320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ASTON VILLA FOOTBALL CLUB

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    meistrite liiga, siit me tuleme - saabus pallivõlur prantsusmaalt:

    Kommentaar


      spursist laenutati ka mingi x tüüp, mehe ajalugu vaadates on ainult suur küsimärk "miks???"
      Proud to wear Claret & Blue!

      Kommentaar


        Hea töö! QPRi rahabossid saadeti murakale 3-2 võiduga. Samas hoos jätkata ning liigasse jäädakse ka kenasti püsima.

        Kommentaar


          olen ennast tagasi hoidnud, kuid sisemine gloryhunter ei luba enam kauem eemal olla. ÖSTEREICH!

          yacuba sylla on osalenud 4 mängus, millest on saavutatud 3 võitu ja 1 viik. 38 mängulise hooajana teeb see 95 punkti.

          Kommentaar


            Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
            olen ennast tagasi hoidnud, kuid sisemine gloryhunter ei luba enam kauem eemal olla. ÖSTEREICH!

            yacouba sylla on osalenud 4 mängus, millest on saavutatud 3 võitu ja 1 viik. 38 mängulise hooajana teeb see 95 punkti.
            fixed

            Kommentaar


              Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
              olen ennast tagasi hoidnud, kuid sisemine gloryhunter ei luba enam kauem eemal olla. ÖSTEREICH!

              yancuba sylla on osalenud 4 mängus, millest on saavutatud 3 võitu ja 1 viik. 38 mängulise hooajana teeb see 95 punkti.
              Ehk, et Liverpoolil on järgmiseks hooajaks tiitlivõitluses konkurent.
              "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

              Kommentaar


                Kommentaar


                  12-ne kuukese pärast on Weimann vaba mees. Täna ta uuele lepingule ei taha alla kirjutada.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    jalgpalli hälli au kaitsmine jäeti taaskord noorukite kanda. võtke välja rahabossid!

                    Kommentaar


                      Stoke 1-3 Villa. Meeldiv. Lowtoni löök 'goal of the season'?

                      Kommentaar


                        Take a bow, son.
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          BOOM!

                          Kommentaar


                            Vinge tulemus. Kodus kottisite 6-1 Sunderlandi ning vahe Wiganiga tõusis 5 punktile. 1 mäng ka rohkem peetud, aga see selleks.
                            Benteke'lt kübaratrikike. Ilus!

                            Kommentaar


                              Vot kus näidati tahet üles jääda, algusest lõpuni. Kuigi sessegnoni punane oli liiast, poleks vast suurt vahet olnd, kõva esitus.
                              ★★★★★★

                              Kommentaar


                                Naljakas, just kui lugesin siit, et vale punane, tuli 30 sec hiljem see mul telekas kordusest. Vale punane muidugi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X