preseason mängus samuti täiesti tõrjutava palli sisse lasta niiet ei ole tema ka mingi surematu.

                      Aga olgu, aitab siin Villa foorumi reostamisest- Gomesi teemat võib kusagil mujal arutada.
                      Igastahes Givenit eelistaksin ma kõikidele Spursi puurivahtidele ja olen sellepärast veits Villa fännide peale kade.

                      Kommentaar


                        suure kauplemise tagajärel on wigani spordipoe omanikega kokkuleppele jõutud prantsuse kreisiraadio juhtfiguuri karl enn soopea hinna osas. kui ta nädalapalga eest kosmoselaeva osta ei taha ja ihuliikmed kõik korras on, siis peaks nädala lõpuks vist purgis olema.

                        Kommentaar


                          uue hooaja tähtsaim täiendus - tramm, mida vajadusel värava ette parkida.

                          Kommentaar


                            Huvitav millal rööpad väravate ette maha pannakse?
                            Oleksite ikkagi bussi ostma, tramm teid küll ei päästa.
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Peaasi, et tramm hooaja ajal rööbastelt maha ei jookseks.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                N`Zogbia Villas siis
                                Newcastle aegadest üks lemmikmängijaid

                                Kommentaar

                                Working...
                                X